Justin Bieber Dart

Justin Bieber Dart oyunu 1125 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Justin Bieber Dart Justin Bieber Dart ; Genel olarak giydirme ve makyaj oyunları ile karşınıza gelen ünlü sanatçı Justin Bieber özel olarak hazırlanan platformun üzerinde bağlı bir şekilde dönmektedir. Siz sanatçının yanında çıkacak olan hedeflere size verilen nesneleri fırlatarak puanlar kazanmaya çalışacaksınız. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabileceksiniz. Fırlattığınız nesneler hedeflerin tam ortasına geldiğinde 500 puan kazanacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından karşınıza gelecek olan ekrandaki Play butonuna tıklamalısınız. Böylece oyuna giriş yapmış olacaksınız. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Justin Bieber Dart Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Justin Bieber Modası Justin Bieber Modası Hepimizin yakından tanıdığı Justin Bieber in Puzzle oyunu ile karşınızdayız. Yapbozları tamamladığınızda Justin Bieber modası ile tanışacaksınız. Justin in son moda kıyafetlerini görebilirsiniz. Oyun Mouse ile oynanıyor. Puzzle ı tamamlayıp bir sonraki aşamaya geçmelisiniz.İyi şanslar arkadaşlar

Justin Bieber Dart Justin Bieber Dart Genel olarak giydirme ve makyaj oyunları ile karşınıza gelen ünlü sanatçı Justin Bieber özel olarak hazırlanan platformun üzerinde bağlı bir şekilde dönmektedir. Siz sanatçının yanında çıkacak olan hedeflere size verilen nesneleri fırlatarak puanlar kazanmaya çalışacaksınız. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabileceksiniz. Fırlattığınız nesneler hedeflerin tam ortasına geldiğinde 500 puan kazanacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından karşınıza gelecek olan ekrandaki Play butonuna tıklamalısınız. Böylece oyuna giriş yapmış olacaksınız. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Aşk Dartları Aşk Dartları Oyuna başla seçeneğini seçerek dartlarınızı fırlatmaya başlayın. Mouse'unuzla dartları fırlatarak seçmiş olduğunuz nesneler ile nasıl birine aşık olabileceğinizi görebilirsiniz. İyi Eğlenceler.