Aşk Oyunları

0/0

Aşk Oyunları

Bratz Kızları Aşk Oyunu Bratz Kızları Aşk Oyunu Bratz Kızları Aşk oyunu Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Oyunda Bratz Kızlarından bir tanesini kayak için sağ köşedeki kategoriden hazırlıyoruz.Kategorinin sağ köşesindeki FACE,TOP,BOTTOM kategorilerinden seçimlerimizi yapıyoruz. kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler:)

Powerpuff  Girl Aşık Oluyor Powerpuff Girl Aşık Oluyor Powerpuff Girl Aşık Oluyor çizgi kahramanı giydirme oyunudur. Giydirdiğimiz Kahraman gün içinde en güzel kıyafetleri giymek istiyor ve aşık olmak istiyor Powerpuff Girl e yardımcı olun. Kategorilerden seçimleri yapın. Oyun Mouse ile oynanır.

Dora Okula Gidiyor Dora Okula Gidiyor Çizgi film oyunları arasında yer almakta olan Dora Okula Gidiyor oyunu Türkçe olarak hazırlanmış bir oyundur. Oyunumuza giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından Oyunu Oyna yazısına tıklamanız gerekmektedir. Dora Okula Gidiyor oyununda sevimli çizgi film karakteri Dora okula gidecektir. Ancak okulda ilk günü olduğu için nasıl giyinmesi gerektiğini bilmemektedir ve bu yüzden sizlerden yardım beklemektedir. Dora Okula Gidiyor oyununda göreviniz fareniz yarıdmı ile okula gidedek Dora'yı giydirmektir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Kırmızı Top 3 Kırmızı Top 3 Beceri oyunları arasında yer almakta olan kırmızı top oyun serisinin ücüncü oyunu olan Kırmızı Top 3 oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Ardından bu oyunda kırmızı topa yardım etmeniz gerekmektedir. Bunun için yön tuşlarınızı kullanmanız ve bu sayede kırmızı topun kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Kırmızı Top 3 oyununda daha sonra tüm bölümleri geçmeli ve oyunda ki nesneleri toplayarak oyunu bitirmeyi hedeflemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Sandviç Kesme Sandviç Kesme Sizleri kendisine hayran bırakacak bir oyun Sandviç kesme  isimli bu oyunumuza giriş yapmanız için oyunun yüklenmesinin ardından Yeni Oyun yazısına tıklamanız gerekmektedir. Ancak bu oyunu oynadıysanız ve kayıtlı bir oyununuz varsa Devam yazısına tıklayarak oyuna giriş yapmanız gerkmektedir. Bu oyunumuzda karnı acıkan sevimli fareye yardımcı olmanız gerekmektedir. Bunun içinde farenizi kullanarak fareye atılan sandivçleri kesmeniz ve bu sandviçleri farenin yemesini sağlamanız gerekiyor. İyi eğlenceler diliyoruz.

Ferhat ile Şirin Ferhat ile Şirin Birbirlerine olan aşkları pek çok masal ve filme konu olan Ferhat ile Şirin'in aşkını bu oyunumuzda da görmek ister misiniz. Cevabınız evet ise oyunumuza giriş yapabilmek için devam yazısına ve ardından OYNA yazısına tıklayarak Ferhat ile Şirin isimli bu oyunumuza giriş yapmabileceksiniz. Ferhat ile Şirin oyununda sevgilisi Şirine bir çicek lan Ferhat'a yardım etmeniz gerekmektedir. Oyunumuzda çeşitli zorluklarla karşılaşan Ferhat'a fareniz sayesinde yardım edebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Romantik Gelin Romantik Gelin Güzel Kızımızı düğüne hazırlamak için mouseunuzla ekranın sağında bulunan butonların içerisindeki nesneleri kullanarak hazır hale getirmelisiniz. Daha sonra show butonuna tıklayarak gelin ve damadı birleştirebilirsiniz.

Aşk Dartları Aşk Dartları Oyuna başla seçeneğini seçerek dartlarınızı fırlatmaya başlayın. Mouse'unuzla dartları fırlatarak seçmiş olduğunuz nesneler ile nasıl birine aşık olabileceğinizi görebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Bayanların Evden Kaçış Serüveni Bayanların Evden Kaçış Serüveni Evin farklı odalarında bulunan ürün eşleştirerek kızı evinden kaçırmayı deneyin. Bulunan bilgileri kullanarak, notları toplayarak, parçaları birleştirerek, numaraları bularak birden çok fazla ip ucu ile kısa yoldan kaçış yapmayı deneyin. Görünürde olan herşey birer ipucu. Yapmanız gereken gerekli bilgileri ve renkleri toplamak yeni yerler keşfedin. Kazandığınız puanlarla sıralamada birinci olun size en güzel süprizleri verelim. İpucu renkleri iyi karşılaştırın. Önünüzdeki her malzemenin bi ipucu bulunuyor. Size zor gelebilen bu oyun aslında o kadarda çok zor değil. Basit ve tecrübe kazandıran bir oyun.

0/0