Tom ve Jerry Araba Yarışı

Tom ve Jerry Araba Yarışı oyunu 920 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Tom ve Jerry Araba Yarışı Tom ve Jerry Araba Yarışı ; Çocuklar tarafından sevilerek oynanan yeni bir oyun ile karşınızdayız. Tom ve Jerry Araba Yarışı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız aracı yönlendirerek oyun alanındaki engellere takılmadan oyun alanındaki rakibinizi geçmeye çalışacaksınız. Oyunda aracı yönlendirebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Böylece aracı çok dikkatli bir şekilde yönlendirebilir ve hiç bir engele takılmadan yarışın galibi olabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Tom ve Jerry Araba Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası 3 Zombi Arabası 3 Zombi arabası 3 oyunu otomobil oyunları kategorisinde bulunmaktadır. Oyunda yapmanız gereken zombileri ezerek para kazanmaktır. Oyunda zombileri ezerek kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirmeli ve aracınız ile bitiş çizgisine kadar gitmelisiniz. Oyunda bitiş çizgisini geçtiğinizde diğer seviyeye geçerek diğer aracın sahibi olacak ve diğer seviyedeki zombileri öldürerek özgürlüğünüze kavuşmaya çalışacaksınız. Oyundaki zombileri öldürün ve aracınıza yeni ekipmanlara takarak daha da güçlü bir hale getirerek istenilen yere kadar gidiniz. Oyundaki aracınızı yön tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Oyunda yeni ekipmanlar aldığınızda hangi tuşla yöneteceğinizi gösterecektir. Atlikarinca.com tüm oyuncularına iyi eğlencelerdiler. 

Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario Serüveni Yeni Süper Mario serüveni oyununda mario prensesi kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ama sizin yardımınız olmadan bu serüvenden çıkamıcak gibi. Ona yardım elinizi uzatın ve prensesi kurtarmasını sağlayın. oyun yüklendikten sonra öncelikle Play butonuna medya. Daha sonra klavyedeki istikamet tuşları ile hareket etmeye başlayacaksınız.İyi eğlenceler dileriz..

Wolverine Saldırı 3D Wolverine Saldırı 3D Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak gösterilen kurgusal karakterimiz Wolverine eğlenceli bir oyun ile karşınıza çıkıyor. Wolverine Saldırı 3D adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile onu takip eden düşmanlardan kaçmaya çalışacaksınız. Trenler olmak üzere bir çok engeller ile dolu olan parkurda ilerleyen kahramanımız ile engelleri aşarak düşmanlarından kaçmalısınız. Aksi halde trenlerden birini çarptığınızda oyunu kaybedebilirsiniz. Parkurda ilerlediğiniz mesafe oyun sonunda sizin skorunuz olacaktır. Wolverinei kontrol edebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, düşmanlarınıza saldırabilmek için ise Space tuşunu kullanmalısınız. Parkurda aynı zamanda karşıdan gelen yüksek engelleri aşabilmek için yukarı yön tuşunu, alçak engelleri aşabilmek için ise aşağı yön tuşunu kullanmanız gerekiyor. 3 boyutlu görsel efektler ile hazırlanmış olan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi oyunlar dileriz.

Turbolu Araba Sür Turbolu Araba Sür Oyunda kontrol ettiğiniz kırmızı sevimli araba ile bir çok tehlikenin bulunduğu bölgeden kurtulmaya çalışacaksınız. Oldukça zorlu oyunda, bir yandan peşinizden canavar arabalar gelecek, diğer yandan önünüze engeller gelerek, sizi durdurmaya çalışacaktır. Keyifle oynayacağınız oyunda başarılı olabilmek için aracı hızlı bir şekilde kullanmalı ve peşinizde bulunan canavarların araca hasar vermesini engellemelisiniz. Sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak, aracın dengesini sağlayabilirsiniz. Üst yön tuşu ile aracı hızlandırabilir, alt yön tuşu ile yavaşlatabilirsiniz. Canavar arabaları engellemek için oyun içerisinde boşluk tuşu ile bomba bırakabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Tüm Arabaları Park Et Tüm Arabaları Park Et Tüm Arabaları Parket oyunumuzda tüm arabaları bize verilen zamanda parketmeye çalışacağız.Klavye yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynayacağız.En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Traktör Yarışı Traktör Yarışı Traktör Yarışı oyununda sizlere sunduğumuz traktör ile beraber büyük bir yarışa katılıyorsunuz. Amacınız birinci olup bütün rakiplerinizi geçmek. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyuna başlayın. Yön tuşlarını kullanarak oynayabileceğiniz oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Severek ve beğeni ile izlediğimiz çizgi film karakterlerinden Tom ve Jerry yine her zamanki gibi karşı karşıya. Mouse yardımı ile Jerry' i havaya fırlatıp yine mouse ile Jerry' i nişan alıp kar topu ile vurmaya çalışıyoruz.

Tom ve Jerry Buz Topu Tom ve Jerry Buz Topu Severek ve beğeni ile izlediğimiz çizgi film karakterlerinden Tom ve Jerry yine her zamanki gibi karşı karşıya. Mouse yardımı ile Jerry' i havaya fırlatıp yine mouse ile Jerry' i nişan alıp kar topu ile vurmaya çalışıyoruz.