Eğitici Oyunlar

0/1

Eğitici Oyunlar

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Oyunu ile birbirinden değerli taşlarla süslenmiş muhteşem bir dükkanı işletmeye ne dersiniz? Müşterilere siparişlerini hazırlayın ve dükkanınızı geliştirin

Çiftlik Kurma Çiftlik Kurma  Çiftlik Kurma Oyunu. Fare Yönetimi İle Oynanmaktadır. Çok Eğlenceli Bir Oyundur. Çocukları Eğlendirir ve mutlu eder. Çiftliğinizin Görünüşünü Güzel Yapmak İçin Güzel Tasarlamanız ve Mantıklı Düşünmeniz Gerekli . Başarılar.

Zeka Testi Zeka Testi Gözlerinizin gördüğü yerdeki pastahane malzemelerini meydana çıkarınız. Bunun için ipucundaki pastaları iyi secmelisiniz. Eğer oyunun püf noktasını anlamazsanız oyunu elden kaçırabilirsiniz. Oyunu takip ediniz.

Neşeli Yunus Neşeli Yunus Neşeli yunus bugun çok mutlu. Kahramanımız eğitimde inanılmaz haraketler yapıyor. Bunun için ona en güzel hediye ve aksesuarlarını fare yardımı ile veriniz.

Barbie Bulmaca Çözüyor Barbie Bulmaca Çözüyor Barbie bütün gün evde oturmaktan çok sıkıldı. Atına binip gezintiye çıkmak istiyor. Ancak önce bitirmesi gereken bir bulmaca var. Bulmacayı çözebilirse sevgilisi ve küçük sevimli ayısıyla birlikte atına binip bulutların arasında sihirli bir gezintiye çıkacaklar. Bulmaca çözmek hem eğlenceli hem de hafızayı geliştirici bir aktivitedir. Barbie nin bulmacasını çözüp onu sihirli  bulutların arasına göndermeyi istemez misin. Bu oyun mouse ile oynanır. İyi eğlenceler.

Yedi Fark Bulma Yedi Fark Bulma Yedi Fark Bulma oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna basıyoruz. Kısa bir tanıtım introsundan sonra tekrar PLAY butonuna basarak oyun seviyesini seçiyoruz. Başlangıç için EASY seçeneğini tavsiye ediyoruz. EASY seçtikten sonra PLAY butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Oyunda yapmamız gereken mouse yardımı ile iki resim arasındaki 7 farkı bulmak. Bulamadığınızda Hint butonundan yardım alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Köpek ve Çocuk Köpek ve Çocuk Oyunumuz sevimli köpek ve çocuğun arasındaki büyük dostluğu anlatarak sizlere eğitici bir mesaj vererek anlatıma geçmek istiyoruz. Oyunumuzda Çocuğu yön tuşları ile sevimli köpeğimizi A,S,D ve W tuşları ile yönetiyoruz. İki sevimli dostlarımızı bir arada buluşturup çıkış noktasından geçmeleri gerekiyor. Ancak her oyunda olduğu gibi bu oyunumuzda da dostlarımızın başına kötü olaylar geliyor ve her bölümümüz de dostlarımızın karşısına zorlu engeller çıkıyor. Bu engelleri açmanın tek yolu ise sevimli köpek ve çocuğu bir birlerinden ayırmamak. Oyunumuz zor olarak görünse de kolay bir oyundur. Ancak geçemediğiniz bölümleri arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak daha da kolaylaştırabilirsiniz. Oyunumuzun sonunda köpek ve çocuk arasındaki dostluğu sizlerde göreceksiniz. İyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

Kedicik Krallığı 2 Kedicik Krallığı 2 Kediler krallığı  ve kedi halkı için mücadele etmektedirler. Kahraman kedimiz ile mahsur kalmış kurtarılmayı bekleyen kedileri kurtaracağız. Yön tuşları ile kahraman kedimizi kontrol edecek ve S tuşu ile aldığınızı kediyi geri bırakabileceksiniz. Böylece oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Wudywurm Wudywurm Eğlenceli beceri oyunlarımızdan biri olan Wudywurm adlı oyun ile karşınızdayız. Wudywurm adlı oyunumuzda aynı renk topları patlatmaya çalışacaksınız. Oyunda bir solucanı kontrol ederek topları yakalayacak ve aynı renkten en az 3 tanesini yan yana getireceksiniz. Oyunda yaptığını her 3 hamleden sonra oyuna bir top daha dahil olacak ve oyun gittikçe zorlaşacaktır. Mümkün olduğunca az hamle yaparak fazla top yok etmeniz gerekiyor. Oyun alanındaki köşelere sıkışmamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor. Oyundaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabileceksiniz.  Eğlenceli beceri oyunumuz Wudywurm'a yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Wudywurm adlı oyunda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Diş Operasyonu Diş Operasyonu Hastanemize gelen çocuğun kırak dişine tedavi uygulayacak ve sağlıklı,yapay bir dişe sahip olmasını sağlayacağız. Bunun için mouseunuzla sizden istenilen malzemeleri kullanmalı ve zaman geçirmeden uygulamalısınız. İyi Eğlenceler..

0/1