Dini Oyunlar

0/0

Dini Oyunlar

Namaz Kılma Namaz Kılma Namaz Kılma oyunu eğlenceli bir beceri oyunudur. Sizlere verilecek olan karakterin namaz kılmasını sağlayacaksınız ve puan toplayacaksınız. Oyunu oynamak için mouse yardımı almalısınız. Daha sonra Başla butonuna basarak oyuna giriş yapın.

Din Bilgisi Yar Din Bilgisi Yar Kraloyunoyun.com Da En güzel oyunlara devam ediyoruz.Şimdi Din bilgisi yarışmasına katılıyorsunuz.Hem din Bilginizi ölçün ve geliştirin.İyi eğlenceler

Din Bilgisi Din Bilgisi Din bilginizi ölçün ve arkadaşlarınız ile bu bilgileri paylaşın.

Ramazan Kelimeleri Ramazan Kelimeleri Ramazan kelimeleri oyununda, kelimeler kutu içinde gizlidir. Sol kısımda listelenen dini kelimeleri karışık bulmacanın içinden arayarak bulacaksınız. Size verilen süreyi göz önünde bulundurarak daha seri olmaya çalışmalı ve kelimeleri hemen bulmalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Geniş aile iftar çadırı Geniş aile iftar çadırı Geniş aile dizisi ekibinden Cevahir Ulvi Koyu Bilal Müfit oruç tutuyorlar ve onların iftarlarını açmaları gerekiyor çadırda onlara istedikleri yemeği verin ve puanları toplayın iyi eğlenceler.

Dinin gücü Dinin gücü Oyunskordan muhteşem bir dini oyun daha ramazan ayında en güzel dini oyunlara devam ediyor. Yapmanız gereken dini kelimeleri hızlı ve doğru bir şekilde yazarak canavarı öldürün iyi eğlenceler.

Ramazan bulmacası Ramazan bulmacası Sevimli kahramanımız Kamil ile ramazanda muhteşem bir dini oyun daha yapmanız gereken ramazan ile ilgili resimleri tamamlamanız gerekiyor haydi bütün resimleri yapın iyi eğlenceler.

Tesettürlü Giydirme ve Makyaj Tesettürlü Giydirme ve Makyaj Günümüzdeki giydirme ve makyaj oyunlarından çok farklı olan Türkçe seslendirmeli Tesettürlü Giydirme ve Makyaj oyunu ile karşınızdayız. Tamamen Türkçe olarak geliştirilen eğlenceli oyunumuzda tesettürlü bir bayanın gerekli bakımını yaparak onu güzel kıyafetler ile giydirme çalışacaksınız. Oyna butonuna tıklayarak giriş yaptığımız oyunumuzda ilk olarak bayanın cilt bakımını yapacaksınız. Bakımı size belirtilen maskeler ve losyonları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda bakımın ardından tesettürlü bayanın makyaj işlemine geçebilirsiniz. Makyajı gerçekleştirirken oyun ekranının sağ kısmında bulunan ruj,rimel, göz kalemi gibi ürünleri kullanmalısınız. Son olarak yaptığınız makyaja uygun kıyafetleri seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Oyna butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tesettürlü Giydirme Makyaj adlı oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

0/0