Çiftlik Oyunları

0/0

Çiftlik Oyunları

Ada Geliştirme Oyunu Ada Geliştirme Oyunu Oyunda Bir Adayı Geliştirmeye Çalışıyoruz. Ekip Biçiyoruz.Nasıl Oynanır ?  Oyunu MOUSE ile oynayabilirsiniz. Oyunun altında gösterilen araçları gerektiği yerde kullanıp adayı geliştirebilirsiniz. Kraloyunoyun.com

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

Aggro Çiftlik Aggro Çiftlik Çiftlikteki sevimli sebzeler kafaları birbirine vurarak zor ve eğlenceli bölümlere geçerek oyuna kendinizi kaptırabilirsiniz. Mouse (fare)ile oyunu oynayın.

Aile Çiftliği Aile Çiftliği Farm Mania, Aile Çiftliği oyunu, Nesillerdir ailenize ait topraklarda çiftçilik yapıyorsunuz, tohumlarınızı ekin, sulamayapın, bitkilerinizi hasat edip satın para kazanın, ineklerinizi besleyin sütlerini sağıp satarak aile çiftliğinizi işletip para kazanmaya çalışın. Oyunu mouse ve soltıklamayla oynayabilirsiniz İyi eğlenceler..

Sibirya Çiftlik Sibirya Çiftlik Kutuplarda hiç çiftliğiniz olduma yada Sibirya da çiftlik yönetimi yöneticiliği yaptınız mı yok yapmadım diyorsanız işte tam size göre soğuk bir havada karlar içinde kalmış birliği yönetin. Bu çiftlikte penguenler, mamutlar, denizayısı, kutup ayısı, fok balıkları, Sibirya kedisi ve Sibirya ördeği gibi farklı çiftlik hayvanları yer almakta. çiftlik oyunları oynamak için doru yerdesin.

Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği oyunu, Ali Babanın Çiftliğinde koyunlar inekler atlar ve diğer nesneler biraz dağınık halde. Onları toparlamaya çalışın.. çiftlik ve çiftlik kurma oyunları, çiftçi oyunları

Çiftlikte Tembellik Çiftlikte Tembellik Oyunumuzda büyükannenin çiftliğinde muzurluklar yapıyor ve bunu yaparken büyükanneye yakalanmamaya çalışıyoruz. Mouse'unuzla ekranın sağ tarafındaki butonlardaki görevleri yapmalı ve süre bitmeden tamamlamalısınız. İyi Eğlenceler..

Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga Facebook sayesinde ünlü olan çiftlik oyunlarımıza bir yenisi daha eklendi ve bizde sizler için farm heroes saga oyununu sitemize ekledik. Oyunu hem facebook hemde sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Farm heros oyununu sitemiz üzerinden oynayarak daha çok puan ve hile ile arkadaşlarınızı geçebilirsiniz. Oyunumuz fare yani mouse ile oynanıyor ve kayıt olarak sitemizden çıkıp tekrar girdiğinizde kaldığı yerden devam edebiliyorsunuz. Oyunda yani sitemizde 20 dakika geçirdiğiniz taktirde 1 saatlik hile hakkınız oluyor ve bunu kullanarak 1.sıraya çıkabiliyorsunuz. Farm heroes oyununu arkadaşlarınıza tavsiye ederek ve facebook ta paylaşarak ödülde kazanabilirsiniz. İlk ödülünüzü kazamak için hemen oyunda 20dakika geçirip facebook ta arkadaşlarınızla paylaşın. Oyun hakkında yorumlarınızı alt kısımdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz. Hem fram heroes saga oyunu oynayıp hemde Candy Crush oyunu oynamak için http://www.kraloyunoyun.com/balon-patlatma-oyunlari/candy-crush.htmll adresine tıklamanız yeterli olacaktır. İyi oyunlar çocuklar !

Ekmek Atan İnek Ekmek Atan İnek Orjinal ismi Fang Brodet olan ekmek atan inek oynuna Spil botununa tıklayarak başlayabilirsiniz. Amanınız binanın üstünden ekmek atan ineğin attığı ekmekleri sepetiniz ile yakalamak. Her ekmek yakalayışınızda oyun biraz daha zorlaşıyor ve yakaladığınız her ekmek başına süre kazanıyorsunuz. Ancak akıllı ineğimiz sadece ekmek atmıyor bize. Başka gereçlerde fırlatıyor ama bunlaı almamamız gerekiyor.

Türkçe Çiftlik Kurma Türkçe Çiftlik Kurma Türkçe Çiftlik Kurma Goodgame farmer oyunu Uzun zamandır çok sevilen çiftlik kurma oyunlarına bir yenisi daha hemde Türkçe olarak katıldı.Oyunda çiflik kurup yönetiyorsunuz Türkçe olması çok büyük bir avantaj.Oyunu nasıl oynayacaksınız bu konuda sizi biraz bilgilendireyim.İlk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin, daha sonra Şimdi oyna diyerek adınızı yazın eğer kabul etmezse başka değişik bir ad kullanın daha sonra cinsiyetinizi seçerek OK deyin ve işte Türkçe Çiftlik Kurma oyunu başladı.Şimdi güzelce tarlaları ekin, biçin ve hayvanlarınızı yönetin.Eğer oyun bilgilerinizin kayıtlı kalmasını istiyorsanız sağ üst köşede kayıt ol butonu var ona tıklayarak kayıt olmanız lazım.

0/0