Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga oyunu 5585 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Çiftlik Oyunları

Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga ; Facebook sayesinde ünlü olan çiftlik oyunlarımıza bir yenisi daha eklendi ve bizde sizler için farm heroes saga oyununu sitemize ekledik. Oyunu hem facebook hemde sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Farm heros oyununu sitemiz üzerinden oynayarak daha çok puan ve hile ile arkadaşlarınızı geçebilirsiniz. Oyunumuz fare yani mouse ile oynanıyor ve kayıt olarak sitemizden çıkıp tekrar girdiğinizde kaldığı yerden devam edebiliyorsunuz. Oyunda yani sitemizde 20 dakika geçirdiğiniz taktirde 1 saatlik hile hakkınız oluyor ve bunu kullanarak 1.sıraya çıkabiliyorsunuz. Farm heroes oyununu arkadaşlarınıza tavsiye ederek ve facebook ta paylaşarak ödülde kazanabilirsiniz. İlk ödülünüzü kazamak için hemen oyunda 20dakika geçirip facebook ta arkadaşlarınızla paylaşın. Oyun hakkında yorumlarınızı alt kısımdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz. Hem fram heroes saga oyunu oynayıp hemde Candy Crush oyunu oynamak için http://www.kraloyunoyun.com/balon-patlatma-oyunlari/candy-crush.htmll adresine tıklamanız yeterli olacaktır. İyi oyunlar çocuklar !

Oyun Oyna

Farm Heroes Saga Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga Facebook sayesinde ünlü olan çiftlik oyunlarımıza bir yenisi daha eklendi ve bizde sizler için farm heroes saga oyununu sitemize ekledik. Oyunu hem facebook hemde sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Farm heros oyununu sitemiz üzerinden oynayarak daha çok puan ve hile ile arkadaşlarınızı geçebilirsiniz. Oyunumuz fare yani mouse ile oynanıyor ve kayıt olarak sitemizden çıkıp tekrar girdiğinizde kaldığı yerden devam edebiliyorsunuz. Oyunda yani sitemizde 20 dakika geçirdiğiniz taktirde 1 saatlik hile hakkınız oluyor ve bunu kullanarak 1.sıraya çıkabiliyorsunuz. Farm heroes oyununu arkadaşlarınıza tavsiye ederek ve facebook ta paylaşarak ödülde kazanabilirsiniz. İlk ödülünüzü kazamak için hemen oyunda 20dakika geçirip facebook ta arkadaşlarınızla paylaşın. Oyun hakkında yorumlarınızı alt kısımdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz. Hem fram heroes saga oyunu oynayıp hemde Candy Crush oyunu oynamak için http://www.kraloyunoyun.com/balon-patlatma-oyunlari/candy-crush.htmll adresine tıklamanız yeterli olacaktır. İyi oyunlar çocuklar !