Kamerada ile Köpek Döv

Kamerada ile Köpek Döv oyunu 2258 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Kamera Oyunları

Kamerada ile Köpek Döv Kamerada ile Köpek Döv ; Webcam ile köpek dövme oyununda mavi köpeği yok etmeye çalışacaksınız. Bunu yaparken o sizden kaçmaya çalışacaktır. Sizin buna izin vermeniz gerekiyor. Kamera ile oynayabileceğiniz bu oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basıp oyunu başlatın. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Kamerada ile Köpek Döv Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Yok Et 2 Zombileri Yok Et 2 Zombileri yok etmek için görevlendirilmiş  kahramanımız 2. kez göreve çağırılır. Mouse'unuzla elinizdeki fırlatıcı ile nişan almalı ve zombileri yok etmelisiniz. Alandaki nesnelerden yararlanarak tek seferde tüm zombileri tok edebilirsiniz. Zombilerin içindeki masum insanları sakın zombilerle birlikte gömmeyin. Önce onları kurtarın ve sonra zombileri yok edin. İyi Eğlenceler.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Zombileri yok et oyunumuzda zombileri yok etmek için görevlendirilmiş askere yardımcı olacağız. Elindeki silah ile bıçak,balon ve bomba fırlatmasına yardımcı olacak zombileri yok edeceğiz. Zombilerin içlerinde bulunan insanlara zarar vermemeye çalışın ve onlarıda kurtarmayı unutmayın. İyi Eğlenceler.

Zombileri Katlet Zombileri Katlet Şehri basan zombileri katletmek ekibize düşmektedir. Güçlü ve korkusuz ekibimizle saldırıya geçen zombilere aracımızın üstünden müdehalede bulunarak etkisiz hale getiriyoruz. Mouse'unuzla nişan alarak ateş etmelisiniz. 1,2,3 numaralı tuşlarla ekibimizdeki diğer adamlara geçebilirsiniz. Bol Şanslar....

Zombileri Kandır Zombileri Kandır Oyunumuzda size verilen beyinleri kullanarak zombileri bulundukları mezarlardan çıkatıyor ve bölümüne göre mouse'unuzu kullanarak öldürebiliyorsunuz. Yada beyinleri öyle bir yerlere koyuyorsunuz ki zombiler bazen platformdaki tuzaklara takılıyor ve yok oluyorlar. İyi eğlenceler.

Zombileri Avla Zombileri Avla Hedef zombileri ok fırlatıcımız ile vurarak onları tesirsiz hale getirmeliyiz. Mouse'unuzla oka istikamet ve güç ayarı vererek oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunu tam yıldızlı bitirmek istiyorsanız hiç ıska yapmadan veya boşa ok sallamadan tam atışlar yapmalısınız. İyi Eğlenceler.

Zombilere Çarp Zombilere Çarp Zombilerin doldurduğu yolda oyunun başında seçtiğiniz arabanız ile ilerliyorsunuz. Her çarptığınız zombi başı para kazanacaksınız. Zombilerin arasında tuzak olarak kurulmuş bombalar var. Onlara çarparsanız arabanız zarar görecektir. Yol biraz karanlık olduğu için virajları görmeniz de zorlaşacaktır. Ani dönüşlere hazır olun ve gördüğünüz her zombiye çarpmaya çalışın.Ve puan kazanının.

Zombilerden Kaçış Zombilerden Kaçış Şehrimiz zombiler tarafından işgale uğramış ve şehirdeki bir çok güvenlik görevlisi ağır yaralar almıştır. Geriya kalan bir tek asker ile zombileri tesirsiz hale getirmeye çalışacağız. Mouse'unuzla bölgede bulunan nesneleri kullanarak oyunumuzu oynayabilir ve zombileri halt edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Zombi Dövüşü Zombi Dövüşü Zombi dövüşü için mükemmel bir ortam. Çünkü etrafınızı tamamen zombiler sarmış durumda. X, Y ve Z tuşları ile onlara saldırabilirsiniz. Onlara karşı yapabileceginiz tek şey dövüşmek. Dövüşerek hepsini alt etmelisiniz. Üstelik bu dövüş oyunu tamamen türkçe.

Yammy Çilekli Pasta Yammy Çilekli Pasta Yammy Çilekli Pasta için tüm hazırlıkları tamamladı. Yapmanız gereken Yammy Çilekli Pasta hazırlamak.

Webcam ile Matrix Ol Webcam ile Matrix Ol Kamera oyunları arasında en komik oyunlardan biri olan bu oyunda kendinizi filmin içinde hissedeceksiniz. Değişik hareketler yapıp kendinizi izleyin. Oyun yüklendikten sonra kendiliğinden açılıyor. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.