Dora Çilek Topla

Dora Çilek Topla oyunu 3105 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Kaşif Dora Oyunları

Dora Çilek Topla Dora Çilek Topla ; Doramız bu kez çilek dünyasına geliyor. Bizde oyunda ona çileklerini toplamasında yardımcı oluyoruz. Klavye yön tuşları ile haraket ederek, Boşluk tuşu ilede zıplayacağız.

Oyun Oyna

Dora Çilek Topla Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zaman Toplayıcısı Zaman Toplayıcısı Oyunumuzda engelli platform üzerinde duran saati tüm yıldızları toplayarak tavşana yönlendirmeliyiz. Bunun için mouse'unuzu kullanarak engelleri ortadan kaldırmalı ve saati düşürmeden tavşana ulaştırmalıyız. İyi Eğlenceler.

Yammy Çilekli Pasta Yammy Çilekli Pasta Yammy Çilekli Pasta için tüm hazırlıkları tamamladı. Yapmanız gereken Yammy Çilekli Pasta hazırlamak.

Toplara Dokun Toplara Dokun Hız ve beceri gerektiren eğlenceli oyunumuzda kontrolünüze verilen nesne ile oyun alanı içerisindeki topları patlatmaya çalışacaksınız. Zorlu ve engelli yollardan geçireceğiniz nesneyi çok dikkatli bir şekilde yönlendirmeli ve bütün topları patlatmanız gerekiyor. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzun içerisindeki gereken tüm kontrolleri yine fareniz ile sağlayabilirsiniz. Siz bölüm içerisindeki tüm topları patlattığınızda oyun içerisindeki bölümü tamamlamış olacak ve oyun içerisinde seviye atlayarak oyuna daha zorlu bölümler ile devam edebileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekiyor. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Renkli Topları Birleştir 2 Renkli Topları Birleştir 2 Renkli topları birleştir oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzla aynı renk 2 topu platformda yer kalmayacak bir şekilde birleştiriyorsunuz. Böylece daha fazla puan alıyor ve bölümleri 3 yıldızlı bitirebiliyorsunuz. İyi Eğlenceler.

Renkli Toplar Renkli Toplar Balon patlatma oyunlarının ilk versiyonu olarak bilinen oyununda yapmanız gereken en az 3 topu bir araya getirmek. Bir araya gelen bu 3 top patlıyor ve oyundaki amacınızda topların hepsini patlatıp bir sonraki aşamaya geçmek. Bunu yapabilmeniz için mouse yardımı almanız gerekiyor. Yönü belirleyip sol tuş yardımı ile atışınızı yapın ve balonları patlatın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve herhangi bir yere tıklamadan direkt olarak oynamaya başlayın. İyi eğlenceler diliyoruz.

Peynir Topla Peynir Topla Engellerle kurulu parkurda karnı acıkan sevimli faremize yardımcı olacak ve peynirleri toplamasını sağlayacağız. Fare kapanları ve kedilerin bulunduğu bölümlerde yakalanmadan farenin gideceği yönü belirlemelisiniz. Bunuda mouse'unuzla gri yuvarlaklardan tutarak istediğiniz yere sürükleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Mario Kalp Toplama Mario Kalp Toplama Mario Kalp Toplama oyunu zevkli bir mario oyunudur. Prensesine ulaşmak isteyen mario kalpleri ona sunmak istiyor. Kalplerin fazla olmasıda prensesi mutlu edecektir. Marioyu kontrol etmek için yön tuşlarını ve space butonunu kullanıyorsunuz. Start ve play butonlarına basarak açılacak oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz..

Dora Yıldız Topla Dora Yıldız Topla Dora Yıldız Topla oyunumuzda doramızla zıp zıp aleti yardımıyla tüm yıldızları toplayacağız. Oyunu fare ile oynayacağız.