Sünger Bob Boyama

Sünger Bob Boyama oyunu 2075 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10 puan. Oyun Kategorileri Boyama Oyunları

Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama ; Sünger Bob Boyama isimli yen boyama oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından öncelikle START yazısına ve daha sonra PLAY yazısına tıklamalı ve oyunumuza giriş yapmalısınız. Oyunumuz içerisinde çizgi film karakteri Sünger Bob'un pek çok resimini boyayabileceksiniz. Oyunumuzda yön tuşlarınızı kullanarak sol kısımda ki renkleri seçmeli ve resimleri dilediğiniz gibi boyamalısınız. Ayrıca oyunumuzda  ki resimler arasında geçiş yapabilmek için sol alt kısımda bulunan ">" ve "

Oyun Oyna

Sünger Bob Boyama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Boyama Winx Boyama Winx Boyama ile Winx kahramanlarını renklendirin ve onlarla renkli ve eğlenceli boyama vakitleri geçirin! Oyun içi Notlar: "Sağ tar.

Tırnak Boyama Tırnak Boyama "Tırnak Boyama" oyunu yüklenmesi ardından otomatik olarak açılacaktır.Oyun kontrolünü mouse(fare) sağlamaktadır.Tırnakları boyamak,süslemek,değiştirmek için bir çok seçeneğiniz vardır.Sevdiğiniz renkteki tırnakları seçip üzerine dilediğiniz şekilleri ve renkleri yerleştirebilirsiniz.İyi eğlenceler...

Tavşan Boyama Tavşan Boyama Boyama oyunlarından biri olan tavşan boyama oyunda renkler çok fazla olduğu için tavşanı boyamak çok zevklı olacaktır. Tavşanı ve etrafını boyamak için ilk önce mouse yardımı ile boyaya tıklıyorsunuz ve boyamak istediğiniz yere tıklıyorsunuz. Oyunu başlatmanız için herhangi bir tuşa basmanız gerekmemektedir çünkü oyun kendiliğinden açılacaktır. İyi eğlenceler dileriz...

Tatil Boyama Tatil Boyama "Tatil Boyama" eğlenceli oyunu yüklenir yüklenmez başlayacaktır.Oyun açıldığında kumsalda top oynayan tatlı kızı göreceksiniz.Onun yanında bir de köpeği ve denizden çıkmış yengeç vardır.Onları mouse(fare) ile kontrol ettiğiniz fırçanızla paletten seçtiğiniz renklerle bir dokunuşla renklendirebilirsiniz.İyi oyunlar...

Süngerbob Sualtı Restorantı Süngerbob Sualtı Restorantı Sevimli çizgi film karakteri süngerbob yeni açtığı restorantında yardımcısı olmadığı için sizden yardım istiyor, ona yardımcı olarak müşterilerin istelerini doğru ve hızlı bir şekilde yetiştirmeye çalışın. Oyun mouse ile oynanır.

Süngerbob Hamburger Arabası Süngerbob Hamburger Arabası Sevimli çizgi film karakteri süngerbob deniz altında hamburger arabası ile yiyecekleri toplamaya çalışıyor sizde ona yardımcı olarak engellere takılmamasını sağlayın ve Süngerbob'un Karnını Doyurun. Oyun klavye yön tuşları ile oynanır. Kraloyunoyun.com İyi Eğlenceler Diler.

Süngerbob Hamburger Araba Süngerbob Hamburger Araba Sevimli çizgi film karakterimiz süngerbob deniz altında hamburger arabası ile yiyecekleri toplamaya çalışıyor sizde ona yardımcı olarak engellere takılmamasını sağlayın. Oyun klavye yön tuşları ile oynanır.

Sünger Bob Panik Yemek Sünger Bob Panik Yemek Karnı acıkan Sünger Bob, bir çok düşmanının bulunduğu bölgede sandviç malzemelerini toplayarak, kendisine sandviç yapmak istiyor. Oyunda kontrol ettiğiniz Sünger Bob ile bir yandan düşmanlardan kurtulmaya çalışacak, diğer yandan belirli bölgelerde bulunan sandviç malzemelerinin üzerinden geçerek, aşağıya düşürmeye çalışacaksınız. Size saldıran yaratıkları etkisiz hale getirebilmek için boşluk tuşu ile Sünger Bob'un özel silahını kullanabilirsiniz. Oyun başarılı bir şekilde bitirdiğiniz her bölümün ardından daha zorlu bölümler ile devam etmektedir. Sünger Bob'u klavyenin ok tuşlarını kullanarak, kontrol edebilirsiniz. İyi oyunlar, başarılar dileriz.

Sünger Bob Kaçış Sünger Bob Kaçış Sünger bob arabası ile kaçarak peşindeki düşmanlardan kurtulmak istemektedir. Fakat yolda ilerlerken seyir halindeki bazı araçlar buna izin vermiyor. Sünger bob un arabasını yön tuşları yardımı ile kontrol ederek engelleri aşıp bitiş noktasına ulaşmalısınız. Boşluk tuşu ile ise araçları yok etmek için size verilen silahlardan birini kullanabilirsiniz. Üç atış hakkına sahipsiniz doğru yerlerde kullanmaya özen gösterin.

Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama Sünger Bob Boyama isimli yen boyama oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından öncelikle START yazısına ve daha sonra PLAY yazısına tıklamalı ve oyunumuza giriş yapmalısınız. Oyunumuz içerisinde çizgi film karakteri Sünger Bob'un pek çok resimini boyayabileceksiniz. Oyunumuzda yön tuşlarınızı kullanarak sol kısımda ki renkleri seçmeli ve resimleri dilediğiniz gibi boyamalısınız. Ayrıca oyunumuzda  ki resimler arasında geçiş yapabilmek için sol alt kısımda bulunan ">" ve "