Ben 10 Oyunları

0/3

Ben 10 Oyunları

Ben 10 Benekli  Kıyafetler Oyunu Ben 10 Benekli Kıyafetler Oyunu Ben 10 Benekli Kıyafetler oyunu giydirme oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Benekli kıyafetlerden seçimlerimizi yaptıktan sonra KATEGORİNİN ALTINDAKİ MAKYAJ KATEGORİSİni seçiyoruz ve kızımızıa makyajı yapıp KATEGORİNİN ALTINDAKİ SİYAH OKa tıklıyoruz. Kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler:)

Ben 10 Canavara Karşı Oyunu Ben 10 Canavara Karşı Oyunu Ben 10 Canavara Karşı Oyununu PLAY yazısına tıklayarak başlıyoruz.YUKARI YÖN TUŞU ile Ben 10 un yönünü değiştiriyoruz.SPACE(boşluk)tuşu ile göldeki canavara ateş ediyoruz. Kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler:)

Ben10 Arabaları Ben10 Arabaları Ben 10 arabalarını düzenlemeye ne dersiniz?İstediğiniz arabaları ve ben 10 canavarlarını düzenleyebilirsiniz.Oyun MOUSE ile oynanıyor. kraloyunoyun.com başarılar diler.

Ben 10 Bakugan Webcam Ben 10 Bakugan Webcam Ben 10 ve Bakugan'ın birlikte olduğu bir oyun hayal edebiliyor musunuz? Hemde kamera karşısında oynayacaksınız. Kameranızın karşısına geçerek yukarıdan paraşütle düşen Ben 10 ve Bakugan'ı toplayarak puanlar kazanacaksınız. Sağ taraftan gelecek olan karaktelerin neler olduğunu görebilecek, onları topladığınızda puanları da toplamış olacaksınız. Fakat dikkatli olmalısınız, yanlış karakterleri topladığınız taktirde kazandığınız puanlarda düşüş olacak. İyi eğlenceler diliyoruz.

Ben 10 Generator Rex Motor Yarışı Ben 10 Generator Rex Motor Yarışı Ben 10 ve generator rex özel bir oyunda birbirleri ile yarışıyor. İki çizgi film kahramanından dilediğinizi seçin. Bölüm sonuna kadar motoru devirmeden birinci gelirseniz yeni bölümlerde yarışma hakkına sahip olursunuz. Oyunda kontrolü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanın. Oyuna giriş yapabilmek için play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Çizgi Adam Ben 10 Çizgi Adam Süper kahramanımız Ben 10 yine bir savaş içerisinde olacak. Bu sefer karşısında birden fazla rakip değil, teke tek dövüşeceği bir rakibi olacak. Onu alt etmesi için kullanabileceğiniz bir kılıç olacak. ASD harflerini kullanarak kılıcı en fazla hasar verebileceğiniz şekilde kullanın ve oyunda diğer bölümlere geçmeye çalışın. Yön tuşlarını kullanarak Ben 10'u yönlendirebilirsin. İyi eğlenceler diliyoruz.

Ben 10 Zamana Karşı Ben 10 Zamana Karşı Ben 10 Zamana Karşı oyununda kahramanımızın kontrolünü sağlayıp yukarı doğru uçurun ve puanları alın. Bölüm içerisindeki puanları topladıktan sonra tepe noktasındaki çıkıl kapısından geçerek yeni bölümlere başlayabilirsiniz. Uçması için boşluk tuşunu yön vermek için ise yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Kardan Adam Avı Ben 10 Kardan Adam Avı Kardan adamların saldırısına uğrayan ben 10'in senin yardımına ihtiyacı var. Ben 10 ile kardan adamlara nişan alarak ateş etmeli ve hepsini öldürmelisin. Oyunda kontrolü sağlamak için fareyi kullanmanız yeterlidir. Kardan adamlar her taraftan geldiği için dikkatli olmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Hızlı Dövüş Ben 10 Hızlı Dövüş Ben 10 hızlı dövüş oyununda düşmanlarının üzerine doğru koşturarak giden ben 10in kontrolünü sağlayıp çukurlara düşmemesini sağlayıp kılıcı ile karşısına çıkan canavarları etkisiz hale getirmelisiniz. Ben 10 oyunda hızlı bir şekilde koşturmaktadır. Siz ben 10in kontrolünü sağlamak için çukurlara geldiğiniz anda boşluk tuşuna basıp zıplayın. Karşısına düşmanları çıktığı anda ise farenin sol tuşuna basıp kılıç sallayın. İyi eğlenceler dileriz.

Kahramanlar Dövüşü Kahramanlar Dövüşü Kahramanlar dövüşü oynamak için karşınıza çıkardığımız çizgi film yıldızları ile süper bir organizasyonunun içine gireceksiniz.Karşınıza çıkan rakibi hızlı bir şekilde öldürerek bir üst etaba doğru hareket edeceksiniz.

0/3