Polisin Kamyonet Arabası

Polisin Kamyonet Arabası oyunu 3891 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 23 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Polisin Kamyonet Arabası Polisin Kamyonet Arabası ; Polisin kamyonet arabası suçluları yakaladı ve hapishaneye götüremek için yola çıkıyor. Oyunda YÖN TUŞLARI ile polis arabasını sürüyoruz. SPACE (boşluk) tuşu ile fren yapılacak yerlerde fren yapıyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Polisin Kamyonet Arabası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası 3 Zombi Arabası 3 Zombi arabası 3 oyunu otomobil oyunları kategorisinde bulunmaktadır. Oyunda yapmanız gereken zombileri ezerek para kazanmaktır. Oyunda zombileri ezerek kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirmeli ve aracınız ile bitiş çizgisine kadar gitmelisiniz. Oyunda bitiş çizgisini geçtiğinizde diğer seviyeye geçerek diğer aracın sahibi olacak ve diğer seviyedeki zombileri öldürerek özgürlüğünüze kavuşmaya çalışacaksınız. Oyundaki zombileri öldürün ve aracınıza yeni ekipmanlara takarak daha da güçlü bir hale getirerek istenilen yere kadar gidiniz. Oyundaki aracınızı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Oyunda yeni ekipmanlar aldığınızda hangi tuşla yöneteceğinizi gösterecektir. Atlikarinca.com tüm oyuncularına iyi eğlencelerdiler. 

Süngerbob Hamburger Arabası Süngerbob Hamburger Arabası Sevimli çizgi film karakteri süngerbob deniz altında hamburger arabası ile yiyecekleri toplamaya çalışıyor sizde ona yardımcı olarak engellere takılmamasını sağlayın ve Süngerbob'un Karnını Doyurun. Oyun klavye yön tuşları ile oynanır. Kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler.

Savaş Arabası Savaş Arabası Savaş arabası oyunumuzda düşmanların üzerine arabayı sürerek onları yok etmelisiniz. Yön tuşları ile aracı kontrol edebilir ve oyunumuzu oynayabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile bölüm sonları aracınızın tüm özelliklerini artırarak daha fazla yol alabilir ve ana bölümü bitirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Polisin Kamyonet Arabası Polisin Kamyonet Arabası Polisin kamyonet arabası suçluları yakaladı ve hapishaneye götüremek için yola çıkıyor. Oyunda YÖN TUŞLARI ile polis arabasını sürüyoruz. SPACE (boşluk) tuşu ile fren yapılacak yerlerde fren yapıyoruz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Polis Arabası Polis Arabası Polis arabası suçluları yakaladı ve hapishaneye götürecek.Oyunda YÖN TUŞLARI ile polis arabasını sürüyoruz.SPACE(boşluk)tuşu ile fren yapılcak yerde fren yapıyoruz.

Köpek Balık Arabası Köpek Balık Arabası Köpek Balık Arabası oyununda arabanızla denizin dibinde altın ve elmas avına çıkıyorsunuz. Sizi engellemek isteyen bazı areabalarda olacak. Onlardan en iyi biçimde kaçarak elmasları toplamaya devam edin. Yön tuşlarını kullanmanız oyundaki kontrolleri sağlamanızı sağlar. İyi eğlenceler dileriz..

Kar Arabası 2 Kar Arabası 2 Kar arabası 2 oyunu araba oyunları kategorisinde barınan neşeli bir araba oyunudtümör. Oyun yüklendikten ardından Play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda özürlü ve karlı nişan yöntemlerini aracınız ile geçmelisiniz. Oyunda öbür düzeylere aşmak isteseniz bölüm sonuna civarı ilerlemelisiniz. Oyunda şüphesiz talihsiz kaza yapmadan tüm sevileri geçmelisiniz. Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz.

Heyecanlı Yarış Arabası Yarışı Heyecanlı Yarış Arabası Yarışı Bu heyecanlı ve adrenalin dolu yarış arabası yarışında birinci gelmeye çalışıyoruz. Arabanıza yeni aksesuarlar almak için hızlı olmanız lazım. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.