Wolverine Güçlü Saldırı

Wolverine Güçlü Saldırı oyunu 1523 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Ben 10 Oyunları

Wolverine Güçlü Saldırı Wolverine Güçlü Saldırı ;

Oyun Oyna

Wolverine Güçlü Saldırı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Wolverine Saldırı 3D Wolverine Saldırı 3D Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak gösterilen kurgusal karakterimiz Wolverine eğlenceli bir oyun ile karşınıza çıkıyor. Wolverine Saldırı 3D adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile onu takip eden düşmanlardan kaçmaya çalışacaksınız. Trenler olmak üzere bir çok engeller ile dolu olan parkurda ilerleyen kahramanımız ile engelleri aşarak düşmanlarından kaçmalısınız. Aksi halde trenlerden birini çarptığınızda oyunu kaybedebilirsiniz. Parkurda ilerlediğiniz mesafe oyun sonunda sizin skorunuz olacaktır. Wolverinei kontrol edebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, düşmanlarınıza saldırabilmek için ise Space tuşunu kullanmalısınız. Parkurda aynı zamanda karşıdan gelen yüksek engelleri aşabilmek için yukarı yön tuşunu, alçak engelleri aşabilmek için ise aşağı yön tuşunu kullanmanız gerekiyor. 3 boyutlu görsel efektler ile hazırlanmış olan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi oyunlar dileriz.

Tünel saldırısı Tünel saldırısı Tünel saldırısı Oyna - Süper bir aksiyon dolu oyun.Tünelde uçağınızla engellere takılmadan manevranızı doğru bir şekilde yaparakhedefleri yok etmelisiniz.Play a tıklayıp kolay-zor seç.

Sushi Saldırısı Sushi Saldırısı Savunmasız küpe yardımcı olacağımız ve ona saldıran sushilere bu fırsatı vermeyeceğimiz,biraz zihnimizi kullanarak verilen nesneleri yerinde kullanarak oynayacağımız harika bir oyun. Mouse'unuzla nesneleri stratejik bir şekilde yerleştirmeli ve saldırıya geçen sushilerin bu nesnelerden geçip küpe temas etmemesini sağlamalıyız. İyi Eğlenceler.

Piranha Saldırısı Piranha Saldırısı Piranha saldırısı oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyundaki amacınız sarı ördeğin gölde piranhalara yakalanmadan ilerlemesini sağlamaktır. Bunu başarabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Ninja Saldırısı Ninja Saldırısı Ninja saldırısı oyunu bir dövüş ve macera oyunudur. Oyunda sizden yapmanızı istedikleri amaç havadan gelen ninjaları öldürmek. Oyunda kılıcınızı oynatıp ninja oynatmak için D , O , G tuşlarını kullanın. Oyunda hareket etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanın. Oyun yüklendikten sonra New Game(yeni oyun) butonuna basıp oyunu başlatabilirsiniz. Oyunda sesi kapamak ve açmak için Ctrl + S tuşlarına birlikte basın.

Lahana Saldırısı Lahana Saldırısı Çok komik bir oyun olan Lahana Saldırısı oyununda, önündeki yemek bitmeden sağdan soldan sürekli lahanalar geliyor. Kendilerini yemesi için lahanaları sevmeyen adam ise onların üstüne yumruğunu sıkarak vurup dümdüz yapıyor. Eğer lahanaları kaçırırsa ağzına doğru zıplayıp yedirecekler ve adam bi süre sonra bayılacak :) Yön tuşlarından sağ ve sol olanı kullanarak oyunu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Arı Saldırısı Arı Saldırısı rıların ürettiği balları çalmak isteyen ayılara mani olmalı ve artık karşı saldırıya geçmeliyiz. Oyunumuzda mouse'unuzla arının kullandığı bal atıcıya istikamet vererek ayılara ateş etmeliyiz. Hudutlu sayıda verilen atış hakkını iyi değerlendirmeli ve bitmeden tüm ayıları yok etmelisiniz. İyi Eğlenceler.