Hedef Oyunları

0/0

Hedef Oyunları

Nişancı Sincap Nişancı Sincap Nişancı sincap ikinci oyunu ile oyunskor'da! Sevimli sincabımız bölgesine girmek isteyen düşmanları uzat tutmak için elinden geleni yapıyor. Ona yardım ederek bu düşmanları uzak tutabilirsiniz.. Mouse ile gelen canavarlara ok fırlatın. Topladığınız altınlar sayesinde yeni itemler satın alarak nişancı sincabın kuşanması ve savunmaya geçmesini sağlayabilirsiniz.En güzel nişan oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır.

Çöpe Basket Çöpe Basket Çöp bidonlarında dönüştürülebilir atıklar bulunuyor. Oyundaki adamın elinde bulunan çöpü uygun bidona atmak için kararınızı doğru vermelisiniz. Mouse ile hız ve yükseklik ayarını yaparak atışlarınızı yapın. Elinizdeki atıkları doğru çöp bidonlarına atmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde puanınız düşecektir.En güzel nişan oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır.

Canavar Meyveler Canavar Meyveler Kahramanımız yanlışlıkla canavar meyve ve sebzelerin olduğu çiftliğe girer.Bu canavarların olma sebebide çiftçi adamdır.Yanlış gübre kullanması ile oluşan canavarlar durdurulmalı.Kahramanımızla bu canavarları durduracağız.Oyunda kurşun sıkıntısı cekebileceğimiz için idareli kullanmalı ve silah,kurşun yardımı gelince hemen onları almamız gerekiyor.

Karakolu Koru Karakolu Koru Karakola saldırılar düzenleyen düşman birliklerini amaçlarına ulaşamadan yok etmeniz gerekiyor. Oyunda size verilen silah sayesinde düşmanlara hedef alaran onları vurun. Kazanılan para ile şarjörünüzü büyütebilir ve daha farklı silahlar satın alabilirsiniz.En güzel nişan oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır.

Sniperlı Kız Sniperlı Kız Sniperlı Kız oyunumuzda kızımız elindeki sniperla hedeflerini teker teker indirmeli.İlk bölümlerde kimleri vuracağımız bizlere söylenecek diğer bölümlerde bizim bulmamız gerekiyor.

Konserce Vur Konserce Vur Konserce Vur oyunumuzda havaya atılan konserverleri,ketçapları vs... ları tüfeğimizle vurmaya çalışacağız.

Soygun Kaçış Soygun Kaçış Önceden hazırlanan soygun planı için oyundaki kızın beklediği telefon gelmiştir. Bankayı soyduktan sonra kaçış için yola düşerler fakat tüm polisler peşlerine düşer. Onlardan kurtulmak için silahın ile ateş açarak hepsini vurman gerekiyor. En güzel macera oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Çok top Çok top Çok top oyununda demir topu diğer kırmızı toplara hızlı bir şekilde atın yapmanız gereken kırmızı topları dairenin dışına çıkarın ama demir top çıkmamalı iyi eğlenceler.

Angry Birds Süper Kahraman Angry Birds Süper Kahraman Play butonuna tıklayarak oyunumuza giriş yapabilir ve 1. levedelden başlayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Kız arkadaşı kaçırılan sinirli kuşumuz intikam almak için yeşil domuzcuklara saldırır. Ona yardımcı olmakta bize düşer. Mouse'unuzla yön ve güç ayarı vererek sinirli kuşumuzu yeşil domuzların üzerlerine fırlatıyoruz. İyi Eğlenceler.

0/0