Motorsiklet Kanyon Yarışı

Motorsiklet Kanyon Yarışı oyunu 2921 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 20 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Motorsiklet Kanyon Yarışı Motorsiklet Kanyon Yarışı ; Oyunumuza başlarken önce PLAY yazısına sonra START GAME yazısına tıklayıp kanyonda yarış yapacağınız motorsikleti seçip, yarış yapacağınız alanı seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz.Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Motorsiklet Kanyon Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Traktör Yarışı Traktör Yarışı Traktör Yarışı oyununda sizlere sunduğumuz traktör ile beraber büyük bir yarışa katılıyorsunuz. Amacınız birinci olup bütün rakiplerinizi geçmek. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlayın. Yön tuşlarını kullanarak oynayabileceğiniz oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Tom ve Jerry Araba Yarışı Tom ve Jerry Araba Yarışı Çocuklar tarafından sevilerek oynanan yeni bir oyun ile karşınızdayız. Tom ve Jerry Araba Yarışı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız aracı yönlendirerek oyun alanındaki engellere takılmadan oyun alanındaki rakibinizi geçmeye çalışacaksınız. Oyunda aracı yönlendirebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Böylece aracı çok dikkatli bir şekilde yönlendirebilir ve hiç bir engele takılmadan yarışın galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Tır Yarışı 2 Tır Yarışı 2 Tırlar yarış pistine çıkmış durumda. Sizde kendi tırınızı seçeceksiniz ve yarışa başlayacaksınız. Yön tuşları ile kontrolünüzü kaybetmeden yarışı tamamlamaya çalışacaksınız. Diğer yarışçılar sadece yola bakmayacaktır. Size çarparak dışarı fırlatmaya çalışacaklardır. Dikkatli olursanız yarışı kazanabilirsiniz.

Tır Yarışı Tır Yarışı Tır Yarışı oyununda sizlere 3 tane tır veriyoruz. Bu tırlar arasındaki yarışa sizde ortak oluyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra ilk olarak Play butonuna basın. Daha sonra tırları sürmeye başlayın. Yön tuşları ile oynanan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz

Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli Sandale Yarışı Tekerlekli sandalye oyunumuzda bir isimde profil oluşturmalısınız. Oyunu kapatıp geri açtığınızda kaldınız yerden devam edebilmeniz için düşünülmüş. Tekerlekli sandalyeye muhtaç kalmış adamımızın kedisi bir arabanın arkasından gitmiş ve  geri kediyi almak için yola koyuluyoruz. Yön tuşları ile tekerlekli sandalyenin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Shift tuşu ile tekerlekli sandalyeye bağlı olan turboyu kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile tekerlekli sandalyenin performansını artırabilir ve modifiye edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Süper Araba Yarışı Süper Araba Yarışı Süper araba yarışı oyununa yüklenmesinin ardından continue ve start game butonlarına basarak oyuna giriş yapın. Yarışmak istediğiniz arabayı ve bölümü seçtikten sonra race butonuna basarak yarışabilirsiniz. Oyunda arabanın kontrolünü sağlayabilmek için W,a,s,d tuşlarını kullanın. X,C el freni ve süper gaz yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Su Botu Yarışı Su Botu Yarışı Su botu yarışı oyunumuzda yarış için kurulmuş parkurda engellere takılmadan hızlı bir şekilde bitiş noktasına varmalısınız. Yön tuşları ile botun kontrolünü sağlayabilir X tuşu ile olan turbonuzu kullanarak aniden hızlanabilirsiniz. Boşluk tuşu sizin botun üstünden atlamanıza yardımcı oluyor. Yarış sonları kazandığınız paralar ile botunuzun özelliklerini yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Rüya Araba Yarışı Rüya Araba Yarışı Rüya Araba Yarışı isimli oyunda insanların her zaman hayalini kurduğu "rüya arabaları" olarak nitelendirilen en hızlı araçlarla oyanayacaksınız. Oyunda ki araçlar o kadar hızlı ki kontrolünü sağlamakta gerçekten zorlanacaksınız. Oyunumuzda yön tuşlarınız yardımı ile size verilen arabayı süreceksiniz ve X tuşu ile nitro kullanarak bir anda çok daha hızlı gidebileceksiniz. Rüya araba yarışı isimli bu oyuna giriş yapabilmek için ise PLAY yazısına iki kez ard arda tıklamanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Paintball Yarışı Paintball Yarışı Paintball Yarışı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız aracı yönlendirerek oyun alanındaki rakipleriniz ile mücadele etmeye çalışacaksınız. Oyun içerisinde karakterimizin kontrollerini sağlayabilmeniz için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanmalı ve gereken şekilde hareket ederek oyun alanındaki diğer aracı geçmeye çalışacaksınız. Oyunun bazı bölümlerinde aldığınız ekipmanlar ile oyun alanındaki aracınıza bir takım mermiler yükleyebilirsiniz. Daha sonra rakip araca fırlatarak onları tamamını yok etmeye çalışacaksınız. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Ölüm Yarışı 2 Ölüm Yarışı 2 Ölüm Yarışı 2 oyunumuzda kahramanımızı seçerek tüm yarışları birinci bitirmeye çalışacağız.En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.