Kız Oyunları

0/4

Kız Oyunları

Barbie Eğlenceli Makyaj Barbie Eğlenceli Makyaj Barbie nin bütün günü okulda geçiyor.Ve Barbie çok sıkılıyor okuldayken  makyaj yapmak yasak ama Barbie nin hazırlanması gereken bir randevusu var.okuldan çıkıp önemli bir davete gideceği için hazırlanması gerekiyor.Derste öğretmenden gizli makyaj yapmak çok zor ama bir o kadar da eğlenceli ona yardım etmeye ne dersin.Bu oyun mouse ile oynanır.

Alis Pedikür Alis Pedikür Alisimizin ayaklarına bakım ve pedikür yaparak ayaklarını güzelleştireceğiz. En güzel kız oyunları Kraloyunoyun.com da oynanır. Herkese iyi eğlenceler.

Tablet Süsleme Tablet Süsleme Kızımızın elektronik eşyalara karşı ayrı bir ilgisi vardır. Bu yüzden elektronik eşyalarını süslemekle bitmiyor. Bu sefer kızımız harika bir tablet bilgisayar aldı ve süslenmesini istiyor. Oyunda kızımızın isteğini yerine getirerek tableti en güzel şekilde süsleyeceğiz.

Kapak Yıldızı Kapak Yıldızı Arzu ve Asuman arasında bir rekabet vardır. Bu çekişmeyi sonlandırmanın zamanı geldi. Çok güzel bir giydirme oyununa kendini hazırla, oyunu hemen başlattıktan sonra yeni makyaj malzemelerini kullanarak süper modellerine süper bir makyaj yap ve onları yepyeni giysilerle donat. Süslemek için göz alıcı mücevherler taktığında işlerin kızıştığını fark edeceksin. İşin bittiğinde, yıldıza tıklayarak süper modellerinin seçtiğin giysiler içinde poz vermesini sağlayabilirsin. Böylece kapak yıldızını belirlemiş oluyorsun.

Buhar Maskesi Buhar Maskesi Play yazısını tıklamalısınız oyuna hemen giriş yapmak için. Daha sonra mouse yardımı ile buhar maskesini mankene uygulayabilirsiniz. Komutlar sırasıyla size gösterilecektir. Bakalım maske yapımı nasıl gerçekleştirebileceksiniz.

Justin Bieber Modası Justin Bieber Modası Hepimizin yakından tanıdığı Justin Bieber in Puzzle oyunu ile karşınızdayız. Yapbozları tamamladığınızda Justin Bieber modası ile tanışacaksınız. Justin in son moda kıyafetlerini görebilirsiniz. Oyun Mouse ile oynanıyor. Puzzle ı tamamlayıp bir sonraki aşamaya geçmelisiniz.İyi şanslar arkadaşlar

Şık Tırnak Tasarımı Şık Tırnak Tasarımı Şık tırnak tasarımı oyunumuzda kızımızın el ve tırnak temizliğini yaptıkdan sonra takma tırnaklar ve üzerine yapacağınız güzel tasarımlar ile harika bir iş çıkarabilirsiniz. Bunun için mouse'unuzla oyun yönelgelerini takip edip istediğiniz tasarımları yapabilirsiniz.

Yaz Başlangıcı Yaz Başlangıcı Yaz ile birlikte gelen tatil günleri başladı. Tatile giden 2 kız arkadaşı mouse'unuzla ekranın sağında ve solunda bulunan butonlara tıklayarak kendi zekinize göre giydirebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Muhteşem Cilt Bakımı Muhteşem Cilt Bakımı Güzel kızımıza doğal yollardan muhteşem bir makyaj yapmaya hazırmısınız. Mouse'unuzla oyun yönelgelerini takip ederek kızımızın cildini temizleyebilir ve cilt bakımı bittikden sonra kendi zevkinize göre makyajını tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Parkta Gezin Parkta Gezin Canı sıkılan kızımız parkta gezinmeye çıkmak ister fakat yinede ne giyeceğine karar veremez. Mouse'unuzla butonlara tıklayarak zevkinize göre kızımızı güzel bir şekilde giydirin ve onu mutlu edin. İyi Eğlenceler.

0/4