Gözleri Birleştir

Gözleri Birleştir oyunu 1273 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Gözleri Birleştir Gözleri Birleştir ; Birbirinden ayrı 2 gözü mouse'unuzla yapacağınız hamleler ile birleştirmelisiniz. İplerle asılı olan gözün ipini keserek bunu yapabilirsiniz. Tabi bazı engeller ilerleyen bölümlerde sizleri zorlayacaığından hamle yapmadan önce 2 kere düşünmenizi tavsiye ederiz. İyi Eğlenceler.

Oyun Oyna

Gözleri Birleştir Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Renkli Topları Birleştir 2 Renkli Topları Birleştir 2 Renkli topları birleştir oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzla aynı renk 2 topu platformda yer kalmayacak bir şekilde birleştiriyorsunuz. Böylece daha fazla puan alıyor ve bölümleri 3 yıldızlı bitirebiliyorsunuz. İyi Eğlenceler.

Noktaları Birleştir Noktaları Birleştir Noktaları Birleştir adlı oyunumuzda isminden de anlaşılacağı üzere oyun alanı içerisindeki noktaları birbirleriyle birleştirerek bölümü tamamlamaya çalışacaksınız.  Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda yuvarlakları hareket ettirerek çizgilerin küçük mavi noktaların üzerlerinden geçmesini sağlayacaksınız. Oyun içerisindeki tüm noktaları başarılı bir şekilde tamamladığınızda oyun içerisinde seviye atlayarak oyuna daha zorlu bölümler ile devam edebilirsiniz. Oyun içerisindeki tüm kontrolleri fareniz ile sağlayabileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyiniz. Yüklenme işleminden sonra play butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Gözleri Birleştir Gözleri Birleştir Birbirinden ayrı 2 gözü mouse'unuzla yapacağınız hamleler ile birleştirmelisiniz. İplerle asılı olan gözün ipini keserek bunu yapabilirsiniz. Tabi bazı engeller ilerleyen bölümlerde sizleri zorlayacaığından hamle yapmadan önce 2 kere düşünmenizi tavsiye ederiz. İyi Eğlenceler.