Uzay Yılı Aracı

Uzay Yılı Aracı oyunu 3352 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Uzay Yılı Aracı Uzay Yılı Aracı ; Uzayda mükemmel bir araba yarış sizleri bekliyor.Uzayda yapılan bu yarışta YÖN TUŞLARINI kullanıyorsunuz.Aracı durdurmak için de SPACE (boşluk) tuşunu kullanıyorsunuz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Uzay Yılı Aracı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yapışkan Uzaylı Yapışkan Uzaylı Yapışkan uzaylı oyunumuzda engellerle dolu platformda mouse'unuzu kullanarak birbirinden ayrı olan yapışkanları birleştirmeye çalışıyorsunuz. İlk bölümden itibaren giderek zorlaşan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Uzaylı Savaşı Uzaylı Savaşı 3 boyutlu olarak hazırlanan oyunda, kontrol ettiğiniz uzaylı ile 2 taraftan gelen saldırılara cevap vererek, hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Askerleri öldürebilmek için fareyi kullanarak ateş edebilirsiniz. Öldürdüğünüz her asker size ekstra olarak skor kazandırmaktadır. Kazandığınız puanları bölüm aralarında karşınıza gelen markette kullanarak, uzaylıyı güçlendirecek yeni ekipmanlar satın alabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde sizi yakalayabilmek için düşman askerleri tank, uçak gibi savaş silahlarını kullanacaktır. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Uzaylı Kediler Uzaylı Kediler Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için kahraman kedimiz yola koyulur. Sahip olduğu uzay gemisi ile diğer uzay gemisi olan kedileri yok etmek ister ve gemisini kontrol etmek için yardımcıya ihtiyacı vardır. Burada siz uzay gemisini kontrol ederek kedimize yardımcı olmalısınız. Kazandığınız paralar ile uzay geminizi geliştirmeli ve dayanaklı bir uzay gemisi yaparak tüm kötü kedilere günlerini göstermelisiniz. Tabi oyunumuzu isterseniz arkadaşınızla beraber omuz omuza vererekde oynayabilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile gemiyi kontrol edebilir boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Diğer gemiyi yön tuşları ile kontrol edebilir ve enter tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Uzaylı Kaçışı Uzaylı Kaçışı Oyununda her oyunda olduğu gibi yüklenmesini bekliyoruz. Daha sonra sırasıyla 3 kez PLAY butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda mouse kullanarak etrafımızdaki cisimleri topluyor ve oyunun sırlarını çözüyoruz. İyi eğlenceler.

Uzaylı İstilası Uzaylı İstilası Gökyüzündeki ufoyu kontrol ederek yerde bulunan askerleri yok ediyorsunuz. Bunun için mouse'unuzu kullanmanız yeterli olacaktır. Tabi ilk başta askerler silahsız ve çaresiz bir şekilde sizden kaçmaktadırlar. İlerleyen zamanlarda ise silahları git gide güçleniyor ve size karşı koymaya başlıyorlar. Sizde kazandığınız paralar ile uzay geminizin özelliklerini güçlendirebilir ve böylece onlara kimin patron olduğunu gösterebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Uzaylı Avcı Takımı Uzaylı Avcı Takımı Uzaylı avcısı oyunumuzda bu görev için görevlendirilmiş askeri kontrol edecek ve uzaylıları temizleyeceğiz. W,A,S,D tuşları ile askeri kontrol edebilir ve mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz.  Dünyanın geleceği siz ve ekibinizin elinde. Bol Şanslar.

Uzay Yılı Aracı Uzay Yılı Aracı Uzayda mükemmel bir araba yarış sizleri bekliyor.Uzayda yapılan bu yarışta YÖN TUŞLARINI kullanıyorsunuz.Aracı durdurmak için de SPACE (boşluk) tuşunu kullanıyorsunuz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Uzay Yarışları Uzay Yarışları Uzay Yarışları oyununda jetler arasındaki yarışa ortak olacaksınız. Sizlere sunduğumuz jeti birinci yapmak için 5 rakibinizide geçmelisiniz. Her bölümde kazanacağınız parayla yeni arabalarda alabilirsiniz. Play butonuna basarak açılan oyunu oynamak için yön tuşlarını kullanacaksınız. İyi eğlenceler dileriz..

Uzay Savunması Uzay Savunması Bu defans oyununda yapmanız gereken uzay gemileri ve zırhlı araçların geçeceği yol üzerine savaş makinelerinizi yerleştirmek sonrasında onların bölgenizi işgal etmelerini önlemektir. Uygun yerlere silahlı savaş aletlerinizi yerleştirin ve düşmanlarınızın bu çabasını olumsuz olarak sonuçlandırın. En güzel savaş oyunları Kraloyunoyun.com de oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Stratejik Uzay Savaşı Stratejik Uzay Savaşı Strateji ve macera oyunları tutkunları için hazırlanan oyunda, karşınıza gelen bölgede 2 atom füzesi bulunmaktadır. Bir tanesini siz koruyacaksınız, diğerini rakip ülke koruyarak savaşacaksınız. Rakibiniz ile karşılıklı hamleler yaparak, kozlarını paylaşacaksınız. Alt kısımda kullanabileceğiniz 5 kart karşınıza gelecek. 5 karttan istediğiniz oyuna sürerek, hamleni gerçekleştirebilirsiniz. Fareyi ile oyun içerisindeki tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Rakip takımdan önce füzenizi uçurmayı başarmanız halinde, bir sonraki bölüme geçerek, oyuna devam edebilirsiniz.