Google+

Şeker Patlatma

Şeker Patlatma oyunu 1924 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 puan. Oyun Kategorileri Balon Patlatma Oyunları


Şeker Patlatma Şeker Patlatma ; Şeker Patlatma isimli yeni oyunumuz Balon Patlatma Oyunları kategorisinde yer almakta olan bir oyundur. Oyunumuza giriş yapabilmek adına en üst kısımada yer alan ve fransızca olarak yazılmış olan yazıya tıklamanız gerekmektedir. Ardından fareniz yardımı ile aynı renk ve şekillerde olan şekerleri yan yana getirmeye çalışacaksınız. Şeker Patlatma oyunumuzda kontrolleri sağlayabilmek farenizi kullanmanız gerekmektedir. İyi eğelenceler diliyoruz.

Oyun Oyna

Şeker Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Webcam Balon Patlatma Webcam Balon Patlatma Webcam balon patlatma oyununda yukarıdan aşağıya doğru düşen balonları eliniz ile hareket ettirerek patlatmaya çalışın. Oyunda kontrolü sağlayabilmek için sadece elerinizi kullanacaksınız. Oyuna giriş yapabilmek için tanımlı bir kamera olması gerekmektedir. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Surat Patlatma Surat Patlatma Balon patlatma oyunlarımızda bu sefer sevimli suratları yok etmeye çalışacaksınız. START butonuna tıklayarak oyunumuzu başlatacaksınız. Aynı renkteki yüzleri yok etmeye çalışacaksınız. Ve süre ile yarışacağınız bu oyunda ne kadar hızlı olursanız diğer bölümlere o kadar çabuk geçebilirsiniz.. İyi eğlenceler.

Sivilce Patlatma 2 Sivilce Patlatma 2 Sivilce Patlatma 2 oyunu komik oyunlar arasında yer alan beceri oyunudur. Suratlarında sivilce çıkmış olan insanları güzelleştireceksiniz. Mouse yardımı ile oyunu oynayabilirken Start butonuna basarak kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Şekerci  Kız 2 Şekerci Kız 2 Şekerci Kız 2 oyunu giydirme oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Oyunda şekerci kızı kategorilerden seçimler yaparak giydiriyoruz ve süslüyoruz.Daha sonra DONE yazısına tıklıyoruz.

Şeker Patlatma Şeker Patlatma Şeker Patlatma isimli yeni oyunumuz Balon Patlatma Oyunları kategorisinde yer almakta olan bir oyundur. Oyunumuza giriş yapabilmek adına en üst kısımada yer alan ve fransızca olarak yazılmış olan yazıya tıklamanız gerekmektedir. Ardından fareniz yardımı ile aynı renk ve şekillerde olan şekerleri yan yana getirmeye çalışacaksınız. Şeker Patlatma oyunumuzda kontrolleri sağlayabilmek farenizi kullanmanız gerekmektedir. İyi eğelenceler diliyoruz.

Şeker Hırsızları Şeker Hırsızları Şeker hırsızları oyunumuzda ister tek kişi ister bir arkadaşınızla iki kişilik oynayabilirsiniz. Play seçeneğini seçerek oyuna başlayabilir ve şekerleri toplamaya başlayabilirsiniz. Yön tuşları ve W,A,S,D tuşları ile karakterinizi kontrol ederek canavarlardan kaçmalı ve şekerleri toplamalısınız. İyi Eğlenceler..

Şeker Dünyası Şeker Dünyası Renkli ve eğlenceli bir dünya sizleri bekliyor. Şeker dünyasında engelli platformda tüm altınları toplayarak birbirinden lezzetli ve güzel görünümlü şekerleri hak edin. İstikamet tuşları ile turuncu topu kontrol ederek platformdan düşmeden tüm altınları toplayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Şeker Atı Şeker Atı Sevilen beceri oyunlarımızdan biri olan Şeker Atı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız lişi ile elindeki sopayı kullanarak ata vurmalı ve içerisindeki şekerleri toplamasını sağlayacaksınız. Oyunda ata sopa yardımı ile vurarak içinde dolu olan şekerleri düşürmeli, düşen şekerleri toplayarak puan kazanmaya çalışmalısınız. Eğlencesi eksik olmayan oyunumuzdaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlamalı ve yüksek puanlar elde etmelisiniz. Oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekrandaki Play'e basarak girişinizi yapabileceksiniz. Bu eğlenceli beceri oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Renkli Top Patlatma Renkli Top Patlatma Balon patlatma oyunlarını çok sevdiğinizi biliyoruz, grafik olarak biraz daha farklı olan bu oyunumuzda balonların en az 3 tanesinin aynı renkte olmasına özen göstererek atışınızı yapın ve balonları patlatın. Patlatamadığınız her atıştan sonra balonlar size doğru yaklaşacak, eğer sınıra gelirlerse oyun sonlanmış olur, o yüzden atışlarınızın hedefi bulması gerekiyor. Hepinize bol eğlenceler diliyoruz.