Çizgi Film Oyunları

0/3

Çizgi Film Oyunları

Garson Şirin Pasta Oyunu Garson Şirin Pasta Oyunu Garson şirin oyununda pasta için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servisde yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Severek ve beğeni ile izlediğimiz çizgi film karakterlerinden Tom ve Jerry yine her zamanki gibi karşı karşıya. Mouse yardımı ile Jerry' i havaya fırlatıp yine mouse ile Jerry' i nişan alıp kar topu ile vurmaya çalışıyoruz.

Mario Go Kart Mario Go Kart Mario go kart pistine çıkıp hünerlerini sergilemek istiyor. Rakipleri de oldukça iyi yarışçılar. Bariyerlere çarptığınızda çok zaman kaybedekcisiniz. Tüm yarış oyunlarında olduğu gibi bunda da oyunu birincilikle bitirmeye çalışacaksınız. Yön tuşları ile mario nun karting arabasını kullanabilirsiniz. Sizi yavaşlatabilecek her türlü engelden kaçmalısınız.

Dragon Ball Futbol Dragon Ball Futbol Dragon Ball çizgi filminin sevimli karakterleri ile futbol oynayabilirsiniz. Oyundaki sarı topu rakip kaleye sokarak gol atmaya çalışacaksınız. Taç vb. futbol kuralları bu oyunda geçerli değil. O sebepten dolayı duvara vurdura vurdura topu kaleye kadar sürükleyebilirsiniz.

Pepee Uçakta Pepee Uçakta Pepee uçağına atlamış havadaki balonları toplayarak ilerliyor. Onun kontrolünü de siz sağlayacaksınız. Bombaların üzerine çarparsanız uçak düşecektir. Havada akrobasik hareketler yaparak ilerleyebilirsiniz. Pepee ne kadar balon patlatırsa o kadar mutlu olacaktır.

Yeni Yıl Hediyeleri Yeni Yıl Hediyeleri Oyunda noel babanın yeni yıl hediyelerinin tamamını toplamaya çalışıyorsunuz. Mouse ile bombayı patlatarak tüm kapalı kutuların açılmasını sağlayın. Çıkan hediyeleri de toplayarak istenilen skora ulaşmalısınız.

Garson Şirin Garson Şirin Garson şirin oyununda yemek için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servisde yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Powerpuff  Girls Powerpuff Girls Bubbles dünyanın en şirin kahramanı. O cesur bir kahraman. Dünyanın iyilik meleği ve aynı zamanda o kadar masum olmasıyla herkesin sempatisini yakalar.

Powerpuff  Girl Powerpuff Girl Powerpuff Girl çizgi kahramanı giydirme oyunudur. Kahraman gün içinde en güzel kıyafetleri giymek istiyor. Powerpuff Girl e yardımcı olun. Kategorilerden seçimleri yapın. Oyun Mouse ile oynanır.

Süngerbob Sualtı Restorantı Süngerbob Sualtı Restorantı Sevimli çizgi film karakteri süngerbob yeni açtığı restorantında yardımcısı olmadığı için sizden yardım istiyor, ona yardımcı olarak müşterilerin istelerini doğru ve hızlı bir şekilde yetiştirmeye çalışın. Oyun mouse ile oynanır.

0/3