Araba Oyunları

0/13

Araba Oyunları

Diva'nın Parktaki Araba Yarışı Diva'nın Parktaki Araba Yarışı Kahramanımız Divanın parktaki en güzel araba yarışında ona yardım ediniz. Ona en iyi güzelliği veriniz. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler Çocuklar.

Süngerbob Hamburger Arabası Süngerbob Hamburger Arabası Sevimli çizgi film karakteri süngerbob deniz altında hamburger arabası ile yiyecekleri toplamaya çalışıyor sizde ona yardımcı olarak engellere takılmamasını sağlayın ve Süngerbob'un Karnını Doyurun. Oyun klavye yön tuşları ile oynanır. Kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler.

Motorsiklet Kanyon Yarışı Motorsiklet Kanyon Yarışı Oyunumuza başlarken önce PLAY yazısına sonra START GAME yazısına tıklayıp kanyonda yarış yapacağınız motorsikleti seçip, yarış yapacağınız alanı seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz.Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Uzay Yılı Aracı Uzay Yılı Aracı Uzayda mükemmel bir araba yarış sizleri bekliyor.Uzayda yapılan bu yarışta YÖN TUŞLARINI kullanıyorsunuz.Aracı durdurmak için de SPACE (boşluk) tuşunu kullanıyorsunuz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Polisin Kamyonet Arabası Polisin Kamyonet Arabası Polisin kamyonet arabası suçluları yakaladı ve hapishaneye götüremek için yola çıkıyor. Oyunda YÖN TUŞLARI ile polis arabasını sürüyoruz. SPACE (boşluk) tuşu ile fren yapılacak yerlerde fren yapıyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Motorsikler Akşam Sürüşü Motorsikler Akşam Sürüşü Motorsiklet akşam Sürüşü oyununu YÖN TUŞLARI ile oynuyoruz. Oyunda akşam sürüşüne çıkan sürücümüze yardımcı olarak bitiş çizgisine ulaşmasını sağlıyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Engelli Araba Yarışı Engelli Araba Yarışı Bu heyecanlı engelli araba yarışın da önünüze bir sürü engeller gelecek. Engellere çarpmadan yarışı bitirip başka bir arabayla diğer bölümlere geçip yarışa devam ediyoruz. Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Süper Tır Park Oyunu Süper Tır Park Oyunu Süper Tır Park oyununda büyük, geniş Tır'ı size gösterilen yere YÖN TUŞLARINI kullanarak park etmeye çalışıyorsunuz. Eğer gösterilen yere hiçbir yere çarpmadan park ederseniz bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Gerçek Modifiyeli Araba Yarışı Gerçek Modifiyeli Araba Yarışı Kendinizi gerçek bir modifiyeli araba yarışında bulmaya ne dersiniz? Arabanızı öncelikle yarışa rengini, aletlerini istediğimiz gibi seçip hazırlıyoruz ve sonra yarışa başlıyoruz.Yarışta YUKARI YÖN TUŞU ile VİTES BÜYÜTÜYORUZ,AŞAĞI YÖN TUŞU İLE VİTES KÜÇÜLTÜYORUZ ve SPACE (boşluk )tuşu ile ARABAMIZA HIZ VERİYORUZ. Kraloyunoyun.com Bol Şanslar:)  

Motor ve Atv Yarışı Motor ve Atv Yarışı Motor ve Atv Yarışı oyununda istediğimiz motoru veya Atv yi seçiyoruz ve YÖN TUŞLARI ile hızlı  bir şekilde ilerliyip Topları Toplamaya çalışıyoruz. Heyecanlı bir yarış sizleri bekliyor.

0/13