Sihirbazlık Hileleri

Sihirbazlık Hileleri oyunu 1722 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

 Sihirbazlık Hileleri Sihirbazlık Hileleri ; Sihirbazlık oyunu ilizyona merakı olanların ilgisini çekebilecek bir oyun. Oyunda ilk olarak show the trick yazısına tıklayın ve şovu izleyin sonrasında sihirbazın çevresindeki yuvarlak yıldız kümelerine tıklayarak sizde bu sihirbazlığın aslında nasıl bir göz aldatması olduğu öğreneceksiniz. Sitemiz Kraloyunoyun.com da her gün yeni oyunlar la sizlerleyiz

Oyun Oyna

Sihirbazlık Hileleri Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Zuma Zuma oyununun kurbağa hali olan bu oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilir.Oyuna hızlı bir şekilde başlamak için PLAY, ardından Continue butonlarına tıklamalısınız. Daha sonra mouse yardımı ile topları fırlatarak aynı renkteki topları yok etmelisiniz. Atlikarinca.com iyi eğlenceler diler.

Zor Basketbol Zor Basketbol Atış yapmak istediğiniz yeri şeçerek ilk hamleyi yapın. Sağ üst köşede bulunan gösterge tablosunu takip etmeniz gerekiyor. Sizden istenen noktada hareketli imleci durdurmalısınız.Basketbol Oyunları sitesi Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Zor Basket Zor Basket Zor basket oyununda basketbol heyecanına ortak olun. Bunun için oyun yüklendikten sonra Oyuna Başla butonuna basın. Oyundaki amacınız size verdiğimiz topu potaya atmaya çalışmaktır. Mouse yardımı ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Ameliyat oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklıyoruz. Ardından karşınıza çıkacak olan sayfada 8 farklı kahramandan birini belirleyip play yazısına tıklayın. Kahramanınızın yaralarını , ameliyat malzemelerini kullanarak iyileştirmeye çalışacaksınız. Oyunu MAUSE ile oynayacaksınız.. Kolay Gelsin.

Zombileri Yok Et 2 Zombileri Yok Et 2 Zombileri yok etmek için görevlendirilmiş  kahramanımız 2. kez göreve çağırılır. Mouse'unuzla elinizdeki fırlatıcı ile nişan almalı ve zombileri yok etmelisiniz. Alandaki nesnelerden yararlanarak tek seferde tüm zombileri tok edebilirsiniz. Zombilerin içindeki masum insanları sakın zombilerle birlikte gömmeyin. Önce onları kurtarın ve sonra zombileri yok edin. İyi Eğlenceler.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Zombileri yok et oyunumuzda zombileri yok etmek için görevlendirilmiş askere yardımcı olacağız. Elindeki silah ile bıçak,balon ve bomba fırlatmasına yardımcı olacak zombileri yok edeceğiz. Zombilerin içlerinde bulunan insanlara zarar vermemeye çalışın ve onlarıda kurtarmayı unutmayın. İyi Eğlenceler.

Zombileri Katlet Zombileri Katlet Şehri basan zombileri katletmek ekibize düşmektedir. Güçlü ve korkusuz ekibimizle saldırıya geçen zombilere aracımızın üstünden müdehalede bulunarak etkisiz hale getiriyoruz. Mouse'unuzla nişan alarak ateş etmelisiniz. 1,2,3 numaralı tuşlarla ekibimizdeki diğer adamlara geçebilirsiniz. Bol Şanslar....

Zombileri Kandır Zombileri Kandır Oyunumuzda size verilen beyinleri kullanarak zombileri bulundukları mezarlardan çıkatıyor ve bölümüne göre mouse'unuzu kullanarak öldürebiliyorsunuz. Yada beyinleri öyle bir yerlere koyuyorsunuz ki zombiler bazen platformdaki tuzaklara takılıyor ve yok oluyorlar. İyi eğlenceler.

Zombileri Avla Zombileri Avla Hedef zombileri ok fırlatıcımız ile vurarak onları tesirsiz hale getirmeliyiz. Mouse'unuzla oka istikamet ve güç ayarı vererek oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunu tam yıldızlı bitirmek istiyorsanız hiç ıska yapmadan veya boşa ok sallamadan tam atışlar yapmalısınız. İyi Eğlenceler.

Zombilere Çarp Zombilere Çarp Zombilerin doldurduğu yolda oyunun başında seçtiğiniz arabanız ile ilerliyorsunuz. Her çarptığınız zombi başı para kazanacaksınız. Zombilerin arasında tuzak olarak kurulmuş bombalar var. Onlara çarparsanız arabanız zarar görecektir. Yol biraz karanlık olduğu için virajları görmeniz de zorlaşacaktır. Ani dönüşlere hazır olun ve gördüğünüz her zombiye çarpmaya çalışın.Ve puan kazanının.