Çılgın Toplar

Çılgın Toplar oyunu 2729 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Çılgın Toplar Çılgın Toplar ; "Çılgın Toplar" farklı bilardo oyununu denemek ister misiniz?Oyuna girmek için "Start Competition" butonuna tıklayınız.Daha önceden antreman yapmak istiyorsanız "Start Practice" butonuna tıklayınız.Oyun başladığında ikişer farklı renkli topları göreceksiniz.Aynı renkteki toplara attığınız topunuzu dokundurarak puan kazanabiliyorsunuz.İyi eğlenceler...

Oyun Oyna

Çılgın Toplar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Toplara Dokun Toplara Dokun Hız ve beceri gerektiren eğlenceli oyunumuzda kontrolünüze verilen nesne ile oyun alanı içerisindeki topları patlatmaya çalışacaksınız. Zorlu ve engelli yollardan geçireceğiniz nesneyi çok dikkatli bir şekilde yönlendirmeli ve bütün topları patlatmanız gerekiyor. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzun içerisindeki gereken tüm kontrolleri yine fareniz ile sağlayabilirsiniz. Siz bölüm içerisindeki tüm topları patlattığınızda oyun içerisindeki bölümü tamamlamış olacak ve oyun içerisinde seviye atlayarak oyuna daha zorlu bölümler ile devam edebileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekiyor. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Renkli Topları Birleştir 2 Renkli Topları Birleştir 2 Renkli topları birleştir oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzla aynı renk 2 topu platformda yer kalmayacak bir şekilde birleştiriyorsunuz. Böylece daha fazla puan alıyor ve bölümleri 3 yıldızlı bitirebiliyorsunuz. İyi Eğlenceler.

Renkli Toplar Renkli Toplar Balon patlatma oyunlarının ilk versiyonu olarak bilinen oyununda yapmanız gereken en az 3 topu bir araya getirmek. Bir araya gelen bu 3 top patlıyor ve oyundaki amacınızda topların hepsini patlatıp bir sonraki aşamaya geçmek. Bunu yapabilmeniz için mouse yardımı almanız gerekiyor. Yönü belirleyip sol tuş yardımı ile atışınızı yapın ve balonları patlatın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve herhangi bir yere tıklamadan direkt olarak oynamaya başlayın. İyi eğlenceler diliyoruz.

Çılgın Toplar Çılgın Toplar "Çılgın Toplar" farklı bilardo oyununu denemek ister misiniz?Oyuna girmek için "Start Competition" butonuna tıklayınız.Daha önceden antreman yapmak istiyorsanız "Start Practice" butonuna tıklayınız.Oyun başladığında ikişer farklı renkli topları göreceksiniz.Aynı renkteki toplara attığınız topunuzu dokundurarak puan kazanabiliyorsunuz.İyi eğlenceler...

Çılgın Tavuklar Çılgın Tavuklar Çılgın tavukları yok etmelisiniz.Bunun için baltayla odunları kesip tavukların yumurtalarının ve buzların odunların üstüne düşmesini sağlamalısınız.İyi eğlenceler

Çılgın Parkçı Çılgın Parkçı Çılgın parkçı oyununda yapmanız gereken size verilen aracı istenilen yere park etmektir. Oyunda aracınıza bindiğinizde istenilen yere giderken yol üzerindeki diğer araçlara çarpmamalı ve çok puan kazanmak istiyorsanız yolda yan vermelisiniz. Yol üzerindeki diğer araçlara çarparak aracınızın hasarını yükseltirseniz az puan kazanacaksınız ve aracınızın hasarını %100 yaptığınızda seviyeye tekrar aşlamak zorunda kalacaksınızdır. Oyunda çok dikkatli ve hızlı olmalısınızdır. Oyundaki aracınızı yön tuşları ile yönlendirebilir CTRL tuşu ile el frenini çekerek yan verebilirsiniz. Atlikarin.com tüm oyuncularına iyi eğlencelerdiler. 

Çılgın Otoparkç Çılgın Otoparkç Çılgın otoparkçı müşterilerden aldığı arabaların anahtarını alarak istenilen bölgeye park etmelidir. Direksiyona geçerek araçların kontrolünü yön tuşları ile sağlayın. Fakat arabaları hurdaya çıkartmamak için kaza yapmamalısınız. Bunun için dikkatli bir şekilde ilerleyip araçları özenle park etmeniz gerekmekiyor. Arabayı çalıştırmak, stop etmek yada el freni indirip kaldırmak için CRTL tuşunu kullanın.En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkee iyi eğlenceler.