Süper Tır Park Oyunu

Süper Tır Park Oyunu oyunu 5230 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 13 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Süper Tır Park Oyunu Süper Tır Park Oyunu ; Süper Tır Park oyununda büyük, geniş Tır'ı size gösterilen yere YÖN TUŞLARINI kullanarak park etmeye çalışıyorsunuz. Eğer gösterilen yere hiçbir yere çarpmadan park ederseniz bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Süper Tır Park Oyunu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario serüveni oyununda mario prensesi kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ama sizin yardımınız olmadan bu serüvenden çıkamıcak gibi. Ona yardım elinizi uzatın ve prensesi kurtarmasını sağlayın. oyun yüklendikten sonra öncelikle Play butonuna medya. Daha sonra klavyedeki istikamet tuşları ile hareket etmeye başlayacaksınız.İyi eğlenceler dileriz..

Yakıt Tankeri Park Etme Yakıt Tankeri Park Etme Sevilen park etme oyunlarımızdan biri olan yepyeni bir oyun ile karşınızdayız. Yakıt Tankeri Park Etme adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz aracı yönlendirerek oyun alanındaki hiç bir engele takılmadan parkurun sonuna ulaşmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde aracı yönlendirebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını yada w,a,s,d tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Oyunda aracı başarılı bir şekilde park etmeniz halinde seviye atlayarak oyuna daha zorlu bölümler ile devam edebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Türkçe Park Etme Türkçe Park Etme Kumarhanenin önünde gelen müşterilerin arabasını alacaksınız. Arabaları kısa bir süre içerisinde otoparka götürüp park etmeniz gerekiyor. Çünkü yeni müşteriler gelecektir ve onların arabalarını da almanız gerekiyor. Park etme oyunları genelde ingilizce oluyor. Bu oyunun bir güzelliği de türkçe olması. Oyundan komutları türkçe alabilirsiniz.

Tüm Arabaları Park Et Tüm Arabaları Park Et Tüm Arabaları Parket oyunumuzda tüm arabaları bize verilen zamanda parketmeye çalışacağız.Klavye yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynayacağız.En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Severek ve beğeni ile izlediğimiz çizgi film karakterlerinden Tom ve Jerry yine her zamanki gibi karşı karşıya. Mouse yardımı ile Jerry' i havaya fırlatıp yine mouse ile Jerry' i nişan alıp kar topu ile vurmaya çalışıyoruz.

Tırnak Boyama Tırnak Boyama "Tırnak Boyama" oyunu yüklenmesi ardından otomatik olarak açılacaktır.Oyun kontrolünü mouse(fare) sağlamaktadır.Tırnakları boyamak,süslemek,değiştirmek için bir çok seçeneğiniz vardır.Sevdiğiniz renkteki tırnakları seçip üzerine dilediğiniz şekilleri ve renkleri yerleştirebilirsiniz.İyi eğlenceler...

Tır Yarışı 2 Tır Yarışı 2 Tırlar yarış pistine çıkmış durumda. Sizde kendi tırınızı seçeceksiniz ve yarışa başlayacaksınız. Yön tuşları ile kontrolünüzü kaybetmeden yarışı tamamlamaya çalışacaksınız. Diğer yarışçılar sadece yola bakmayacaktır. Size çarparak dışarı fırlatmaya çalışacaklardır. Dikkatli olursanız yarışı kazanabilirsiniz.

Tır Yarışı Tır Yarışı Tır Yarışı oyununda sizlere 3 tane tır veriyoruz. Bu tırlar arasındaki yarışa sizde ortak oluyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra ilk olarak Play butonuna basın. Daha sonra tırları sürmeye başlayın. Yön tuşları ile oynanan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz

Tır Parkı Tır Parkı Tır parkı oyunu erkek oyuncularımıza hitap eden eğlenceli bir oyundur. Oyunun yüklenmesini bir süre bekledikten sonra Start butonuna basmalı ve tırınızın rengini seçtikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlamalısınız. Oyunda yapmanız gereken istenilen yere tırınızı park etmektir. Tırı istenilen yere park ettiğinizde diğer seviyelere çıkmaya hak kazanacak ve eğlencenin tadını daha fazla çıkaracaksınız. Oyundaki tırınızı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Atlikarinca.com tüm oyuncularına iyi eğlenceler diler.

Taksi Park Etme 2 Taksi Park Etme 2 Taksi park etme oyununun 2. versiyonu. Oyunda önemli olan şey trafik akışı. Trafik normal bir şekilde akmaya devam ederken sizin taksinizi otoparka park etmeniz gerekiyor. Hiç kaza yapmadan gösterilen noktaya park etmelisiniz. Bölümleri geçtikçe trafik daha çok yoğunlaşacak ve sizin arabayı park etmeniz doğru orantılı olarak zorlaşacaktır.