Kafa Topu

Kafa Topu oyunu 4686 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 48 puan. Oyun Kategorileri Futbol Oyunları

Kafa Topu Kafa Topu ; kafa topu oyunu ile boş zamanlarınızda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için klavyenizdeki ok tuşları ve zıplamak için space yani boşluk tuşuna basmalısınız. Oyunda genel olarak İngiliz takımları olmasına rağmen lig usulü olduğu için uzun süre oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda bazı takımların sahalarında engeller olduğu için her maç oyun seviyesi bir adım daha zorlaşıyor. Oyunu oynayarak hem kendiniz hemde arkadaşlarınız yarışabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kraloyunoyun.com olarak iyi oyunlar dileriz ve Oyun sonrası yorumlarınızı belirtirseniz seviniriz.

Oyun Oyna

Kafa Topu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 02 Mayıs 2013
+3

Manyak zevkli bir oyun ya :D

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topu Yönlendir Topu Yönlendir Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak mavi topu engellerden kurtaracak ve kırmızı bayraklı yere getireceksiniz. Mouse'unuzla yapmanız gereken topun altında ona yol veya yön belirlemek. Bunu yaparak platformdaki altınları toplamalı ve bitiş bayrağına topu getirmelisiniz. İyi Eğlenceler.

Topu Kes Topu Kes Zorlu top kesme oyunu ile sizlerin karşısına geliyoruz. Bu oyunda alt kısımda zıplayarak çıkan topları becerinizi kullanarak kesmeye çalışacaksınız. Her bölüm için sizlere belirli bir hak verilmektedir. Bu hakları topları her kaçırdığınızda kaybedersiniz. Bıçağın kontrolünü sağlamak için farenizden yardım alabilirsiniz. Bu zorlu oyunda topları kestikçe her top sizlere farklı puanlar kazandırmaktadır. Bu harika oyunu sitemizin Futbol Oyunları kategorisini ziyaret etmeniz halinde bulabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz

Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Tom ve Jerry Buz Topu Oyunu Severek ve beğeni ile izlediğimiz çizgi film karakterlerinden Tom ve Jerry yine her zamanki gibi karşı karşıya. Mouse yardımı ile Jerry' i havaya fırlatıp yine mouse ile Jerry' i nişan alıp kar topu ile vurmaya çalışıyoruz.

Tom ve Jerry Buz Topu Tom ve Jerry Buz Topu Severek ve beğeni ile izlediğimiz çizgi film karakterlerinden Tom ve Jerry yine her zamanki gibi karşı karşıya. Mouse yardımı ile Jerry' i havaya fırlatıp yine mouse ile Jerry' i nişan alıp kar topu ile vurmaya çalışıyoruz.

Sneijder Kafa Golü Sneijder Kafa Golü Galatasaray a bu sene transfer olan ofansif orta saha oyuncusu hollandlı yıldız Wesley Sneijder ın yardımı ihtiyacı var. Sizler için tamamen Türkçe olarak hazırlaedığımız bu oyuna giriş yapabilmek için yüklenme işleminin hemen ardından Oyunu oyna yazısına tıklamalı ve oyuna başlamalısınız. Sneijder Kafa Golü oyununda Galatasaray ın yıldızı Wesley Sneijder ile oynyacaksınız. Oyunumuzda kornerden Sneijder in üzerine gelen topları gole cevirmeye çalışacaksınız.

Minik Kafacılar Minik Kafacılar Minik kafacılar oyununda, oyunda 2 oyuncu vardır ve bu 2 oyuncu birbirlerinin kalesine gol atmaya çalışırlar. Küçük kafacılar oyunu 2 kişilikte oynanır. Bu oyunda sende rakibin olacak 2. kişiyi seç ve onla bu oyunu oyna mücadeleleri sen kazan. Oyuna başlamadan öncesinde takım seçimi ve takımın içerisinde oyuncu seçimi yapabilirsiniz. Oyuncu seçerken, gücüne, hızına ve zıplama gücüne sıkı bakmalısınız. Oyunda sizlere yönelik en ehemmiyetlisi hangisi ise o özelliği yüksek durumda durumda olan oyuncu seçin ve oyuna başlayın.

Koca Kafa Futbol Koca Kafa Futbol İki tane koca kafa futbolcu karşı karşıya:) Oyun tek kişilik yada iki kişilik oynanabilir. Tek kişilik oynamak için sağdaki (computer) seçeneğine tıklamanız gerekir.İyi eğlenceler :)

Kamera Disko Topu Kamera Disko Topu Kamera Disko Topu oyununda yapmanız gereken amacınız diskoda oynayacak insanlara yeni figürler göstermektir. Oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyunda bunu yaparken kameranızın olması gerekiyor. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Kafa Voleybolu Kafa Voleybolu Kafa futbolu, basketbolunun ardından şimdi de kafa voleybolu oyunu ile karşınızdayız. Oyunda karakteriniz ile katıldığınız turnuvayı başarılı bir şekilde bitirebilmek için rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz. Müsabakaları kazanabilmek için rakibinizden önce 7 sayıya ulaşmanız gerekiyor. Karakterinizin kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını, topa vuruş yapabilmek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Oyunun belirli bölgelerinde çıkan nesneler size ekstra özellik veya sizi etkileyecek kötü özellik kazandırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Kafa Topu Kafa Topu kafa topu oyunu ile boş zamanlarınızda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için klavyenizdeki ok tuşları ve zıplamak için space yani boşluk tuşuna basmalısınız. Oyunda genel olarak İngiliz takımları olmasına rağmen lig usulü olduğu için uzun süre oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda bazı takımların sahalarında engeller olduğu için her maç oyun seviyesi bir adım daha zorlaşıyor. Oyunu oynayarak hem kendiniz hemde arkadaşlarınız yarışabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kraloyunoyun.com olarak iyi oyunlar dileriz ve Oyun sonrası yorumlarınızı belirtirseniz seviniriz.