Kahraman Uzaylı

Kahraman Uzaylı oyunu 1616 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Kahraman Uzaylı Kahraman Uzaylı ;

Oyun Oyna

Kahraman Uzaylı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yapışkan Uzaylı Yapışkan Uzaylı Yapışkan uzaylı oyunumuzda engellerle dolu platformda mouse'unuzu kullanarak birbirinden ayrı olan yapışkanları birleştirmeye çalışıyorsunuz. İlk bölümden itibaren giderek zorlaşan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Uzaylı Savaşı Uzaylı Savaşı 3 boyutlu olarak hazırlanan oyunda, kontrol ettiğiniz uzaylı ile 2 taraftan gelen saldırılara cevap vererek, hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Askerleri öldürebilmek için fareyi kullanarak ateş edebilirsiniz. Öldürdüğünüz her asker size ekstra olarak skor kazandırmaktadır. Kazandığınız puanları bölüm aralarında karşınıza gelen markette kullanarak, uzaylıyı güçlendirecek yeni ekipmanlar satın alabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde sizi yakalayabilmek için düşman askerleri tank, uçak gibi savaş silahlarını kullanacaktır. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Uzaylı Kediler Uzaylı Kediler Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için kahraman kedimiz yola koyulur. Sahip olduğu uzay gemisi ile diğer uzay gemisi olan kedileri yok etmek ister ve gemisini kontrol etmek için yardımcıya ihtiyacı vardır. Burada siz uzay gemisini kontrol ederek kedimize yardımcı olmalısınız. Kazandığınız paralar ile uzay geminizi geliştirmeli ve dayanaklı bir uzay gemisi yaparak tüm kötü kedilere günlerini göstermelisiniz. Tabi oyunumuzu isterseniz arkadaşınızla beraber omuz omuza vererekde oynayabilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile gemiyi kontrol edebilir boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Diğer gemiyi yön tuşları ile kontrol edebilir ve enter tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Uzaylı Kaçışı Uzaylı Kaçışı Oyununda her oyunda olduğu gibi yüklenmesini bekliyoruz. Daha sonra sırasıyla 3 kez PLAY butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda mouse kullanarak etrafımızdaki cisimleri topluyor ve oyunun sırlarını çözüyoruz. İyi eğlenceler.

Uzaylı İstilası Uzaylı İstilası Gökyüzündeki ufoyu kontrol ederek yerde bulunan askerleri yok ediyorsunuz. Bunun için mouse'unuzu kullanmanız yeterli olacaktır. Tabi ilk başta askerler silahsız ve çaresiz bir şekilde sizden kaçmaktadırlar. İlerleyen zamanlarda ise silahları git gide güçleniyor ve size karşı koymaya başlıyorlar. Sizde kazandığınız paralar ile uzay geminizin özelliklerini güçlendirebilir ve böylece onlara kimin patron olduğunu gösterebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Uzaylı Avcı Takımı Uzaylı Avcı Takımı Uzaylı avcısı oyunumuzda bu görev için görevlendirilmiş askeri kontrol edecek ve uzaylıları temizleyeceğiz. W,A,S,D tuşları ile askeri kontrol edebilir ve mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz.  Dünyanın geleceği siz ve ekibinizin elinde. Bol Şanslar.

Kahramanlar Dövüşü Kahramanlar Dövüşü Kahramanlar dövüşü oynamak için karşınıza çıkardığımız çizgi film yıldızları ile süper bir organizasyonunun içine gireceksiniz.Karşınıza çıkan rakibi hızlı bir şekilde öldürerek bir üst etaba doğru hareket edeceksiniz.

Kahraman Tavuk Kahraman Tavuk Kahraman  tavuk  UFO saldırısına karşı çiftliğini ve inekleri korumak için  UFO lar ile  tek başına mücadeleye girişmişSiz bu mücadelesinden ona destek olmalısınızUFO'lar Çiftliğe inekleri toplamak için gelmşler. Ama  Kahraman  tavuğun  çiftliğindeki inekleri UFO ların almasına izin vermeyecekKahraman tavuğun Ufoları vurarak etkisiz hale getirmesini sağlamalısınızKONTROL TUŞLARIFare ile Ufo'lara nişan alın ve ateş ediniyi eğlenceler

Kahraman Siyah Top Kahraman Siyah Top İmparatorluğumuzun asil kralı kötü adamlar tarafından kaçırılır. Kurtarıcımız olan siyah topu bu macerada yönlendirerek kralımı kurtarmalı ve eski güzel günlerimize dönmeliyiz. Bunun için mouse'unuzu kullanarak engeller karşısında siyah topu uyararmalı ve düşmanlar karşısında saldırmasını sağlamalısınız. İyi Eğlenceler..