Masa Tenisi Uzmanı

Masa Tenisi Uzmanı oyunu 2201 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Masa Tenisi Uzmanı Masa Tenisi Uzmanı ; Eğlenceli oyunlardan biri olan masa tenisi oyunlarında sırada masa tenisi uzmanı oyunu sizleri bekliyor. Oyunumuz artık tek kişilik değil arkadaşlarınız ile eğlenceli vakitler geçirebilmeniz için çift kişilik olarak ta sizlere sunuyoruz. Oyunu tek oynamak isterseniz tek yapmanız gereken fareyi kullanmak. İki kişilik oynamak için klavyenizdeki space yani boşluk tuşunu kullanmalısınız. Oyunda en yüksek skoru alıp yorum olarak gönderebilir ve diğer arkadaşlarımız ile birlikte tatlı bir yarışa girebilirsiniz. İyi oyunlar , iyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Masa Tenisi Uzmanı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yuvarlak Masa Yuvarlak Masa Yuvarlak masa oyununda bilardo oynayacaksınız. Yuvarlak olması sizin işinizi daha çok kolaylaştıracaktır. Oyunda mouse ile sopanızı tutup topa vurabilirsiniz. Oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basın ve oyunu başlatın. İyi eğlenceler dileriz...

Serbest Atış Uzmanı Serbest Atış Uzmanı Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sayesinde; ilk tıkta sol bölmede bulunan basketbol toplarını alarak atış yapmaya hazırlanacaksınız. İkinci kez tıklamanız için ise sağınızdaki güç göstergesini göz önünde bulundurarak tam dolmaya yakın iken kullanacaksınız. Böylece basketbol atışının başarılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Masallar Ülkesini Boyama Oyunu Masallar Ülkesini Boyama Oyunu Genellikle masalların çok güzel olaylar yaşandığını herkesin mutlu olduğunu bilerek anarız. Masallar o kadar çok renkli bir yaşamki masalları renklendirmek bir hayli çok zor.Haydi Masallar ülkesini boyamaya. O zaman PLAY tuşuna basınız brde siz deneyin. Masalları rengarenk yapın en mutlu siz olun. Hayatınızı Renklendirin

Masallar Ülkesini Boya Masallar Ülkesini Boya Genellikle masalların çok güzel olaylar yaşandığını herkesin mutlu olduğunu bilerek anarız. Masallar o kadar çok renkli bir yaşamki masalları renklendirmek bir hayli çok zor. O halde PLAY tuşuna basınız birde siz deneyin. Masalları rengarenk yapın en mutlu siz olun. Hayatınızı Renklendirin.

Masa Tenisi Uzmanı Masa Tenisi Uzmanı Eğlenceli oyunlardan biri olan masa tenisi oyunlarında sırada masa tenisi uzmanı oyunu sizleri bekliyor. Oyunumuz artık tek kişilik değil arkadaşlarınız ile eğlenceli vakitler geçirebilmeniz için çift kişilik olarak ta sizlere sunuyoruz. Oyunu tek oynamak isterseniz tek yapmanız gereken fareyi kullanmak. İki kişilik oynamak için klavyenizdeki space yani boşluk tuşunu kullanmalısınız. Oyunda en yüksek skoru alıp yorum olarak gönderebilir ve diğer arkadaşlarımız ile birlikte tatlı bir yarışa girebilirsiniz. İyi oyunlar , iyi eğlenceler.

Kalp Masajı Kalp Masajı Kalp Masajı oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayacaksınız. Önemli bir görev sizi bekliyor. Kalbi durmuş hastaları , hayata döndürmek için elinizden geleni yapmalısınız. Kalp masajı aleti hazır olduğunda mause ile tıklayıp , yeşil bölmeye gelene kadar basıcaksınız. Kalp masajı aletinin göstergesini yukarıdan takip edebilirsiniz. Mavi noktadan başlayacak , yeşil alana geldiğinizde bırakacaksınız. Kırmızı alana geçtiğinizde hastalarınız yoğun elektirik enerjisi ile yanıp kavrulur. Oyun biter. Kolay Gelsin.

Bilardo Masası Bilardo Masası Bu oyunda klasik bilardo oyununun flash versiyonunu oynuyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra Start(başla) butonuna basıp oyunu başlatıyorsunuz. Oyunda mouse ile vuracağınız topun üzerine tıklayarak yönünü ve hızını ayarlayabiliyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz..