Barbie Oyunları

0/4

Barbie Oyunları

Barbie Bugün Ne Giysem Oyunu Barbie Bugün Ne Giysem Oyunu Barbie bugün ne giysem yarışmasına yarışmacı olarak katılma kararı aldı. Onu en güzel şekilde süsleyip jürilerin gözlerini boyamaya ne dersin. Yapmanız gereken barbie'nin dolabından barbie'ye be yarışmaya en uygun eşyaları barbie'ye giydirmektir. Amacınız çok önemli bu yarışmada şimdiye kadar hiç barbie birinci olmadı. Bakalım siz bu sonucu değiştirebilecekmisiniz oynayın ve barbie kızınizi birinci yapın..

Barbie Güzellik Yarışması Barbie Güzellik Yarışması Barbie güzellik yarışmasına katılacak. Kazanmayı çok istiyor bu nedenle kazanmak onun için çok önemli. Barbie'yi bu yarışmaya sen hazırlamak senin görevin. Barbie'yi o kadar güzel giydir ki diğer yarışmacılardan çok daha güzel olsun. Yapmanız gereken oyunda sağ tarafta bulunan bölümden barbie'mize en çok yakışan eşyayı seçmektir. Seçim yapıldığında direk barbie'miz o eşyayı kullanır. Bakalım barbie'mize güzellik yarışmasını kazandırabilecekmisin. Kraloyunoyun.com iyi şanlar diler.

Barbie Sevgililer Günü Barbie Sevgililer Günü Sevgililer gününe hazırlanan barbie 14 Şubat tarihi tüm dünya için tek bir anlam ifade eder. O da sevgililer günüdür. Anlamı sevdiğiniz kişilere hediyeler alarak birbirlerinizi mutlu etmenizdir. Barbie de Sevgilisi Ken için hediye alıcak ve Alışverişe çıkması gerekiyor Sizde ne giymeli?  Siz bu seçimde ona yardımcı olun Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Düğün Hazırlığı Barbie Düğün Hazırlığı Barbie oyunları kategorisine ait yeni oyunumuz Barbie Düğün Hazırlığı oyunu Türkçe olarak hazırlanmış bir oyundur. Bu oyuna giriş yapabilmek için iki kez devam tuşuna ve daha sonrasında Oyunu Oyna tuşuna tıklayarak oyunumuza giriş yapmanız gerekmektedir. Bu oyunumuzda Barbie uzun zamandır sevgilisi olan Ken ile dünya evine girmeye karar vermiştir ve düğünü konusunda sizlerden yardım beklemektdir. Oyunumuzda farenizi kullanarak Barbie'nin düğün hazırlıkları konusunda ona yardımcı olmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Barbie ve Ken Yılbaşı Öpücüğü Barbie ve Ken Yılbaşı Öpücüğü Barbie ve Ken birbirlerini çok uzun bir süredir sevmektedirler ve birlikte Yılbaşı için özel olarak düzenlenecek partiye gideceklerdir. Barbie ve Ken birbirlerine olan sevgilerini birbirlerini öperek göstermekedirler. Yılbaşı geceside öpüşmek isteyen genç sevgililer sizlerin yardımını bekliyor. Öncelikle oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından OYNA yazısına tıklamalı ve oyunun başlamasını beklemelisiniz. Daha sonra farenizi kullanarak insanlara yakalanmadan Barbie ve Ken'in öpüşmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Barbie Kışlık Kıyafetler Barbie Kışlık Kıyafetler Soğuk kış aylarına yavaş yavaş girdiğimiz şu günlerde Barbie'den içinizi ısıtacak güzel bir oyun geliyor. Oyunumuzda Barbie, kategorilerden de göreceğiniz üzere kendisine yakışacak en güzel kıyafetler arasından seçim yapmalı. Mouse kullanarak kıyafetlerin üzerine bir tık yaptığınızda nasıl durduğunu görebilirsiniz. Renk uyumlarına dikkat ederseniz çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Oyunun yüklenmesinin ardından Play yazısına tıklayarak oyuna başlayacaksınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Jokey Barbie Jokey Barbie Barbie, bu oyunumuzda atın hemen yanında bulunarak en güzel kıyafetlerini giyinerek karşına o şekilde çıkmak istiyor. Peki bunun için Barbie'ye yardım etmek ister misin? Oyunun yüklenmesinin ardından "Play" yazarak oyuna başlayabilirsin. Sağ tarafta kategorileri görebilirsin. Sol ve sağ tarafa doğru yön tuşlarını göreceksiniz. Onların üzerine bir tık yaparak kıyafet ve aksesuar seçeneklerini görüp dilediğinizi seçebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Barbie Gizemli Orman Barbie Gizemli Orman Toplam 8 bölümden oluşan bu oyunumuzda Barbie karşısına çıkacak olan köpek ve ejderha gibi onu durdurmak isteyen engelleri aşarak anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. Bunu yaparken altınları da alması gerekiyor tabi. Yön tuşlarını kullanarak hareket ettireceğiniz Barbie, Space tuşuna bastığınızda ise zıplamaya başlayacak. Ona, diğer aşamalara geçmesi için elinden ne geliyorsa yapmalısın. İyi eğlenceler diliyoruz.

Barbie Cilt Bakımı Barbie Cilt Bakımı Barbie bu oyunumuzda cildinin temizligini yaptırdıktan sonra güzel kıyafet ve aksesuarlarla şık bir görünüme kavuşmak istiyor. Bunun içinde senin ona yardımcı olman gerekiyor. Oyunun başlamasının ardından Barbie'nin etrafında göreceğin seçenekleri kullanarak saç çeşitlerini ve aksesuarlarını değiştireceksiniz. Hepsinin birbiriyle uyumlu olabilmesi için renklerine ve birbirlerini tamamlayıcı olmalarına dikkat etmelisiniz. İyi eğlenceler.

Barbi Bebek Bakıcısı Barbi Bebek Bakıcısı Bebekler Barbie'yi çok seviyorlar, o yüzden aileler de bebeklerine Barbie'nin bakmasını istiyor. Ondan özel olarak bebeklerine bakmasını isteyen aileler, çocuklarının bakımlarını ve mutlu olmalarını sağlayabileceğini düşünüyorlar. Sürekli olarak ağlayan bebekler, isteklerini söyleyemiyorlar ama kafalarının yan tarafında ne istediklerini Barbie görebiliyor. Oyun oynamak istiyorlarsa oyuncaklarını veriyor, banyo yapmak istiyorlarsa küvete koyup banyo yapmalarını sağlıyor. Tüm istekler yerine geldiğinde oyunda bir sonraki aşamaya geçebileceksiniz. iyi eğlenceler diliyoruz.

0/4