Futbol Oyunları

0/5

Futbol Oyunları

Türkiye Kupası Türkiye Kupası Türkiye Kupası adlı yeni oyunumuzda Türkiye Kupası müsabakalarında sizlerde eşlik edecek ve kendi seçtiğiniz takımı Türkiye Kupası Şampiyonu yapmaya çalışacaksınız. Türkiye Kupası oyunu aynı zamanda yüzde yüz Türkçe dil desteiğini sizlere sunmaktadır. Türkiye Kupası isimli bu oyunumuza giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından Başla yazısına tıklamalısınız ve ardından istediğiniz takımı seçerek oyuna başlamalısınız. Oyunumuzda şut çekebilmek için ise farenizi kullanmalısınız. Keyifli oyunlar diliyoruz.

Free Kick Free Kick Futbol oyunları arasında yer alan ve en sevilen futbol oyunu türlerinden biri olan Free Kick  yani frikik kullanma oyunumuza giriş yapabilmek için yapmanız gereken tek şey oyunun yüklenmesinin arıdndan PLAY yazısına tıklamak olacaktır. Free Kick  oyununda farenizi kullanarak topa vurmaya çalışacak ve gol atmayı hedefleyceksınız. Ancak bu işlem o kadarda kolay olmayacaktır.  Çünkü frikik kullanacağınız esnada rakip oyuncular size engel olmaya çalışacaktır. İyi eğlenceler diliyoruz.

Sneijder Top Sektirme Sneijder Top Sektirme Futbol oyunu severlerin en çok beğendiği oyun türlerinden biri olan Top sektirme tarzında oyunlarır. Sneijder Top Sektirme adlı oyunumuza Galatasaray'a transferi ile tüm dünyanın manşetlerine konu olan Sneijder ile birlikte top sektirmeye çalışacaksınız. Galatasaray'ın yeni transfer Sneijder formasını giyiyor ve bir antreman maçına çıkıyor. Ancak sizlerin yardımına ihtiyacı var. Sneijder ile birlikte top sektirebilmek için farenizi kullanmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Kalecilik Dersi Kalecilik Dersi Kalecilik Dersi isimli futbol oyunumuza devam yazısına tıklayarak giriş yapmalısınız. Ardından karşınıza gelecek olan Muslera, Volkan, Mcgegor ve Tolga isimli dört büyük takımın süper kalecilerinden biri seçerek Kalecilik Dersi oyununa giriş yapacaksınız. Oyunumuzda ki amacınız üzerinize gelecek olan topları kurtarmak olacaktır ve ayrıca sizin dikkatinizi sınamak için oyun içerisinde sıklıkla üzerinize tuğlalar atılacak. Bu tuğlalardan uzak durmalısınız aksi halde oyunda ki hakklarınızı kayıp etemeye başlarsınız. iyi eğlenceler dileriz.

Drogba Top Sektirme Drogba Top Sektirme Bir kaç gün önce Galatasaray'a transferi netleşen ve Glatasaraya transfer olan Didier Drogba isimli dünyaca ünlü oyuncu ile oynayacağınız Drogba Top Sektirme adlı oyunumuza giriş yapabilmek için öncelikle oyununu tamamen yüklenmesini beklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında Oyuna Basla butunonua tıklayarak Didier Drogba Top Sektimr oyununa giriş yapabilirsiniz. Bunun ardından oyunumuzda farenizi kullanarak Drogba'yı kontrol edecek ve bu sayede top sektirmeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler  diliyoruz.

Dünya Frikik Şampiyonası Dünya Frikik Şampiyonası Dünya Frikik Şampiyonası adlı yeni futbol oyunumuz da Dünya'nın en güçlü ülkeleri arasında ki müsabakalara sizlerde dahil olacaksınız. Avrupa Frikik Şampiyonası adl futbol oyunumuzda PLAY yazısına tıklayarak başlamalı ve daha sonrasında oyunda kullanmak istediğiniz ülkeyi seçmelisiniz. Daha sonrasında farenizi kullanarak topun hızını falsosunu ve gidiş yönünü kendiniz seçmeli ve rakip takıma gol atarak maçı kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

2 Kişilik Kafa Futbolu 2 Kişilik Kafa Futbolu Kafa Futbolu oyunlarıı kısa süre içerisinde en çok sevilen futbol oyunlarından birisi olmuştur. Bu sefer ki kafa futbolu oyunu diğer oyunlardan biraz daha farklı. Oyun içerisinde Cristiano Ronaldo ve İbrahimvoic gibi dünyanın en iyi oyuncuları bu oyunda sizlerle beraber olacka. Oyunu dilerseniz tek kişilik dilerseniz ise iki kişilik oynama şansınız var. Eğer oyunu iki kişilik olarak oynamayı seçerseniz 1. Oyuncu W,A,S,D ve SPACE tuşlarını kullanarak oyunu oynayacak. İyi eğlenceler diliyoruz.

Manuel Fernandes Gol Tahmini Manuel Fernandes Gol Tahmini Türkiye liginin en iyi yabancı orta saha oyuncularından biri olan Beşiktaşlı yıldız Manuel Fernandes'in Türkiye liginde giridği pozisyonların devamında ne olduğunu tahmin edeceğiniz Manuel Fernandes Gol Tahmini oyununa giriş yapabilmek için OYNA yazısına tıklamanız gerekmektedir.  Bu oyunda sizlere Portekizli yıldınız sezon içerisinde giridği önemli pozisyonlar gösterilecek. Devamında pozisyon yarıda kesilecek ve pozisyonunun devamında ne olduğunu doğru şekilde tahmin etmeniz istenecek. İyi eğlenceler diliyoruz.

Topu Kes Topu Kes Zorlu top kesme oyunu ile sizlerin karşısına geliyoruz. Bu oyunda alt kısımda zıplayarak çıkan topları becerinizi kullanarak kesmeye çalışacaksınız. Her bölüm için sizlere belirli bir hak verilmektedir. Bu hakları topları her kaçırdığınızda kaybedersiniz. Bıçağın kontrolünü sağlamak için farenizden yardım alabilirsiniz. Bu zorlu oyunda topları kestikçe her top sizlere farklı puanlar kazandırmaktadır. Bu harika oyunu sitemizin Futbol Oyunları kategorisini ziyaret etmeniz halinde bulabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz

0/5