Çocuk Oyunları

0/4

Çocuk Oyunları

Doğa Renkleri Çocuk Oyunu Doğa Renkleri Çocuk Oyunu Oyun Mouse ile oynanır. Kahramanımız John en farklı renkleri yakalamak için ton tutturmak istiyor. Müzik eşliğinde bu güzel oyunu birde siz renklendirin. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler.

2013 Noel Baba Boyama Kitabı 2013 Noel Baba Boyama Kitabı 2013 Noel Baba Boyama kitabındaki resimleri sırası ile noel babadan başlayarak boyuyoruz. Oyun mouse ile oynanır. Kraloyunoyun.com

Haylaz Çocuk Haylaz Çocuk Bu çocuk hem tembel hem de çok haylaz. Dersleri başarısız olmasına rağmen annesini dinlemeyip yine de evin içerisinde oyun oynamak istiyor. Annesine yakalanmadan ona oyun oynatacak ve yemek yedireceksiniz. Annesi onu sürekli olarak kontrol ettiği için haylaz çocuğu görmemesine dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde oyunda istenilen başarıyı sağlayamayacaksınız. Oyunda hakimiyeti sağlayabilmeniz için farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler diliyoruz.

Hindi Giydirme Hindi Giydirme Çocuk oyunlarımız arasında yer almakta olan ve eğlenceli bir oyun olan Hindi Giydirme isimli bu oyuna PLAY yazısına tıklayarak başlayabilirsiniz. Ardından oyunda bulunan ve sizin yardımınıza ihtiyacı olan sevimli hindiyi giydireceksiniz bunun için fareizi kullanmalı ve ouyunun sağ kısımda ki panelde buluna yuvalak buttonlara tıklayarak burada ki seçenekleri seçmeli ve sevimli hindiyi kendi zevklerinize göre giydirmelisiniz.

Genç Aşıklar Genç Aşıklar Okulda yapılan parti de kaçamak yapmak isteyen genç aşıkların başı meraklı gözler ile dertte! Bir türlü meraklı gözlerden kurtulup, öpüşemeyen aşıklar çok üzgündür. Siz aşıklara yardım ederek, oyun içerisinde öpüşmelerini sağlayacaksınız. Bunu yaparken meraklı gözleri oyun içerisinde iyi takip etmeli ve onlara yakalanmamalısınız. Oyunun alt kısmında bulunan aşk barını doldurmanız halinde, bir sonraki bölüme geçerek oyuna devam edebilirsiniz. Genç aşıkların öpüşmesini üzerine fareniz ile tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Zorluk derecesi yüksek oyuna play yazısına tıklayarak, giriş yapabilirsiniz. İyi oyunlar, başarılar dileriz.

Sevimli Canavarlar Sevimli Canavarlar Bu oyunumuzda elindeki fıs fısı kullanarak canavarlara doğru püskürtüp onları yok ederek oyunun sonuna varmaya çalışmalısınız. Fısfısı kullanabilmen için Space tuşunu kullanman gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak karakterin yön hakimiyetini elinde tutabilirsin. Canavarların sana dokunmasına izin verme, birkaç dokunuştan sonra can hakkını doldurup oyunun sonlanmasına neden olabilirsin. Oyuna başlamak içinde yüklenmesini bekledikten sonra Play yazısına tıklayın.

Angry Birds Cadılar Bayramı Angry Birds Cadılar Bayramı Angry Birds oyunları son yılların en fazla sevilen mobil oyunlarından birisi olmuştur. Sinirli kuşlar, karşı tarafta bulunan bal kabaklarına denk gelecek şekilde giderek onların yok olmalarını sağlayacaklar. Mouse ile kuşları tutarak bırakın ve karşı tarafa gönderin. Oyun yüklendikten sonra Play yazısına tıklayarak oyuna başlayacaksınız. Bir sonraki etaba geçebilmeniz için tüm bal kabaklarının yok olması gerektiğini unutmamalısınız.

Böcek İlacı Böcek İlacı Çocuk oyunları arasında yer alan Böcek İlacı oyununda yapmanız gereken, bakmış olduğunuz çiçeklere saldıran böceklere ilaç sıkarak onları çiçeklerden uzaklaştırmak. Bunu yapabilmeniz için farenizi kullanmalısınız. Onlara denk gelecek şekilde gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra sol tık yaparak ilacı fışkırtacaksınız. Bölümün sonuna geldiğinizde renkli renkli böceklerden kazanmış olduğunuz puanları göreceksiniz.

Bebek Ejderha Bebek Ejderha Bebek ejderha ile ilk önce doğduğunuz yerdeki kabilelerin evlerini yağmalıyor daha sonra şehre doğru yol alıyorsunuz. Mouse'unuzla binalara vuruşlar yaparak para kazanıyor kazandığınız paralar ile dinazorumuza yeni özellikler satın alarak daha etkili vuruşlar yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Bahar Arkadaşları Bahar Arkadaşları Bahar arkadaşlarını güzel bir gün için giydirmeli ve kızlarımızın makyajlarını yaparak süslemelisiniz. Bunun için mosue'unuzla ekranın sağında bulunana seçenekleri kullanabilirsiniz.

0/4