Tankla Zombileri Ez

Tankla Zombileri Ez oyunu 2012 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Kamera Oyunları

Tankla Zombileri Ez Tankla Zombileri Ez ;

Oyun Oyna

Tankla Zombileri Ez Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Yok Et 2 Zombileri Yok Et 2 Zombileri yok etmek için görevlendirilmiş  kahramanımız 2. kez göreve çağırılır. Mouse'unuzla elinizdeki fırlatıcı ile nişan almalı ve zombileri yok etmelisiniz. Alandaki nesnelerden yararlanarak tek seferde tüm zombileri tok edebilirsiniz. Zombilerin içindeki masum insanları sakın zombilerle birlikte gömmeyin. Önce onları kurtarın ve sonra zombileri yok edin. İyi Eğlenceler.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Zombileri yok et oyunumuzda zombileri yok etmek için görevlendirilmiş askere yardımcı olacağız. Elindeki silah ile bıçak,balon ve bomba fırlatmasına yardımcı olacak zombileri yok edeceğiz. Zombilerin içlerinde bulunan insanlara zarar vermemeye çalışın ve onlarıda kurtarmayı unutmayın. İyi Eğlenceler.

Zombileri Katlet Zombileri Katlet Şehri basan zombileri katletmek ekibize düşmektedir. Güçlü ve korkusuz ekibimizle saldırıya geçen zombilere aracımızın üstünden müdehalede bulunarak etkisiz hale getiriyoruz. Mouse'unuzla nişan alarak ateş etmelisiniz. 1,2,3 numaralı tuşlarla ekibimizdeki diğer adamlara geçebilirsiniz. Bol Şanslar....

Zombileri Kandır Zombileri Kandır Oyunumuzda size verilen beyinleri kullanarak zombileri bulundukları mezarlardan çıkatıyor ve bölümüne göre mouse'unuzu kullanarak öldürebiliyorsunuz. Yada beyinleri öyle bir yerlere koyuyorsunuz ki zombiler bazen platformdaki tuzaklara takılıyor ve yok oluyorlar. İyi eğlenceler.

Zombileri Avla Zombileri Avla Hedef zombileri ok fırlatıcımız ile vurarak onları tesirsiz hale getirmeliyiz. Mouse'unuzla oka istikamet ve güç ayarı vererek oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunu tam yıldızlı bitirmek istiyorsanız hiç ıska yapmadan veya boşa ok sallamadan tam atışlar yapmalısınız. İyi Eğlenceler.

Webcam Böcek Ezme Webcam Böcek Ezme Webcam böcek ezme oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından kamera onayına evet diyerek izin veriniz ve ardından başla butonuna basınız. Oyun içinde yukarıdan aşağıya doğru böcekler inmektedir. O böcekleri öldürmek için ellerinizi kullanmalı ve hepsini vurarak öldürmelisiniz. 10 adet böcek sizin elinizden kurtulmayı başarırsa oyun sona erer. Kraloyunoyun.com İyi eğlenceler diler.

Selena Gomez Spa Selena Gomez Spa Konser yoğunluğundan dolayı kendini çok ihmal eden ünlü sanatçı Selena Gomez spa merkezine gitmeye karar verir. Spa merkezine giderek boş bir odaya giren sanatçımız gerekli işlemleri yaptıktan sonra yatağa uzanarak masaj yapacak olan görevliyi beklemektedir. Odaya gelen görevliyi yardım ederek ünlü sanatçıya gerekli masajı yapmasını sağlayacak ve üzerindeki yorgunluğu atmasını sağlayacaksınız. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabilirsiniz. Spa masajını ilk olarak kızın sırtından başlayacak, daha sonra ellerine , kollarına ve ayaklarına yaparak devam edebileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Selena Gomez Gizli Harfler Selena Gomez Gizli Harfler Kızların idolü Selena Gomez. Hepimiz yakından tanıyoruz. Oynatsak Sizin için hazırladığı Selena Gozmez Oyununda yapmanız gerekenler çok basit ama çok dikkat istiyor. Büyüteç ile oyunun altında yer alan tüm harfleri bulmalısınız en yüksek puanı alabilmek için çok çevik olmanız gerekiyor.

Roma Gezintisi Roma Gezintisi Roma'ya tatile giden kızımızı mouse'unuzla istediğiniz gibi giydirip gezinti için motor seçerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.