Barbie Hasta

Barbie Hasta oyunu 1255 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Kız Oyunları

Barbie Hasta Barbie Hasta ; Son zamanların sevilen çizgi film kahramanlarından biri olan Barbie ile farklı bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun. Barbie HAsta adlı oyunumuzda geçirdiği rahatsızlıktan dolayı ateşlenen ve iyileşebilmesi için yanında sevgilisini isteyen BArbie'nin isteklerini yerine getirecek ve onları buluşturmaya çalışacaksınız. Ailesi onu iyileşebilmesi bir hemşire tutmuş ve gerekli tüm işleriyle hemşire ilgilenmektedir. Siz Barbie ile sevgilisi Ken'i öpüştürecek ve böylece barbie'nin ateşinin düşmesini sağlayacaksınız. Oyun içerisindeki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Oyun Oyna

Barbie Hasta Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Stilist Barbie Stilist Barbie Kız çocuklarının sevdiği çizgi filmlerden biri olan Barbie farklı bir oyun ile karşınıza çıkıyor. Stilist Barbie adlı oyunda kahramanımız Barbie nin hayalindeki saç modelini yaratmaya çalışacaksınız. Size verilen saç modelleri ve saç renkleri ile kahramanımızın kafasının üzerindeki beliren saçı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmeniz için size verilen süreyi aşmamalı ve oldukça hızlı olmalısınız. Oyunumuzda ilk bölümdeki saç hayalini gerçekleştirdiğinizde oyuna ikinci bölümdeki kıyafet hayaline geçebilirsiniz. İkinci bölümde de beliren kıyafeti oluşturmaya çalışacaksınız. Oyundaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabilirsiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Stilist Barbie adlı oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Ponpon Kız Barbie Ponpon Kız Barbie Sevilen çizgi film kahramanlarımızdan biri olan Barbie ile farklı bir oyun deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Eğlenceli giydirme oyunumuzda size verilen kıyafetleri kullanarak kızı giydirmeye çalışacaksınız.  Hafta sonu oynanacak derbide ponpon kız olacak olan kahramanımız Barbie ne giyeceği konusunda hiç bir fikri bulunmamaktadır. Siz ona bu konuda yardım ederek kendi zevkine göre bir kombin hazırlamaya çalışacaksınız. Kahramanımızın kıyafetlerini, ayakkabılarını, takılarını ve aksesuarları ekranın alt kısmındaki butonlara tıklayarak kıyafet seçeneklerini değiştirebileceksiniz. Yaptığınız kombini show butonuna tıklayarak bir bütün şeklinde görebileceksiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Jokey Barbie Jokey Barbie Barbie, bu oyunumuzda atın hemen yanında bulunarak en güzel kıyafetlerini giyinerek karşına o şekilde çıkmak istiyor. Peki bunun için Barbie'ye yardım etmek ister misin? Oyunun yüklenmesinin ardından "Play" yazarak oyuna başlayabilirsin. Sağ tarafta kategorileri görebilirsin. Sol ve sağ tarafa doğru yön tuşlarını göreceksiniz. Onların üzerine bir tık yaparak kıyafet ve aksesuar seçeneklerini görüp dilediğinizi seçebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Hastane İşletme Hastane İşletme Hastanede sekreterlik yaparak gelen hastaların doğru bölümlerde tedavi olmasını sağlamanız gerekiyor. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Binici Barbie Binici Barbie Kız çocuklarının severek izlediği çizgi film kahramanlarımızdan biri olan Barbie ile farklı bir oyun deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Binici Barbie adlı oyunumuzda boş vakitlerinde at çiftliğine giderek at binmeye karar veren kahramanımıza yardım edecek ve at binerken ne tür kıyafet giyeceğini seçmeniz gerekiyor. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda size verilen kıyafet seçeneklerinden beğendiğiniz ve hoşunuza gideni seçerek kahramanımıza giydirmeniz gerekiyor. Kızın saçlarından başlayarak ayakkabılarına, ayakkabılarından aksesuarlarına kadar istediğiniz şekilde kombin oluşturabilirsiniz. Oyundaki kontrollerin tamamını fareniz ile sağlayabileceksiniz. Oyunumuza yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğlenceli Barbie oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Bebek Barbie Giydirme Oyunu Bebek Barbie Giydirme Oyunu Bu oyun sizin için seçtiğimiz küçük barbie giydirme oyunudur. Küçük barbie ' yi en iyi şekilde giydirmeniz gerekiyor Barbie Oyunlarını sunmaya devam edeceğiz. Kraloyunoyun.com

Barbienin Stili Barbienin Stili Kız çocuklarımızın severek oynayabileceği yeni bir barbie oyunu ile karşınızdayız. Barbie'nin stili adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız karakterimizi yönlendirerek oyunun galibi olmaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynayabileceğiniz oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımız ile size verilen malzemeleri kullanarak oyun alanı içerisindeki kızı süslemeye çalışacaksınız. Baştan aşağıya süsleyeceğiniz kız için seçtiğiniz eşyaların ve kıyafetlerin birbirleri ile uyumlu olmasına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde kötü bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.