Kırmızı Kağıtları Parçala

Kırmızı Kağıtları Parçala oyunu 1519 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Dini Oyunlar

Kırmızı Kağıtları Parçala Kırmızı Kağıtları Parçala ;

Oyun Oyna

Kırmızı Kağıtları Parçala Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kırmızı Top 5 Kırmızı Top 5 Kırmızı top 5 oyuna giriş yapmak için yüklenme işleminin ardından ilk önce play butonuna tıklayın. Daha sonra gelen ekrandan 1. bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda kontrolünü sağladığınız kırmızı top ile orman yolunda bulunan siyah karelere karşı savaşacaksınız. Savaşı kazanmak için karşınıza gelen bir çok siyah kareyi size dokanmadan etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Siyah kareleri etkisiz hale getirmek için zayıf noktaları kafalarına saldırı yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde karakterinizin kontrolünü w,a,s,d veya yön tuşlarından istediğinizi kullanarak sağlayabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde karşınıza gelen ninja karelere dikkat etmelisiniz. Başarılar dileriz.

Kırmızı Top 3 Kırmızı Top 3 Beceri oyunları arasında yer almakta olan kırmızı top oyun serisinin ücüncü oyunu olan Kırmızı Top 3 oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Ardından bu oyunda kırmızı topa yardım etmeniz gerekmektedir. Bunun için yön tuşlarınızı kullanmanız ve bu sayede kırmızı topun kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Kırmızı Top 3 oyununda daha sonra tüm bölümleri geçmeli ve oyunda ki nesneleri toplayarak oyunu bitirmeyi hedeflemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Kırmızı Taksi Kırmızı Taksi Oyundaki kırmızı araba, başarılı bir şekilde kırmızı flama bayraklı bölgeye gitmelidir. Bunun için size düşen görevler bulunuyor. Yapmanız gereken kırmızı otomobilin üzerine mouse ile tık yaparak onu çalıştırmak veya gerektiğinde tekrar tıklayarak durdurmak. Arabanın kaza yapmadan ilerlemesi için yol planını iyi yapmalısınız. En güzel araba oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkee iyi eğlenceler.

Kırmızı Bölge Kırmızı Bölge Oyunumuzda aracın kontrolünü sağlayarak hedefleri yani zombileri yok ediyoruz ve alanda gördüğümüz toplanması gereken nesneleride toplayarak para kazanmaya bakıyoruz. Kazandığımız paralar ile aracınızın performansını artırabilir veya zombileri öldürmek için silahinizi değiştirebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kan Kırmızı Kan Kırmızı Ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu bize göstermeniz gerekiyor. Size saldıranlar bu sefer zombiler olacak. Avantajınız onların yavaş olması, tam kafalarına denk gelecek şekilde nişan alıp ateş etmelisiniz. Bunu farenizi kullanarak yapacaksınız. Size saldıranlar sadece karada olan zombiler değiller, uçan zombi kuşları da vurmalısınız. Size sürekli olarak zarar verecek olan nesnelere denk gelmemelisiniz. Oyunun sesini sağ üst köşedeki hoparlör simgesine tıklayarak kapatabileceksiniz. Oyunun yüklenmesinden sonra "Play" yazısına tıklayarak kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.