Bakıcı Oyunları

0/1

Bakıcı Oyunları

Bakıcı Maymun Yemek Yapıyor Bakıcı Maymun Yemek Yapıyor Kraloyunoyun.com' dan sizin için çok eğlenceli bir oyun daha ! Siz hiç Bakıcı maymun'u gördünüz mü ? Sizlere süper bir Bakıcı maymun oyunu. Oyun da yapmanız gereken sırayla gerekli malzemelerden tabiki de MUZLU KEK yapmak. Bir maymunun en iyi yapabileceği yiyecek muzlu kek olabilir sanırım. Sırasıyla yapmanız gerekenler ilk önce tencereyi alıp içerisine sırasıyla malzemeleri boşaltmak ve sırasıyla ocakta pişirmek daha sonra muzları güzelce zevkinize göre doğrayın ve doğradığınız muzları kek kabının içine döküp ilk hazırladıgınız kek hamurunu içine boşaltın. Daha sonra kekimizi servise sunmak için fırına yerleştiriyoruz. Maymun oyunları konusunda sanırım biraz daha merakınız başladı. Kraloyunoyun.com size en güzel oyunları sunmaya devam edicek. İyi eğlenceler.

Köpek Bakım Evi Köpek Bakım Evi Bir köpek bakım evimiz var. Köpek sahipleri işleri olduğunda köpekleri ile ilgilenmemiz ve bakmamız için bize bırakırlar. Artık küçük köpekciklere senin bakman gerekiyor. Bu yöneticilik oyunudur, becerini ve çevikliğini test et küçük tatlı köpeklerimiz senden ne isterlerse onları vermen gerekiyor. Oyuna başlamak için START yazısına tıklaman gerekiyor ve oyunu MOUSE ile oynuyorsun. Köpek bakım evi oyunu gerçekten beğeneceğin bir oyun iyi oyunlar, Kraloyunoyun.com iyi şanlar diler.

Kahvaltı Hazırlama Kahvaltı Hazırlama Tamamen Türkçe olarak hazırlanan kahvaltı hazırlama oyununda, karşınıza gelen çocuğun sizden çeşitli istekleri olacaktır. Çocuğun istediği yiyeceği kafasında çıkan baloncukta görebilirsiniz. Yiyeceği gördükten sonra elinizde bulunan malzemeleri kullanarak, istediği kahvaltı malzemesini hazırlamaya çalışacaksınız. Oyunda tüm kontrolleri fare yardımı alarak gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun alt kısmında bulunan süreniz devamlı ilerlemektedir. Size verilen süre içerisinde kahvaltıyı hazırlamanız halinde, bir üst seviyeye geçerek oyuna devam edebilirsiniz. Keyifle oynayacağınız oyuna, yüklenmesinin ardından OYNA yazısına tıklayarak, giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Köpek ve Çocuk Köpek ve Çocuk Oyunumuz sevimli köpek ve çocuğun arasındaki büyük dostluğu anlatarak sizlere eğitici bir mesaj vererek anlatıma geçmek istiyoruz. Oyunumuzda Çocuğu yön tuşları ile sevimli köpeğimizi A,S,D ve W tuşları ile yönetiyoruz. İki sevimli dostlarımızı bir arada buluşturup çıkış noktasından geçmeleri gerekiyor. Ancak her oyunda olduğu gibi bu oyunumuzda da dostlarımızın başına kötü olaylar geliyor ve her bölümümüz de dostlarımızın karşısına zorlu engeller çıkıyor. Bu engelleri açmanın tek yolu ise sevimli köpek ve çocuğu bir birlerinden ayırmamak. Oyunumuz zor olarak görünse de kolay bir oyundur. Ancak geçemediğiniz bölümleri arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak daha da kolaylaştırabilirsiniz. Oyunumuzun sonunda köpek ve çocuk arasındaki dostluğu sizlerde göreceksiniz. İyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Günlük Bakım Barbie Günlük Bakım Kız çocuklarının sevdiği kahramanlarımızdan biri olan Barbie ile eğlenceli bir oyuna hazır olun. Barbie Günlük Bakım adlı oyunumuzda yoğun bir iş temposundan dolayı cildine uzun zamandır gerekli bakımı yapamayan kahramanımıza yardım ederek cildini güzelleştirmeniz gerekiyor. Oyunumuzda ilk olarak gerekli malzemeleri toplayarak oyuna başlayabilirsiniz. Topladığınız malzemeleri kullanarak kahramanımızın tırnaklarına bakım yapacaksınız. Barbie'nin tırnaklarına şekil verebilir ve boyayabilirsiniz, son olarakta bir yüzük takarak tırnak bakımını tamamlayacaksınız. Tırnak bakımının ardından saç, makyaj gibi diğer bakımlarını yapabilirsiniz. Son adımda ise giyeceği kıyafeti seçerek onun güzel görünmesini sağlayacaksınız. Barbie Günlük Bakım adlı oyunumuza yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi oyunlar dileriz.

3D Süper Anne 3D Süper Anne 3 boyutlu görsel grafikler ile hazırlanan eğlenceli oyunumuzda kontrolünü sağladığınız anne ile düşmanlarınıza karşı mücadele vermeye çalışacaksınız. Kontrolünü sağladığınız anne ile özel güçlerinizi kullanarak şehir içerisindeki arabaları patlatmaya çalışacaksınız. Annenin kontrollerini sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, ilerleyen arabalara bir şeyler fırlatabilmek için Space tuşunuzu kullanabileceksiniz. Oyun alanındaki arabalar size doğru gelecek ve sizin öldürmek isteyecektir. Siz oyunun bu bölümünde kontrolünüzdeki anneyi yukarıya doğru zıplatarak onu kurtarmalısınız. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Hazel Bebek Saç Bakımı Hazel Bebek Saç Bakımı Son zamanların sevilen bebek kahramanlarından biri olan Hazel Bebek ile farklı bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun. Hazel Bebek Saç Bakımı adlı oyunumuzda kuaföre giden bebeğin saçlarına bakım yapılacak ve güzel görünmesini sağlayacaksınız. Kuaföre gelen kahramanımız sandalyeye oturur ve kuaför onu gerekli işlemleri yapmaya başlar. Fakat saçının kesileceğini anlayan bebek durmadan ağlamaya başlar. OYunun bu bölümünde siz devreye girerek kuaföre yardım edecek ve bebeğin saçını kısaltarak gerekli bakımları yapmaya çalışacaksınız. İlk olarak bebeğin saçlarını güzel bir şekilde taramalı ve makası alarak kesmelisiniz. Saçı kısaltma işleminin ardından yıkayarak bakım yapma işlemine geçebileceksiniz. Farklı malzemeleri kullanarak bebeğin saçına sürmeli ve ardından durulamalısınız. Son olarak size verilen temiz kıyafetler ile bebeği giydirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Okul Öncesi Hazırlık Okul Öncesi Hazırlık Okul Öncesi Hazırlık adlı oyunumuzda okula gidecek olan kıza gerekli bakımları yaparak okulun ilk günü güzel görünmesini sağlamalısınız. Oyunumuza giriş yaptığınızda ilk olarak kızın cildini ve saçlarını yıkayarak temizlemelisiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda verilen talimatlar ile bu işlemleri tamamladığınızda oyuna giydirme ve makyaj işlemi ile devam edebileceksiniz. Bu bölümde tüm işlemleri size verilen kontrol panelinden yardım alarak gereken tüm işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerkeiyor. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabileceksiniz. Eğlencesi eksik olmayan oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi yapabileceksiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Prenses Bebek Prenses Bebek Kız çocuklarının severek oynayabileceği yeni bir oyun ile karşınızdayız. Prenses Bebek adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız kahramanımızı yönlendirerek oyun alanı içerisindeki bebeğin gerekli bakımlarını yaparak onu başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda bölümü tamamlamanız halinde oyunun galibi olabileceksiniz. OYuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

0/1