Dev Kamyon Yarışları

Dev Kamyon Yarışları oyunu 2521 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Dev Kamyon Yarışları Dev Kamyon Yarışları ; Dev kamyon yarışları oyunumuza play game seçeneği seçerek giriş yapabilirsiniz. İstediğiniz bir aracı seçebilir ve contunie tıklayarak yarışa başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile aracınızı kontrol edebilir ve X tuşuna basarak turbonuzu kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Oyun Oyna

Dev Kamyon Yarışları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzay Yarışları Uzay Yarışları Uzay Yarışları oyununda jetler arasındaki yarışa ortak olacaksınız. Sizlere sunduğumuz jeti birinci yapmak için 5 rakibinizide geçmelisiniz. Her bölümde kazanacağınız parayla yeni arabalarda alabilirsiniz. Play butonuna basarak açılan oyunu oynamak için yön tuşlarını kullanacaksınız. İyi eğlenceler dileriz..

Süt Taşıma Kamyonu Süt Taşıma Kamyonu Süt Taşıma Kamyonu yarış oyunudur. Oyuna başlamak için PLAY yazılarına tıklıyoruz. Önümüze gelen ekranda 1. BÖLÜMÜ gösteren milk yazısını seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunda kamyonu sürmeden önce AŞAĞI YÖN TUŞU ile geriye doğru gidip sütleri alıyoruz ve sonra ilerliyoruz. Süt paketlerini yola dökmeden ulaşması gereken eve ulaştırıyoruz ve 2. bölüme geçiyoruz. Oyunda YÖN TUŞLARI ile ilerliyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Şehir Çöp Kamyonu Şehir Çöp Kamyonu Araba oyunları denince ilk akla gelen sitslerden biri olan www.kraloyunoyun.com adresini tıklayarak süper bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız.Şehirde bulunan çöpleri taşımak için ekranda bulunan kamyonu klavyenin yön tuşları ile hareketlendirerek oyuna devam edeceksiniz.

Polisin Kamyonet Arabası Polisin Kamyonet Arabası Polisin kamyonet arabası suçluları yakaladı ve hapishaneye götüremek için yola çıkıyor. Oyunda YÖN TUŞLARI ile polis arabasını sürüyoruz. SPACE (boşluk) tuşu ile fren yapılacak yerlerde fren yapıyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Parkur Yarışları Parkur Yarışları Parkur Yarışı oyununda sizden istenilen aracınızın kontrollerini en iyi biçimde sağlamak ve bunu yaparken sadece yön tuşlarını kullanmak. Oyunumuz yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Hızlı olup rakiplerinizi geçmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler dileriz..

Mario Kamyon Yarışı Mario Kamyon Yarışı Macera oyunları ile klasikleşen kahramanımız ile karşınızdayız. Mario Kamyon Yarışı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız kahramanımızı yönlendirerek oyun alanındaki rakiplerinizi geçmeye çalışacaksınız. Oyunda kahramanımızın aracını yönlendirebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmalısınız. Aracı çok dikkatli bir şekilde yönlendirmeli ve hiç bir engele takılmadan parkuru sorunsuz bir şekilde tamamlamalısınız. Oyundaki kontroller için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Oyundaki kahramanımızı yönlendirebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Kedi Yarışları Kedi Yarışları Kedi Yarışları oyununda sevimli kedi kenarları boşluk olan bir parkurda puan toplamak için yola çıkıyor. Bu sevimli kedinin kontrollerini sağlamakta oldukça basit. Onu yön tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda hızlı olmanının yanı sıra puan simgelerini toplamaya özen gösterin. Her bölüm sonunda size puan ve para getirecek simgeler onlar. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyuna giriş yapın. İyi eğlenceler dileriz..

Kamyonlar Savaş Kamyonlar Savaş Kamyonlar Savaşı oyunumuzda klavye yön tuşlarını kullanarak kamyonumuzla yarışmayı birinci bitirmeye çalışacağız. En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkee iyi eğlenceler.