Boyama Oyunları

0/2

Boyama Oyunları

Masallar Ülkesini Boya Masallar Ülkesini Boya Genellikle masalların çok güzel olaylar yaşandığını herkesin mutlu olduğunu bilerek anarız. Masallar o kadar çok renkli bir yaşamki masalları renklendirmek bir hayli çok zor. O halde PLAY tuşuna basınız birde siz deneyin. Masalları rengarenk yapın en mutlu siz olun. Hayatınızı Renklendirin.

Kaplan Boyama Oyunu Kaplan Boyama Oyunu Kahramanımız Kaplanı En Güzel Şekilde renklerdirmeye Hazır mısınız. İyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama isimli yen boyama oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından öncelikle START yazısına ve daha sonra PLAY yazısına tıklamalı ve oyunumuza giriş yapmalısınız. Oyunumuz içerisinde çizgi film karakteri Sünger Bob'un pek çok resimini boyayabileceksiniz. Oyunumuzda yön tuşlarınızı kullanarak sol kısımda ki renkleri seçmeli ve resimleri dilediğiniz gibi boyamalısınız. Ayrıca oyunumuzda  ki resimler arasında geçiş yapabilmek için sol alt kısımda bulunan ">" ve "

İnek Boyama İnek Boyama İnek Boyama oyunu ile, boyama kitaplarındaki gibi boyama heyecanı yaşayacaksınız. İstediğiniz renkleri seçerek sevimli ineği boyayın.

Banyodaki Kız Banyodaki Kız Banyodaki Kız oyununda, küvet içerisinde göreceğiniz kızımızın renklendirilmesini yapacaksınız. Mouse ile istediğiniz rengi seçin. Sonra resimde gördüğünüz boş yerlere tıklayarak renklendirilmesini sağlayın. Eğer renk uyumlarına dikkat ederseniz çok daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Oyunun yüklenmesinin ardından bekleme yapmadan direkt olarak başlayabileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Palyaço Boyama Palyaço Boyama Palyaço oyununda genellikle çocukların severek izledikleri palyaçoyu birden fazla renk seçenekleri ile boyayıp süslemeye çalışıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra hiç bir butona basmanız gerekmez çünkü oyun kendiliğinden açılır. Mouse yardımı alarak palyaçoyu boyayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Gençleri Boya Gençleri Boya Bu boyama oyunumuzda 2 tane sevimli arkadaşı göreceksiniz. Yanyana duran bu arkadaşların tek eksikleri var o da renklendirilemeleri. Alt kısımd bulunan renk seçeneklerini kullanarak karakterlerimizin boyanmasını sağlayacaksınız. Mouse ile boyamak istediğiniz yeri belirlemeden önce rengi seçin, sonra sol tık yaparak boyama işlemine başlayın. İyi eğlenceler diliyoruz.

Pepee Boyama Pepee Boyama Pepee Boyama oyunu zevkli boyama oyunlarından biridir. Amacınız ise Pepee'yi istediğiniz renklerde boyamaya çalışmaktır. Sadece mouse yardımı ile oynanan oyunda birden fazla renk paletiniz var. Bu zevkli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Peter Pan ve Arkadaşları Peter Pan ve Arkadaşları Peter Pan ve Arkadaşları oyununda peter pan ile arkadaşlarının yanında çekildiği resmi renklendireceksiniz. Bu sevilen masal ve çizgifilm kahramanını kendi zevklerinize göre boyayın. Renkler sağ taraftaki panelde bulunmaktadır. Mouse yardımı ile kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Boyama Kitabı Boyama Kitabı "Boyama Kitabı" oyunu yüklendikten sonra otomatik olarak başlayacaktır.Yüklenen boyama kitabından ilk önce önce minibüsü boyayacaksınız.Dİlediğiniz renklendirmeleri mouse(fare) ile paletten seçtiğiniz renklerle yapıp "Next" yazan yere tıklayıp sıradaki resmi boyamaya başlayabileceksiniz.Oyun sonunda dilerseniz yazıcını var ise "Print" yazan yere tıklayıp resimlerinizin çıktısını alabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...

0/2