Ameliyat Oyunları

0/2

Ameliyat Oyunları

Göz Ameliyatı Oyunu Göz Ameliyatı Oyunu Göz ameliyatı oyunu için gerekli tüm hazırlıklar tamam. Oyunun içinde ilk odadaki hastayı seçerseniz göz ameliyatına girmiş olacaksınız. Hastanızın sorununu anladıktan sonra hemen ameliyata başlayabilirsiniz. Oyun zaten türkçe olduğu için neler yapmanız gerektiğini çok rahat algılayabileceksiniz.

Kalp Ameliyatı Oyunu Oyna Kalp Ameliyatı Oyunu Oyna Doktorculuk oyunları istekleri son zamanlarda oldukça artmıştı. Bizde Ameliyat oyunları kategorisine yepyeni bir oyun ekledik. Daha önce ilk versiyonunu eklediğimiz kalp ameliyatı oyununun yeni versiyonu sizlerle buluşturuyoruz. Bu ameliyat tıpta anjiyo olarak geçiyor. Oyunda her ayrıntı düşünülmüş durumda. Hastanın bayıltılmasından kıyafetlerinin çıkartılmasına kadar doktor olarak sizin görevinizdir. Oyun size neler yapmanız gerektiğini sürekli olarak gösterecektir. Tüm dikkatinizi ameliyata vererek hastayı hemen sağlığına kavuşturmaya çalışın.

Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklıyoruz. Hastamızın bağırsaklarında kemikk takılı kalmış. Burada kemiği hastanın bağırsaklarına zarar vermeden çıkartmalısınız. Bu işlemi MAUSE ile yapacaksınız. Kolay Gelsin.

Kalp Pili Kalp Pili Kalp Pili oyunu ameliyat oyunları arasında yer alan güzel oyunlardan biridir. Sizlere sunduğumuz kalp pilini hiç bir yere değdirmeden çıkarmak zorundasınız. Sadece mouse yardımı ile oynanan oyunumuzda Playu butonuna basıp oyuna başlayın. İyi eğlenceler dileriz..

Komik Ameliyat Komik Ameliyat Eğlenceli ameliyat oyunumuz ile karşınızdayız. Bu oyunumuzda yoğun bakımda yatan hastaya müdahaleler yapacaksınız. Yaralarını iyileştirin. Serumları bittiğinde değiştirin. Kalbi durduğunda hayata dönmesini sağlayın.

Çürük Dişler Çürük Dişler PLAY yazısına tıklayarak oyunumuzu başlatalım. Amacınız karşınızdaki insanın çürük dişlerini temizlemek olacak. Çürük dişleri belirleyerek MAUSE yardımı ile dişleri çıkarın. Ve her çıkardığınız çürük diş için puan kazanın. Yanlış dişi çekerseniz , kahramanımızın canı acır ve kanlar akar. Dikkatli olmalısınız. İyi Eğlenceler.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı NEXT yazısına tıklayarak oyunumuzu başlatıyoruz. Oyunumuzda hastanın işlemlerini yaptıktan sonra ellerinizi , sabun ile yıkarak ilerleyin. Ameliyat alanı geldiğinde sizden istenilen malzemeleri ve görevleri eksiksiz yerine getirerek ameliyatı bitin. Oyunu mause ile oynayacaksınız.

Röntgen Çek Röntgen Çek PLAY yazısına tıklayarak oyunumuza giriş yapıyoruz. Karşınıza gelecek olan sayfada APPROVE butonuna tıkayacaksınız. Hastanenize gelen hastanın ciğerlerini , göğüs boşluklarının resmini çekeceksiniz. Bakalım bu hastamızın nesi var? Oyunu MAUSE ile oynayacaksınız. Kolay Gelsin.

Neşter Operasyonu Neşter Operasyonu Neşter Operasyonu oyunumuza başlamak için istediğiniz kişiyi seçin. Ve oyun ekrana geldiğinde neşter ile vucutlarındaki bölgeleri kesmeye başlayacaksınız. Oyunu yeniden başlatmak için AGAIN yazısına tıklamanız yeterli olacak.

Çizgi Film Ameliyat Çizgi Film Ameliyat Çizgi Film Ameliyat oyununda çok eğleneceğinize eminiz. Amacınız birden fazla çizgi film karakterinin bulunduğu oyunda karakterleri ameliyat etmektir. Hastalarının içerisinde yer alacak olan zararlı maddeleri toplamanız gerekli. Mouse yardımı ile oynanan oyunumuza başlamak için karakterinizi seçip Play butonuna basın. İyi eğlenceler dileriz..

0/2