Şeker Atı

Şeker Atı oyunu 1895 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 puan. Oyun Kategorileri Eğitici Oyunlar

Şeker Atı Şeker Atı ; Sevilen beceri oyunlarımızdan biri olan Şeker Atı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız lişi ile elindeki sopayı kullanarak ata vurmalı ve içerisindeki şekerleri toplamasını sağlayacaksınız. Oyunda ata sopa yardımı ile vurarak içinde dolu olan şekerleri düşürmeli, düşen şekerleri toplayarak puan kazanmaya çalışmalısınız. Eğlencesi eksik olmayan oyunumuzdaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlamalı ve yüksek puanlar elde etmelisiniz. Oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekrandaki Play'e basarak girişinizi yapabileceksiniz. Bu eğlenceli beceri oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Şeker Atı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaratık Krallığı Yaratık Krallığı Yaratıkların krallıkları başka yaratıklar tarafından tehtid almaktadır. Bu yaratıkları durdurmak için bölgelere kışlalar kuruyoruz ve bu kışlalarda eğitilen askerleri yönlendirerek saldıraya geçiyoruz. Mouse'unuzla belirlenen boş alanlara kışlanızı kurun ve go battle butonuna tıklayın. İster defans yaptırarak asker biriktirebilir, isterseniz direk karşı saldırıyada geçebilirsiniz. Kazandığınız paralar ile ise özelliklerinizi yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Serbest Atış Uzmanı Serbest Atış Uzmanı Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sayesinde; ilk tıkta sol bölmede bulunan basketbol toplarını alarak atış yapmaya hazırlanacaksınız. İkinci kez tıklamanız için ise sağınızdaki güç göstergesini göz önünde bulundurarak tam dolmaya yakın iken kullanacaksınız. Böylece basketbol atışının başarılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Şekerli doğum günü pastası Şekerli doğum günü pastası Özellikle küçük çocuklar için doğumgünleri çok önemli ve özel günlerdir. Onlar bu günün gelmesini 4 gözle bekler. Çünkü çok güzel bir pasta ve çeşit çeşit hediyeler onları bekliyor olacaktır. Bu oyunda küçük bir çocuk için çok güzel bir doğumgünü pastası hazırlamanız isteniyor. Bunu yaparken istediğiniz renkleri ve süsleri kullanmakta özgürsünüz. Oyun sonunda ne kadar güzel bir past olduğunu görüne gözlerinize inanamayacaksınız.

Şekerci  Kız 2 Şekerci Kız 2 Şekerci Kız 2 oyunu giydirme oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Oyunda şekerci kızı kategorilerden seçimler yaparak giydiriyoruz ve süslüyoruz.Daha sonra DONE yazısına tıklıyoruz.

Şeker Patlatma Şeker Patlatma Şeker Patlatma isimli yeni oyunumuz Balon Patlatma Oyunları kategorisinde yer almakta olan bir oyundur. Oyunumuza giriş yapabilmek adına en üst kısımada yer alan ve fransızca olarak yazılmış olan yazıya tıklamanız gerekmektedir. Ardından fareniz yardımı ile aynı renk ve şekillerde olan şekerleri yan yana getirmeye çalışacaksınız. Şeker Patlatma oyunumuzda kontrolleri sağlayabilmek farenizi kullanmanız gerekmektedir. İyi eğelenceler diliyoruz.

Şeker Hırsızları Şeker Hırsızları Şeker hırsızları oyunumuzda ister tek kişi ister bir arkadaşınızla iki kişilik oynayabilirsiniz. Play seçeneğini seçerek oyuna başlayabilir ve şekerleri toplamaya başlayabilirsiniz. Yön tuşları ve W,A,S,D tuşları ile karakterinizi kontrol ederek canavarlardan kaçmalı ve şekerleri toplamalısınız. İyi Eğlenceler..

Şeker Dünyası Şeker Dünyası Renkli ve eğlenceli bir dünya sizleri bekliyor. Şeker dünyasında engelli platformda tüm altınları toplayarak birbirinden lezzetli ve güzel görünümlü şekerleri hak edin. İstikamet tuşları ile turuncu topu kontrol ederek platformdan düşmeden tüm altınları toplayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Şeker Atı Şeker Atı Sevilen beceri oyunlarımızdan biri olan Şeker Atı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız lişi ile elindeki sopayı kullanarak ata vurmalı ve içerisindeki şekerleri toplamasını sağlayacaksınız. Oyunda ata sopa yardımı ile vurarak içinde dolu olan şekerleri düşürmeli, düşen şekerleri toplayarak puan kazanmaya çalışmalısınız. Eğlencesi eksik olmayan oyunumuzdaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlamalı ve yüksek puanlar elde etmelisiniz. Oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekrandaki Play'e basarak girişinizi yapabileceksiniz. Bu eğlenceli beceri oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Şehirde Çatışma 2 Şehirde Çatışma 2 Güzel şehrin yıkılmasının ardından hala sular durulmuş değil. Yeni güçler kötülüklerine devam ediyor ve bizde hem onları durdurmak için hemde hayatta kalmak için mücadele gösteriyoruz. Sahip olduğumuz araç ile düşman araçları yok ediyoruz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayabilir ve Z,X tuşlarını kullanarak silahın yönünü öne yada arkaya çevirerek ateş edebilirsiniz. Boşluk tuşu ile sizden kuvvetli görünen araçlara füze fırlatarak yok edebilirsiniz. Kazandığınız paralar ile garajda aracınızın parçalarını yenileyebilir ve performansını artırabilirsiniz. Bol Şanslar.