Gerçek Kız Giydir

Gerçek Kız Giydir oyunu 1343 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Giydirme Oyunları

Gerçek Kız Giydir Gerçek Kız Giydir ; Kız çocuklarının severek oynayabileceği, Türkçe olarak geliştirilen farklı bir giydirme oyunu ile karşınızdayız. Gerçek Kız Giydir adlı oyunumuzda size verilen modeller içerisinden bir tanesini seçerek mankenimize yeni bir tarz yaratmaya çalışacaksınız. Size verilen kontrol panelinden istediğiniz kıyafetleri seçerek modele giydirebilir ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Size modele giydirebilmeniz için bir sürü seçenek verilecektir. Siz bu seçenekler arasında modele en çok yakışacak olan kıyafeti seçerek kahramanımıza giydirebilir ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda modelin üst kıyafetlerinden ayakkabısına kadar size verilen seçenekler içerisinden seçebilir ve ona giydirebilirsiniz. Kıyafetler arası geçiş yapabilmek için kontrol paneli üzerinde yer alan butonlara tıklamanız yeterli olacaktır. Modeli güzelce giydirip kombini başarılı bir şekilde tamamladığınızda göster butonuna tıklayarak kombini bir bütün şeklinde görebileceksiniz. Oyun sonunda modelin fotoğrafını çekerek bilgisayarınıza kaydedebilir yada facebookta paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Oyna butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Gerçek Kız Giydir Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Sakız 3 Zıplayan Sakız 3 Zıplayan sakız oyunumuzun 3. serini de artık oynayabilirsiniz. Oyunda sakızı yönetmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Önünüze çıkan zorlu parkurlardaki engelleri aşarak bölümleri tamamlamalısınız. İyi eğlenceler, iyi oyunlar.

Yaramaz Kız Sarah Yaramaz Kız Sarah Yaramaz Kız Sarah şimdi sizlere bu siteden konuk oluyor. Odasını toplaması için annesine söz veren Sarah hala yaramazlık yapmak istiyor. Sizde ona bu konuda yardımcı oluyorsunuz. Ekranın sağ kısmında yer alan butonu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Mouse yardımı ile oynanan oyuna başlamak için Start butonuna basın. İyi eğlenceler dileriz..

Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı Oyna - Amacımız Deniz Kızımız Winx i Yön Tuşlarını ve Boşluk Tuşunu kullanarak bitiş noktasına ulaştırmak.Boşluk Tuşu ile kızımız yüzmeye başlıyor.Oyunumuzda canımızın.

Tesettürlü Giydirme ve Makyaj Tesettürlü Giydirme ve Makyaj Günümüzdeki giydirme ve makyaj oyunlarından çok farklı olan Türkçe seslendirmeli Tesettürlü Giydirme ve Makyaj oyunu ile karşınızdayız. Tamamen Türkçe olarak geliştirilen eğlenceli oyunumuzda tesettürlü bir bayanın gerekli bakımını yaparak onu güzel kıyafetler ile giydirme çalışacaksınız. Oyna butonuna tıklayarak giriş yaptığımız oyunumuzda ilk olarak bayanın cilt bakımını yapacaksınız. Bakımı size belirtilen maskeler ve losyonları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda bakımın ardından tesettürlü bayanın makyaj işlemine geçebilirsiniz. Makyajı gerçekleştirirken oyun ekranının sağ kısmında bulunan ruj,rimel, göz kalemi gibi ürünleri kullanmalısınız. Son olarak yaptığınız makyaja uygun kıyafetleri seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Oyna butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tesettürlü Giydirme Makyaj adlı oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Sue Boncuk Kız Sue Boncuk Kız Şirin boncuk makyaj odasına daldı. O kadar hevesli kş her türlü makyajı deneyecek.

Stilist Bratz Kızları Stilist Bratz Kızları Stilist Bratz Kızı oyunu giydirme oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Oyunda öncelikle Bratz kızına makyaj yapıyoruz ve daha sonra SAĞ ALT KÖŞEDEKİ DRESS UP yazısına tıklayıp kıyafet seçimini yapıyoruz ve SHOW yazısına tıklıyoruz.

Stilist Bratz Kızı Stilist Bratz Kızı Stilist Bratz Kızı oyunu giydirme oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Oyunda öncelikle Bratz kızına makyaj yapıyoruz ve daha sonra SAĞ ALT KÖŞEDEKİ DRESS UP yazısına tıklayıp kıyafet seçimini yapıyoruz ve SHOW yazısına tıklıyoruz.

Sniperlı Kız Sniperlı Kız Sniperlı Kız oyunumuzda kızımız elindeki sniperla hedeflerini teker teker indirmeli.İlk bölümlerde kimleri vuracağımız bizlere söylenecek diğer bölümlerde bizim bulmamız gerekiyor.

Şık Bratz Kızları Şık Bratz Kızları Şık Bratz Kızı oyunu giydirme oyunudur.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Oyuna başlamak için PLAY yazılarına tıklıyoruz.Sonra kategoriden seçimlerimizi yapıp NEXT yazısına tıklıyoruz.Önümüze çıkan ekranda İSMİMİZİ yazıp tekrar NEXT yazısına tıklıyoruz.