Basketbol Oyunları

0/3

Basketbol Oyunları

Ben 10 Basketbol Oynuyor Ben 10 Basketbol Oynuyor Ben 10 ile ilginç bir basketbol oyunu. Oyunda potalar hareket etmekte ve atışlar zorlaşmaktadır. Topu yere düşürünce gidip almanız gerekiyor. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler Diler...

Basketbol Atışları Basketbol Atışları Basketbol Atışları isimli basketbol oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından PLAy yazısına tıklamalı ve oyunumuza giriş yapmalısınız. Basketbol Atışları oyununda ki amacınız basketbol turnvasına katılan ülkemize yardımcı olmaktır. Ancak dilerseniz başka ülkeleri seçebilir ve onlarada yardım edebilirsiniz. Basketbol Atışları oyununda takım seçmenizin ardından oyuncunuz ile birliklte basketbol atışları yapmaya çalışacaksınız. Bunu gerçekleştirebilmek için farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

Smaç Bas Smaç Bas Çok eğlenceli bir basketbol oyununa hazır olun. Smaç bas oyununa başlamanız için öncelikle PLAY yazan yazıya tıklamanız gerekiyor. Oyununu oynamak için kullanmanız gereken tek tuş SPACE yani Boşluk tuşu. Smaç Bas oyununda öncelikle 8 adet smaç hareketinden birini seçiyorsunuz ve ardından sarışın kız ile basket topunu çocuğa fırlatacaksınız. Daha sonra ise topu yakalayıp SPACE tuşunu kullanarak hareket eden bar yeşil noktalara yakınken basket atmaya çalışacaksınız ve attığınız her baskette bir puan kazanıyorsunuz bölümleri geçebilmek için fazla puan kazanmanız gerekiyor.

Kova Basketbolu Kova Basketbolu Kova Basketbolu oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından PLAY yazan kısıma tıklayarak giriş yapmanız gerekmektedir. Bu oyun klasik basketbol oyunlarından çok daha farklı olarak hazırlanmış bir basketbol oyunudur. Oyuunmuzda ki göreviniz sizlere verilecek topları kovalara atmak olacaktır. Ancak işlem bu kadar kolay olmayacak tabii ki de. Kova Basketbolu oyununda ki en önemli kısım kovalarla aynı renklere sahip olan topları eşleştirmektir. Aksi halde oyunu bitiremezsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Basketbol Maçı Basketbol Maçı Grafik olarak 3 boyutlu olan Basketbol Maçı oyununda 2li oyuncular olacak şekilde turnuva düzenleyeceksiniz. Şampiyon olabilmeniz için tüm rakiplerinizi yenmelisiniz. Oyun içerisinde paslaşabilmeniz için Z harfine, şut çekmek için X harfine basacaksınız. Oyunun yüklenmesi 3 boyutlu olduğu için biraz zamanınızı alabilir. Yüklenmesi bittikten sonra "Play" yazısına tıklayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Afrikalı Basketbolcu Afrikalı Basketbolcu Basketbol oyunlarını sevenler için özel olarak hazırlanmış Afrikalı Basketbolcu adlı oyunumuza giriş yapabilmek için PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Oyunumuzda ki basketbola ilgili olan Afrikalı bir kızın kontrolünü sağlayacaksınız. Afrikalı Basketbolcu adlı oyunumuzda farenizi kullanarak sizlere verilecek olan topu basket atmaya çalışacaksınız. Attığınız her baskette belirli bir skor kazanacaksınız. Oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler diliyoruz.

Kahraman Kuzu Kahraman Kuzu Kahraman Kuzunun tüm kuzu arkadaşları hapishanelerde tutsak tutulmuştur. Hapishaneden kaçıp tüm arkadaşlarını kurtarmaya karar veren kahraman kuzu sizlerinde yardımını bekliyor. Kahraman Kuzu isimli oyunumuzun başlaması için PLAY yazısına tıklamanız gerekecek. Ardından oyunda farenizi kullanarak etraftaki nesnelere tıklayacaksınız. Bu şekilde etrafınızda bulunan nesneleri kullanmalı ve kahraman kuzuyu "EXİT" yazısının bulunduğu kapılara ulaştırmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Kafa Basketbolu Kafa Basketbolu Kafa basketbolu oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız gerekmektedir. Oyunu dilerseniz iki kişilikte oynayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz oyuncu ile rakipleriniz ile maçlar yaparak daya çok basketbol atmalı ve kazanan siz olmalısınız. Oyunda kontrolü sağlayabilmek için yön tuşları ile birlikte boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler dileriz.

Zor Basket Zor Basket Zor basket oyununda basketbol heyecanına ortak olun. Bunun için oyun yüklendikten sonra Oyuna Başla butonuna basın. Oyundaki amacınız size verdiğimiz topu potaya atmaya çalışmaktır. Mouse yardımı ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Basketbolcu Basketbolcu Basketbolcu oyununda basketbol atışları ile ünlenmek isteyen sporcu artık sizin kontrolünüzde. Onu en iyi şekilde hareket ettirmek ve her topu potaya atmasını sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız. start butonuna basarak açılan oyunda sadece mouse kullanmanız kontrollerinizi sağlamanızı sağlar. İyi eğlenceler dileriz..

0/3