Tek Kükürt

Tek Kükürt oyunu 1746 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Aksiyon Oyunları

Tek Kükürt Tek Kükürt ; Tek kükürt oyunu sitemizdeki zeka oyunları kategorisinde barınan zeka oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınızın elinizde yer alan bir bir kükürt ile oyun kapsamında yer alan tüm ağaçları ve yanıcı öbür maddeyi yakarak seviyeleri atlamaktır. Oyunda kibriti kullanmadan öncesinde ağaçların bazılarını birbirlerine yaklaştırmalı sonrasında kibriti yakmalısınız. Oyunda rüzgarın istikametine de bir sürü uyarı etmelisiniz. Oyunda yer alan tüm ağaçları ve yanıcı maddeleri yakarak seviyeleri geçiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.

Oyun Oyna

Tek Kükürt Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli sandalye oyunumuzda bir isimde profil oluşturmalısınız. Oyunu kapatıp geri açtığınızda kaldınız yerden devam edebilmeniz için düşünülmüş. Tekerlekli sandalyeye muhtaç kalmış adamımızın kedisi bir arabanın arkasından gitmiş ve  geri kediyi almak için yola koyuluyoruz. Yön tuşları ile tekerlekli sandalyenin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Shift tuşu ile tekerlekli sandalyeye bağlı olan turboyu kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile tekerlekli sandalyenin performansını artırabilir ve modifiye edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Tek Yönlü Zuma Tek Yönlü Zuma Tek yönlü zuma oyunu klasik zuma oyunlarına nazaran biraz daha farklıdır. Oyunda toplar tek yön olarak atılmaktadır. Yine mouse yardımı ile oynanan bu değişik zuma oyunu yüklendikten sonra Play Game butonuna basmanız oyunun açılmasını sağlayacaktır. Bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Tek Kükürt Tek Kükürt Tek kükürt oyunu sitemizdeki zeka oyunları kategorisinde barınan zeka oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınızın elinizde yer alan bir bir kükürt ile oyun kapsamında yer alan tüm ağaçları ve yanıcı öbür maddeyi yakarak seviyeleri atlamaktır. Oyunda kibriti kullanmadan öncesinde ağaçların bazılarını birbirlerine yaklaştırmalı sonrasında kibriti yakmalısınız. Oyunda rüzgarın istikametine de bir sürü uyarı etmelisiniz. Oyunda yer alan tüm ağaçları ve yanıcı maddeleri yakarak seviyeleri geçiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.

Dev Teker Dev Teker Dev tekerlekleriyle görüntü olarak herkesin ilgisini çeken Atv araçlarından birinin kontrolünü sağlayarak diğer araçları geçip birinci olmaya çalışacaksınız. Aracınızın kontrolünü sağlayabilmeniz için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. "Ctrl" harfine bastığınızda aracınızda bulunan nitroyu kullanacak, daha hızlı sürme imkanı yakalayacaksınız. Eğer yarışmayı birinci olarak bitirirseniz oyunda kilitli olan diğer yarış pistlerini de görme fırsatını yakalarsınız. İyi eğlenceler dileriz.