Canavar Meyveler

Canavar Meyveler oyunu 1732 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Hedef Oyunları

Canavar Meyveler Canavar Meyveler ; Kahramanımız yanlışlıkla canavar meyve ve sebzelerin olduğu çiftliğe girer.Bu canavarların olma sebebide çiftçi adamdır.Yanlış gübre kullanması ile oluşan canavarlar durdurulmalı.Kahramanımızla bu canavarları durduracağız.Oyunda kurşun sıkıntısı cekebileceğimiz için idareli kullanmalı ve silah,kurşun yardımı gelince hemen onları almamız gerekiyor.

Oyun Oyna

Canavar Meyveler Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sevimli Canavarlar Sevimli Canavarlar Bu oyunumuzda elindeki fıs fısı kullanarak canavarlara doğru püskürtüp onları yok ederek oyunun sonuna varmaya çalışmalısınız. Fısfısı kullanabilmen için Space tuşunu kullanman gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak karakterin yön hakimiyetini elinde tutabilirsin. Canavarların sana dokunmasına izin verme, birkaç dokunuştan sonra can hakkını doldurup oyunun sonlanmasına neden olabilirsin. Oyuna başlamak içinde yüklenmesini bekledikten sonra Play yazısına tıklayın.

Laboratuvar Canavarları 2 Laboratuvar Canavarları 2 Laboratuvar Canavarları oyunumuzun 2. serisi işte karşınızda. Oyunumuzda ilk oyunda kaçmayı bizler sayesinde başarmış olan sevimli Laboratuvar Canavarları yakalnır ve deneylerde kullanılmak için ele geçirilir. Fırsat bulup buradanda kaçmasına biz yardım olacak ve kötü bilim adamlarına yem etmeyeceğiz. Yön tuşları ile canavarı kontrol edebilir ve 1,2,3 numaralı tuşlar ile diğer canavarlara dönüşerek bölümleri geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Canavarları Devir Canavarları Devir Oyunumuzda birinci seviyeden itibaren yaratıkları mouse'unuzla attığınız  toplar ile devirecek ve diğer sevimli hayvanlara zarar gelmemesini sağlayacaksınız. Gittikçe zorlaşan seviyelerde sizlere bol şanslar dileriz.

Canavar ve Mindy Canavar ve Mindy Canavar küçük mindyi ailesiyle buluşturmak için ağzına alıyor ve tüm sonbaharıyla dışarı fırlatıyor. Başka bir deyişle mutlaka onu yemiyor. Mindy ise ninesini ve dedesine kavuşma arzusu içinde havada süzülerek ilerliyor.

Canavar saldırganlar Canavar saldırganlar Canavar saldırganlar Oyna - Bunlar resmen canavarlaşmışlar.Aksiyon dolu bir oyun.Continue game ile oyuna başlayıp mouse kullanarak silahınızı ateşleyin...

Canavar Meyveler Canavar Meyveler Kahramanımız yanlışlıkla canavar meyve ve sebzelerin olduğu çiftliğe girer.Bu canavarların olma sebebide çiftçi adamdır.Yanlış gübre kullanması ile oluşan canavarlar durdurulmalı.Kahramanımızla bu canavarları durduracağız.Oyunda kurşun sıkıntısı cekebileceğimiz için idareli kullanmalı ve silah,kurşun yardımı gelince hemen onları almamız gerekiyor.

Canavar İksiri Canavar İksiri Canavarların hayatta kalabilmeleri için hazırladığınız mor renkteki iksiri onlara içirmelisiniz. Ama iksir her bölümde onlara daha uzak yerlerde saklanmış durumda. İksirleri onlara ulaştırmak için zekanız ve becerinizi birleştirmelisiniz. Görüntü kalitesi olarak mükemmele yakın bir oyun. Profesör olarak hazırladığınız iksiri kısa süre içerisinde yaratıklara ulaştırmazsanız hepsini kaybetme riskiniz bulunuyor. Beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyundan saatlerce çıkamayabilirsiniz. Çünkü oyun çok zor ve sürekli geçemediğiniz bölümlere geri dönmek zorunda kalacaksınız.

Canavar Bloklar Canavar Bloklar Cadılar bayramına özel oyunlarımızda blokları canavarımsı şekillerle renklendirerek tatlı şekerleri toplamaya çalışıyoruz. Mouse'unuzla seçtiğiniz bloğa yön ve güç ayarı vererek fırlatabilir ve şekerleri toplayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Canavar Avı Canavar Avı Canavar Avı Oyunu Hakkında Ülkenizi iğrenç canavarlar basmıştır. Artık canavar avı zamanı gelmiştir. Özel av kıyafetlerini giymiş olan bir adamı yöneterek tüm canavarları size yaklaşmadan öldürüp bölümleri geçmelisiniz. W-A-S-D ile hareket edip Mause ile ateş açabilirsiniz. Size çok yakınlaşan canavrlar olur ve merminiz bitersede Space tuşunu kullanark yumruk savurabilirsiniz. Sol üst köşede canınızın durumu gösterilmektedir. Level atladıktan sonra kazandığınız paralar ile yeni silahlar alabilir, silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Silahınızın atış ve mermi kapasitesini hatta ateş etme hızını arttırarak daha vahşi canavarlarla çatışmaya hazırlıklı olun. Mermi almayı sakın ihmal etmeyin.İyi eğlenceler.