Kaşif Dora Oyunları

0/0

Kaşif Dora Oyunları

Dora Şeker Kamyonu Dora Şeker Kamyonu Dora Şeker Kamyonu oyunumuzda kahramanımız şeker kamyonu sürecek ve bizde ona yardım edeceğiz. İlk önce şekerlerin kamyona yüklenmesini bekleyip ardından klavye yön tuşlarını kullanarak şekerleri düşürmeden ve kaza yapmadan varış noktasına ulaşmaya çalışacağız.

Dora Çiçek Bahçesi Dora Çiçek Bahçesi Dora Çiçek Bahçesi oyunumuzda doramızla çiçek bahcesine girerek arabamızla bahçedeki tüm çiçekleri toplamaya çalışacağız.

Dora Çilek Topla Dora Çilek Topla Doramız bu kez çilek dünyasına geliyor. Bizde oyunda ona çileklerini toplamasında yardımcı oluyoruz. Klavye yön tuşları ile haraket ederek, Boşluk tuşu ilede zıplayacağız.

Dora Yıldız Topla Dora Yıldız Topla Dora Yıldız Topla oyunumuzda doramızla zıp zıp aleti yardımıyla tüm yıldızları toplayacağız. Oyunu fare ile oynayacağız.

Çiçek Perisi Dora Çiçek Perisi Dora Ekranların en sevilen çizgi film karakterlerinden bir tanesi olan Dora, eğlenceli oyun ile karşınıza geliyor. Oyunda periye dönüşen Dora renksiz şehiri, renklendirmeye çalışıyor. Bunu yaparken karşısına bir çok engel çıkmaktadır. Doranın hedefi bütün dünyayı renklendirmektir. Siz bu hedefinde Doraya yardımcı olmaya çalışacaksınız. Dorayı oyun içerisinde w,a,s,d tuşlarını kullanarak kontrol edebilirsiniz. Renklendirdiğiniz her bölge size belirli miktarda puan kazandırmaktadır. İstenilen puana ulaşıp, bitiş noktasında bulunan kapıya ulaşmanız halinde bir sonraki bölüme geçerek oyuna devam edebilirsiniz. Oyuna play seçeneğine tıklamanız halinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz de bulunan benzeri oyunlara dora oyunları kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Dora Elmas Adası Dora Elmas Adası Bulduğu hazine haritasındaki yolu takip eden Dora kendisini tehlikeler ile dolu ormanın içerisinde bulmuştur. Ancak Dora hala tehlikelerden habersiz şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Elmasları ele geçirip daha iyi bir hayat yaşamak isteyen Dora karşısına gelen korumaları görünce, hızlı bir şekilde hareket edip korumalara yakalanmadan, saklanmayı başarmıştır. Ancak elmaslara ulaşamadığı için oldukça üzgün olan Doranın sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Siz Doraya yardım etmeli ve zorlu parkurlarda bulunan elmaslara ulaşmasını sağlamalısınız. Oyun içerisinde Dora'yı kontrol edebilmek için w, a, s, d veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Karşınıza gelen düşmanları etkisiz hale getirebilmek için ise fareniz ile Doranın özel silahını kullanarak ateş edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Dora Cinbo İçecek Yarışı Dora Cinbo İçecek Yarışı Son zamanların sevilen oyun kahramanlarından biri olan yepyeni bir Cinbo oyunu ile sizlerin karşısındayız.  Dora Cinbo içecek yarışı adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile oyun alanı içerisindeki karşınıza çıkacak olan kahramanlarınız ile içecek yarışına girerek onları sorunsuz bir şekilde yenmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde yapmanız gereken klavyenin sağ ve sol yön tuşlarına sırası ile basarak içecekleri hızlı bir şekilde içmesini sağlayacaksınız. Oyun içerisinde rakiplerinizi yenerek oyunun birincisi olmaya çalışacaksınız. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

0/0