Araba Oyunları

1/13

Heyecanlı Yarış Arabası Yarışı Heyecanlı Yarış Arabası Yarışı Bu heyecanlı ve adrenalin dolu yarış arabası yarışında birinci gelmeye çalışıyoruz. Arabanıza yeni aksesuarlar almak için hızlı olmanız lazım. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Chip Araba Yarışı Chip Araba Yarışı Chip araba yarışı oyununa başlamak için PLAY yazılarına tıklıyoruz. Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor.Bu zorlu ralliyi bakalım hangimiz bitirecek? Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Süt Taşıma Kamyonu Süt Taşıma Kamyonu Süt Taşıma Kamyonu yarış oyunudur. Oyuna başlamak için PLAY yazılarına tıklıyoruz. Önümüze gelen ekranda 1. BÖLÜMÜ gösteren milk yazısını seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunda kamyonu sürmeden önce AŞAĞI YÖN TUŞU ile geriye doğru gidip sütleri alıyoruz ve sonra ilerliyoruz. Süt paketlerini yola dökmeden ulaşması gereken eve ulaştırıyoruz ve 2. bölüme geçiyoruz. Oyunda YÖN TUŞLARI ile ilerliyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Büyük Taksi Moonster Büyük Taksi Moonster Büyük taksi Moonster oyunu araba oyunudur. Büyük taksi oyununa başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Büyük taksi Moonster oyununda YÖN TUŞLARI ile  ilerliyoruz.Taksiye aldığınız müşteriyi yarışın sonunda evin önüne getirdiğinizde SPACE (boşluk) tuşu ile müşteriyi evine sokuyoruz. Kraloyunoyun.com iyi şanlar diler.

Diva'nın Parkı Diva'nın Parkı Kahramanımızın en güzel araba park yarışında ona yardım ediniz. Ona en iyi güzelliği veriniz.

Hızlı Yarış Hızlı Yarış Hızlı yarış oyunu araba yarışı oyunudur.hızlı yarış oyununa başlamak için öncelikle 3 arabadan bir tanesini seçip üzerine tıklıyoruz ve START yazısına tıklıyoruz.Hızlı yarış oyunu SAĞ ve SOL YÖN TUŞLARI ile oynanıyor.Önümüze gelen çukurlara ve diğer arabalara çarpmadan yarışı bitirmelisiniz.

Mini Araba Şampiyonası Mini Araba Şampiyonası Mini Araba Şampiyonası isimli oyunda oyuncak arabaların eğlenceli ve bir o kadar da nefes kesen yarışına ortaklık edeceksiniz. Mini Araba Şampiyonası oyununa PLAY yazan kısıma tıklayarak başlayacaksınız. Daha sonra oyunda sizlere verilecek olan arabanın kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarınızı kullanmanız gerekiyor. Bu sayede Mini Araba Şampiyonası da katıldığınız tüm yarışları birinci olarak bitirmeye çalışmalı ve bu şampiyonanın şampiyonu olmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Rüya Araba Yarışı Rüya Araba Yarışı Rüya Araba Yarışı isimli oyunda insanların her zaman hayalini kurduğu "rüya arabaları" olarak nitelendirilen en hızlı araçlarla oyanayacaksınız. Oyunda ki araçlar o kadar hızlı ki kontrolünü sağlamakta gerçekten zorlanacaksınız. Oyunumuzda yön tuşlarınız yardımı ile size verilen arabayı süreceksiniz ve X tuşu ile nitro kullanarak bir anda çok daha hızlı gidebileceksiniz. Rüya araba yarışı isimli bu oyuna giriş yapabilmek için ise PLAY yazısına iki kez ard arda tıklamanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Rally Point 3 Rally Point 3 Rally Point 3 adlı oyun 3 boyutlu olarak hazırlanmış bir yarış oyunudur. Oyuna hemen giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Rally Point 3 oyununda sizlere verilecek olan mavi renkli rally arabasının kontrolünü sağlayabilmeniz için yön tuşlarınızı kullanmanız gerekiyor ve size verilencek olan süre içerisinde bitiş çizgisine gitmelisiniz. Oyunun en önemli püf noktalarından biri ise dönemeçlerde hız keserek daha iyi dönebilmektir. Bu sayede size verilen süre içerisinde bitiş çizgisine ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Ada Yarışı Ada Yarışı Hepsi hız tutkunu olan Ada Yarışçılarının arasına katıılacak kadar iyi bir araba kullanıcısı olduğunuzu düşünüyorsanız Ada Yarışı adlı bu oyuna başlayabilmek için "Start Crushin" yazısına tıklamanız gerekiyor ve ardından oyunda yarışacağınız arabayı seçeceksiniz. Bunun ardından yön tuşlarınızı kullanarak arabanızın kontrolünü sağlayacaksınız ve oyunda bulunan tüm ada yarışçılarını geçerek yarışı birinici olarak tamamlamaya çalışacaksınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

1/13