Engelli Araba Yarışı

Engelli Araba Yarışı oyunu 4976 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 16 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Engelli Araba Yarışı Engelli Araba Yarışı ; Bu heyecanlı engelli araba yarışın da önünüze bir sürü engeller gelecek. Engellere çarpmadan yarışı bitirip başka bir arabayla diğer bölümlere geçip yarışa devam ediyoruz. Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Engelli Araba Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası 3 Zombi Arabası 3 Zombi arabası 3 oyunu otomobil oyunları kategorisinde bulunmaktadır. Oyunda yapmanız gereken zombileri ezerek para kazanmaktır. Oyunda zombileri ezerek kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirmeli ve aracınız ile bitiş çizgisine kadar gitmelisiniz. Oyunda bitiş çizgisini geçtiğinizde diğer seviyeye geçerek diğer aracın sahibi olacak ve diğer seviyedeki zombileri öldürerek özgürlüğünüze kavuşmaya çalışacaksınız. Oyundaki zombileri öldürün ve aracınıza yeni ekipmanlara takarak daha da güçlü bir hale getirerek istenilen yere kadar gidiniz. Oyundaki aracınızı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Oyunda yeni ekipmanlar aldığınızda hangi tuşla yöneteceğinizi gösterecektir. Atlikarinca.com tüm oyuncularına iyi eğlencelerdiler. 

Turbolu Araba Sür Turbolu Araba Sür Oyunda kontrol ettiğiniz kırmızı sevimli araba ile bir çok tehlikenin bulunduğu bölgeden kurtulmaya çalışacaksınız. Oldukça zorlu oyunda, bir yandan peşinizden canavar arabalar gelecek, diğer yandan önünüze engeller gelerek, sizi durdurmaya çalışacaktır. Keyifle oynayacağınız oyunda başarılı olabilmek için aracı hızlı bir şekilde kullanmalı ve peşinizde bulunan canavarların araca hasar vermesini engellemelisiniz. Sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak, aracın dengesini sağlayabilirsiniz. Üst yön tuşu ile aracı hızlandırabilir, alt yön tuşu ile yavaşlatabilirsiniz. Canavar arabaları engellemek için oyun içerisinde boşluk tuşu ile bomba bırakabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Tüm Arabaları Park Et Tüm Arabaları Park Et Tüm Arabaları Parket oyunumuzda tüm arabaları bize verilen zamanda parketmeye çalışacağız.Klavye yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynayacağız.En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Traktör Yarışı Traktör Yarışı Traktör Yarışı oyununda sizlere sunduğumuz traktör ile beraber büyük bir yarışa katılıyorsunuz. Amacınız birinci olup bütün rakiplerinizi geçmek. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlayın. Yön tuşlarını kullanarak oynayabileceğiniz oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Tom ve Jerry Araba Yarışı Tom ve Jerry Araba Yarışı Çocuklar tarafından sevilerek oynanan yeni bir oyun ile karşınızdayız. Tom ve Jerry Araba Yarışı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız aracı yönlendirerek oyun alanındaki engellere takılmadan oyun alanındaki rakibinizi geçmeye çalışacaksınız. Oyunda aracı yönlendirebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Böylece aracı çok dikkatli bir şekilde yönlendirebilir ve hiç bir engele takılmadan yarışın galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Tır Yarışı 2 Tır Yarışı 2 Tırlar yarış pistine çıkmış durumda. Sizde kendi tırınızı seçeceksiniz ve yarışa başlayacaksınız. Yön tuşları ile kontrolünüzü kaybetmeden yarışı tamamlamaya çalışacaksınız. Diğer yarışçılar sadece yola bakmayacaktır. Size çarparak dışarı fırlatmaya çalışacaklardır. Dikkatli olursanız yarışı kazanabilirsiniz.

Tır Yarışı Tır Yarışı Tır Yarışı oyununda sizlere 3 tane tır veriyoruz. Bu tırlar arasındaki yarışa sizde ortak oluyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra ilk olarak Play butonuna basın. Daha sonra tırları sürmeye başlayın. Yön tuşları ile oynanan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz

Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli sandalye oyunumuzda bir isimde profil oluşturmalısınız. Oyunu kapatıp geri açtığınızda kaldınız yerden devam edebilmeniz için düşünülmüş. Tekerlekli sandalyeye muhtaç kalmış adamımızın kedisi bir arabanın arkasından gitmiş ve  geri kediyi almak için yola koyuluyoruz. Yön tuşları ile tekerlekli sandalyenin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Shift tuşu ile tekerlekli sandalyeye bağlı olan turboyu kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile tekerlekli sandalyenin performansını artırabilir ve modifiye edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Süper Araba Yarışı Süper Araba Yarışı Süper araba yarışı oyununa yüklenmesinin ardından continue ve start game butonlarına basarak oyuna giriş yapın. Yarışmak istediğiniz arabayı ve bölümü seçtikten sonra race butonuna basarak yarışabilirsiniz. Oyunda arabanın kontrolünü sağlayabilmek için W,a,s,d tuşlarını kullanın. X,C el freni ve süper gaz yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Hamburger Arabası Süngerbob Hamburger Arabası Sevimli çizgi film karakteri süngerbob deniz altında hamburger arabası ile yiyecekleri toplamaya çalışıyor sizde ona yardımcı olarak engellere takılmamasını sağlayın ve Süngerbob'un Karnını Doyurun. Oyun klavye yön tuşları ile oynanır. Kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler.