Giydirme Oyunları

0/6

Giydirme Oyunları

Barbie Köy Hayatı Giydirme Oyunu Barbie Köy Hayatı Giydirme Oyunu Barbie Köy hayatı Giydirme Oyunu. Barbie bu haftasonu akrabalarının yanına köye gidecek. Köyde giyebileceği kıyafetlerinin arasından seçim yapmakta zorlanıyor. Bu konuda sana ihtiyacı var. Renkli kıyafetlerden seçimi yap ve barbie' yi en güzel hale getir. Oyun mouse ile oynanıyor. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Sevgililer Günü Hazırlığı Oyun Sevgililer Günü Hazırlığı Oyun 14 Şubat Sevgililer günü herkesi ne giyeceği konusunda bir telaş sardı. Bazı iyi anlaşan çiftler birbirlerinin ne giyeceğine karar verir. Peki ya siz ? Şimdi yapmanız gereken hem kendinizin hem sevgilinizin 14 şubat yemeği için ne giyeceğine karar vermenize geldi. Kızı da erkeği de kendi zevkinize göre giydirin ve SHOW yazısına tıklayın bakalım ne kadar uyumlular. Kraloyunoyun.com iyi Eğlenciler...

Barbie Sevgililer Günü Oyunu Barbie Sevgililer Günü Oyunu Sevgililer günü 14 Şubat tarihi tüm dünya için tek bir anlam ifade eder. O da sevgililer günüdür. Anlamı sevdiğiniz kişilere hediyeler alarak birbirlerinizi mutlu etmenizdir. Barbie de Sevgilisi Ken için hediye alıcak ve Alışverişe çıkması gerekiyor Sizde ne giymeli?  Siz bu seçimde ona yardımcı olun Kraloyunoyun.Com iyi eğlenceler diler.

Barbie Plajda Hazırlık Yapıyor Barbie Plajda Hazırlık Yapıyor Barbie plajda hazırlık yapıyor. Plajda deniz ile iç içe olan bu yerde sizden kendisi için en güzel olacak tarzı seçmenizi istiyor. Barbie'yi bu zorlu seçimde yanlız bırakmayın Yardımcı Olun. En güzel seçimleri yapıp Barbie'yi baştan yaratma şansını yakalamış durumdasın. Barbie seçimlerinde sana çok güveniyor. Onun bu güvenini boşa çıkarma. Oyun fare ile oynanır. Seçilen eşyayı Barbie'mizin üzerine sürükleyip bırakın. Barbie'yi mutlu edin. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Gelin Oluyor Barbie Gelin Oluyor Barbie bu hafta evlenmeye karar vermiş durumda. Ama çok üzgen ilk defa gelin olacak ama nasıl bir gelinlik seçimi yapacağını bilmiyor. Barbie'ye bu zorlu seçimde yardım etmeye ne dersin? Gelin olacak Barbie'mizin en güzel şekilde seçim yapmasını sağlayarak onu çok mutlu edebilirsin. Oyun fare ile oynanır. Barbie'mize uygun olan Gelinlik ve eşyayı seçip Barbie'nin üzerine bırakmanız yeterli. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler.

Barbie Kurukafa Modası Barbie Kurukafa Modası 2013 yılı ile birlikte kızların en moda trendlerinden birisi de şüphesiz kurukafalı kıyafetler. Bir çok kıyafetleri çıktı Taytlar tshirtler, bluzlar pantolonlar ve birçok kıyafetin kurukafalı modelleri mağazaların vitrinlerini süsledi. Sizler için kurukafa temalı bir oyun bulduk ve sizlere sunuyoruz. Oynarken zevk alacağınız bir oyun. Kraloyunoyun.Com iyi eğlenceler diler.

Bebek Barbie Giydirme Oyunu Bebek Barbie Giydirme Oyunu Bu oyun sizin için seçtiğimiz küçük barbie giydirme oyunudur. Küçük barbie ' yi en iyi şekilde giydirmeniz gerekiyor Barbie Oyunlarını sunmaya devam edeceğiz. Kraloyunoyun.com

Barbie ve Ken Baloda Giydirme Oyunu Barbie ve Ken Baloda Giydirme Oyunu Barbie ve erkek arkadaşı Ken'i hepiniz biliyorsunuz. Bu oyunda onları gece baloya gidecekleri için özenle hazırlamanız gerekmektedir. Yapmanız gereken barbie ve Ken' i birbirine uyumlu giydirmek. Oyun mouse ile oynanıyor sağ taraftan Ken'i sol taraftan da Barbie' yi giydiriyorsunuz. Kraloyunoyun.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Sahilde Koşuyor Barbie Sahilde Koşuyor Spor yapmak sizin 10 yıl daha fazla yaşamanıza ve yaşlılıkta zor günler geçirmenizi önleyen en önemli faktördür. Hiç spor yapmayan bir insan kendisine ne kadar kötülük yaptığının farkında değildir. Bu oyunda barbie sahil kenarında spor yapmaya çıkıyor. Kendisinin birbirinden güzel spor kıyafetleri arasında seçim yapması gerçekten zor. O yüzden sende bu konuda ona fikir vermelisin ve sen olsan nasıl giyinirdin hemen karar vermelisin. Oyunu mouse ile oynuyoruz. Giyim kısımları parça parça geliyor üst taraftan sag ve sol ok tuşları ile ileri geri yapıp kıyafet koleksiyonlarının diğer parçalarını görebilirsin. Kraloyunoyun.Com en yeni barbie oyunları ile sizlerle!!

Balık Sırtı Modası Balık Sırtı Modası Balık Sırtı Modası ismindeki harika oyunu sitemizin Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Bu oyunda karşınıza ünlü bir manken gelicektir. Büyük bir galaya katılacak olan Manken birbirinden güzel elbiselerden hangisi giyeceğine bir türlü karar verememektedir. Sizlerden yardım isteyen Mankeni bu büyük gece için sizler hazırlayacaksınız. Mankeni giydirme işlemine ilk önce Saç şeklini belirleyerek başlıyacaksınız. Daha sonra sağ tarafta bulunan butonları kullanarak diğer bölgelerini giydirebilirsiniz. Elbise seçimini yaparken Balık Sırtı Modasına dikkat etmelisiniz. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

0/6