Kamera Oyunları

0/1

Kamera Oyunları

Webcam Pirket Kırmaca Webcam Pirket Kırmaca Webcam Pirket Kırmaca isimli oyunumuz genel olarak en çok sevilen flash oyunlar arasında yer almakta olan DX-Ball isimli oyuna çok benzemeketedir. DX-Ball oyunu ve Webcam Pirket Kırmaca oyununu birbirinden ayıran en önemli faktör ise Webcam Pirket Kırmaca oyunumuzun webcam üzerinden oynanıyor olmasıdır. Oyunda ki çubuğunuzun kontrolünü sağlamak için elinizi kullanmalı ve tıpkı DX-Ball oyununda olduğu gibi oyunda bulunan pirketleri kırmaya çalışmalısınız. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Webcam Balon Patlatma Webcam Balon Patlatma Webcam balon patlatma oyununda yukarıdan aşağıya doğru düşen balonları eliniz ile hareket ettirerek patlatmaya çalışın. Oyunda kontrolü sağlayabilmek için sadece elerinizi kullanacaksınız. Oyuna giriş yapabilmek için tanımlı bir kamera olması gerekmektedir. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Webcam Böcek Ezme Webcam Böcek Ezme Webcam böcek ezme oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından kamera onayına evet diyerek izin veriniz ve ardından başla butonuna basınız. Oyun içinde yukarıdan aşağıya doğru böcekler inmektedir. O böcekleri öldürmek için ellerinizi kullanmalı ve hepsini vurarak öldürmelisiniz. 10 adet böcek sizin elinizden kurtulmayı başarırsa oyun sona erer. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Kamerada Kendini giydirme Kamerada Kendini giydirme Kamerada kendini giydirme oyununda en güzel aksesuarları kendi suratınıza yapışıtın ve olan sonuca iyi bakın. Mouse yardımı ile nesneleri suratınıza taşıyabilirsiniz. Oyun yüklendikten sonra kendiliğinden açılmaktadır. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Webcam ile Matrix Ol Webcam ile Matrix Ol Kamera oyunları arasında en komik oyunlardan biri olan bu oyunda kendinizi filmin içinde hissedeceksiniz. Değişik hareketler yapıp kendinizi izleyin. Oyun yüklendikten sonra kendiliğinden açılıyor. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Webcam ile Köpek Besle Webcam ile Köpek Besle Tatlı Köpeği beslemek çok hoşunuza gidecek ve eğlenceksiniz. Oyunda köpeği elinizle sevecek ona yemek verip yıkamanız gerekiyor.. Onu ilk önce elinizle uyandıracaksınız. Kameranız olmadan bu oyunu oynayamassınız. Oyun yüklendikten sonra Start(başla) butonuna basıp oyunu başlatın. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Kamerada ile Köpek Döv Kamerada ile Köpek Döv Webcam ile köpek dövme oyununda mavi köpeği yok etmeye çalışacaksınız. Bunu yaparken o sizden kaçmaya çalışacaktır. Sizin buna izin vermeniz gerekiyor. Kamera ile oynayabileceğiniz bu oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basıp oyunu başlatın. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Kamerada Boks Yap Kamerada Boks Yap Kamerada size vuran boksçuya sizde vuracak ve onu halt edeceksiniz. Oyunda bunu yapabilmeniz için kameranızın olması şart. Kamera ile ona yumruk atacak ve onu yok edeceksiniz. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Kamera Disko Topu Kamera Disko Topu Kamera Disko Topu oyununda yapmanız gereken amacınız diskoda oynayacak insanlara yeni figürler göstermektir. Oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyunda bunu yaparken kameranızın olması gerekiyor. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Kemarada Gülen Yüz Döv Kemarada Gülen Yüz Döv Webcam gülen yüz yapma oyununda yapmanız gereken amacınız msnde kullandığınız gülen suraı ağlatmaya çalışmaktır. Oyunda bunu yapabilemeniz için ellerinizle surata vurmalısınız. Oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basarak oyuna başlayın. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

0/1