Arap Ninja

Arap Ninja oyunu 1423 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Dövüş Oyunları

Arap Ninja Arap Ninja ; Arap ninja ile oklu düşmanların arasına düşüyorsunuz. Onlara yakın bir şekilde dövüşmelisiniz. Çünkü onlar size uzaktan ok fırlatabilir. Yanlarına gelip boşluk tuşu ile kılıç salayacaksınız. Dövüş oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunu çok beğeneceksiniz. Kraloyunoyun.com başarılar diler.

Oyun Oyna

Arap Ninja Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Ninja vs Zombi 2 Ninja vs Zombi 2 Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirmiş ve master yapmış artık daha güçlü zombiler ve kötü güçlere karşı mücadele göstermektedir. W,A,S,D tuşları ile ninjamızı kontrol edebilir ve mouse'unuzla elinizdeki kılıçla veya ninja yıldızı ile karşılık verebilirsiniz. Q tuşu ile kılıç ve ninja yıldızı arasında geçiş yapabilir boşluk tuşu veya F tuşu ile özel güçlerinizi kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Ninja Saldırısı Ninja Saldırısı Ninja saldırısı oyunu bir dövüş ve macera oyunudur. Oyunda sizden yapmanızı istedikleri amaç havadan gelen ninjaları öldürmek. Oyunda kılıcınızı oynatıp ninja oynatmak için D , O , G tuşlarını kullanın. Oyunda hareket etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanın. Oyun yüklendikten sonra New Game(yeni oyun) butonuna basıp oyunu başlatabilirsiniz. Oyunda sesi kapamak ve açmak için Ctrl + S tuşlarına birlikte basın.

Ninja Rico Ninja Rico Ninja Rico adlı oyunumuzda ninjaların en güçlü üyelerinden biri olan Rico'nun kontrolünü sağlama görevi sizlerin olacaktır. Ninja Rico isimli ninja oyununa giriş yapabilmeniz için yüklenmenin hemen ardından PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Bu oyunda fareniz yardımı ile Rico'nun kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında Ninja Rico ile birlikte düşman ninjalara shiruken fırlatacak ve onları öldürmeye çalışcaksınız. Ancak oyunda ki engeller bunu zorlaştıracaktır.

Ninja Mafyaya Karşı Ninja Mafyaya Karşı Ninja mafya üyeleriyle tek başına savaşıyor. Elinizdeki kılıç ile eli silahlı mafya üyelerine karşı büyük bir savaş açıyorsunuz. Para kazandıktan sonra daha büyük bir kılıca sahip olabilirsiniz. Önemli olan nokta düşmanlarınıza karşı yüzünüzün dönük olması.

Ninja Kira Ninja Kira Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üzerinde kullanarak onları etkisiz hale getirecek. Sizinde yardımınızla hayatta kalıp ustasının öğretilerini pekiştirecek. Yön tuşları ile ninjayı kontrol edebilir ve Z,X tuşlarını kullanarak dövüşebilirsiniz. Bölüm sonları kazandığınız puanlar ile upragade bölümünden ninja kiranın özelliklerini artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Ninja Çıkış Ninja Çıkış Ninja ile platform içindeki engellere takılmadan tüm altınları topluyor ve çıkışa ulaşıyorsunuz. Bunun için yön tuşlarını kullanarak platformu sağa ve sola  çevirerek zombiyi hareket ettirin. X tuşu ile özel gücünüz olan görünmezliği bir süreliğine kullanabilir ve engelleri rahat bir şekilde açabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Minik Ninjalar Minik Ninjalar Vikingler, Romalılar ve Korsanlar kendilerini büyük görüp aralarında en güçlüyü seçmek için savaşırlar. Ninjalar yani biz bu kendilerini büyük gören 3 orduya karşı mücadele göstererek en iyinin biz olduğumuzu göstermeliyiz. Mouse'unuzla ninjaları yönlendirerek savaşabilirsiniz. Ninjaları birleştirebilir veya ayırabilirsiniz. Bölüm sonlarında ninjaların özelliklerini kazandığınız paralarla yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Madenci Ninja Madenci Ninja Madenci ninja ile yeraltındaki elmasları topluyor ve tuzaklara yakalanmadan çıkış kapısından çıkıyoruz.W,A,S,D veya yön tuşları ile ninjamızı kontrol edebilirsiniz. Kapalı kapıları açmak için önce anahtarlara sahip olmalısınız. Çıkış kapısının açılması için bölümde bulunan tüm elmasları toplamalısınız. İyi Eğlenceler.