Aksiyon Oyunları

0/8

Aksiyon Oyunları

Savaşçı Kız Sakura Savaşçı Kız Sakura Savaşçı Kız Sakura'ya çok özel savaş kıyafetlerinden MOUSE yardımıyla kendi zevkimize göre seçimler yapıp giydiriyoruz.Kraloyunoyun.com iyi şanlar diler.

Çete savaşları Çete savaşları Çete savaşları Oyna - Çete savaşları aksiyon oyununa PLAY ve SKİP e tıklayıp başlayın.Z-X-C tuşları ve yön tuşlarını kullanın oyunu oynamak için..

Tünel saldırısı Tünel saldırısı Tünel saldırısı Oyna - Süper bir aksiyon dolu oyun.Tünelde uçağınızla engellere takılmadan manevranızı doğru bir şekilde yaparakhedefleri yok etmelisiniz.Play a tıklayıp kolay-zor seç.

Canavar saldırganlar Canavar saldırganlar Canavar saldırganlar Oyna - Bunlar resmen canavarlaşmışlar.Aksiyon dolu bir oyun.Continue game ile oyuna başlayıp mouse kullanarak silahınızı ateşleyin...

Piranha Saldırısı Piranha Saldırısı Piranha saldırısı oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyundaki amacınız sarı ördeğin gölde piranhalara yakalanmadan ilerlemesini sağlamaktır. Bunu başarabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Kurt Polat Kurt Polat Kurt Polat isimli bu oyun nişan oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bu oyunda Kurtlar Vadisi isimli en çok sevilen Türk dizisinin ana kahramanı Polat Alemdar ile oynayacaksınız. Bu oyunda Polat'ın başı ciddi belaya giriyor. Düşman mafya aileleri Polat'ı köşeye sıkıştırmaya çalışıyor ve bu yüzden Polat'ın kaldığı yere saldırıyor. Polat'ın sizlerin yardımına ihtiyacı var. Kurt Polat isimli bu oyunda fareniz yardımı ile polatın kontrolünü sağlayarak sizlere saldıran düşman mafyalarını yok etmeye çalışacaksınız

Hassas Taaruz Hassas Taaruz Nişan Oyunları kategorisinde yer almakta olan Hassas Taaruz adlı oyunumuza PLAY yazısına tıklayarak giriş yapmanız gerekmektedir. Bu işleminizin ardından oyunumuz kendiliğniden başlayacaktır ve sizlerde bir askerin kontrolünü sağlayarak düşman birliklerini bombalayacaksınız. Hassas Taaruz adlı oyunumuzda farenizi kullanarak nişan almanız gerekmektedir ve bu sayede bombaları düşman askerlerine fırlatmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Kıyamet Bulutu Kıyamet Bulutu Son derece eğlenceli bir oyun olan Kıyamet Bulutu adlı oyunumuzda ki bulutun kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarınızı veya W-A-S-D tuşlarını kullanmalısınz. Daha sonrasında farenizi kullanarak şimşek atacak ve oyunumuzda bulunan ineklere zarar vermeye çalışacaksınız. Nişan oyunları kategorimizde yer alan bu eğlenceli oyunda ki inekler gerçekten çok hızlı olacak bu yüzden dikkatli olmalısınız..Kıyamet Bulutu adlı oyunumuza PLAY yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Son Savaşçı Son Savaşçı Son Savaşçı oyunu eski zamanlarda yaşanmış olan büyük dünya savaşları konu alan bir oyundur. Oyunda cesur bir asker ile oynayacak ve tek başınıza kocaman bölgeleri düşman askerlerinden korumaya çalışacaksınız. Oyunumuzda farenizi kullanarak nişan almalı ve farenizin sol tuşu ile düşman askerlerine ateş ederek onları öldürmelisiniz. Oyun içerisinde zamanla kendinize yeni silahlar alabilir ve bu sayede düşman askerlerini daha kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Hapishaneden Kaçış Hapishaneden Kaçış Hapishaneden kaçmaya çalışan mahkumları durdurabilmenin tek yolu var, onlara doğru nişan alıp ateş etmek. Farenizi kullanarak bunu yapabileceksiniz. Oyunda silahınızı değiştirebileceğiniz seçenekler 1,2,3 rakamlarıdır. Hangisini isterseniz ona tıkladığınızda silahınıza kavuşacaksınız. Oyunu oynayabilmeniz için yüklenmesini ardından "Play" yazısına tıklamanız gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

0/8