Komik Oyunlar

0/3

Komik Oyunlar

One Direction Döv One Direction Döv Dünyaca ünlü İngiliz muzik grubu One Direction üyelerini sevmiyorsanız bu komik oyunumuzu çok beğeneceğinizden eminiz. One Direction Döv oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenme işleminin bitmesinin ardından Oyunu Oyna yazısına tıklamalı ve ardından oyunda yer alan Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles ve Louis Tomlinson olmak üzere beş One Dırection üyesinden birini seçerek oyuna giriş yapmalı ve ardından farenizi kullanarak seçtiğniz One Direction üyesini dilediğiniz gibi dövmelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Harlem Shake Harlem Shake Komik oyunlar kategorisinde yer alan Harlem Shake oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından Oyunu Oyna yazısına tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizin ardından oyun başlayacak ve Harlem Shake muziği eşliğinde yön tuşlarınızı kullanarak ünlü Harlem Shake dansını yapmaya çalışacaksınız. Yaptığınız doğru hareketlerde puan kazanacaksınız ve olabildiğince fazla puan kazanmaya çalışacaksınız. Ayrıca bu oyunun en son kısımında sizi bir süpriz bekliyor olacak. İyi eğlenceler dileriz.

Erkekleri Etkileme Erkekleri Etkileme Komik oyunları oynamayı sevenlere müjdemiz var. Yeni oyunumuz Erkekleri Etkileme oyununa giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemeli ve ardından Oyunu Oyna yazısının olduğu butona tıklamanız gerekmektedir. Erkekleri Etkileme isimli bu oyuna giriş yapmanızın ardından oyunda yer alan sarışın kadının kontrolünü sağlayacaksınız. Bunun için farenizi kullanmanız ve oyunda yer alan erkekler ile öpüşerek onları etkilemeye çalışmanız gerekmektedir. Bu sayede aldığınız puanlar ile oyunda ki en yüksek puanu almaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Mahmur Tuncer Lololo Mahmur Tuncer Lololo Komik Oyunlarımız arasında yer almakta olan Mahmur Tuncer Lololo oyunumuza başlayabilmek için oyunun yüklenme işleminin bitmesini beklemeli ve ardından "Devam" yazısına tıklayarak oyunumuza başlamalısınız. Mahmur Tuncer Lololo oyununda sağ kısımda bulunan insan figürlerine tıklayarak Mahmut Tuncer'in dans etmesini sağlamalısınız. Ayrıca en üst kısımda bulunan muzik simgesine tıklayarak oyunda çalan muziği dillediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Atalay Demirci Kalem Fırlatma Atalay Demirci Kalem Fırlatma Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Acun Medya ekibinin bir programı olan Yeteneksizsiniz isimli programda yeteneğini gösteren komediyen Atalay Demirci gösterisi sırasında Hülya Avşar Atalay Demirci'ye kalemini fırlatmıştı. Sizler için tamamen Türkçe olarak hazırladığımız Atalay Demirci Kalem Fırlatma oyununa giriş yapabilmek adında yapmanız gereken tek işlem OYUNU OYNA yazısına tıklamanız gerekmektedir. Oyunumuzda ki göreviniz fareniz yardımı ile kaleminizi puanlara fırlatmak ve olabildiğince fazla puan toplamaktır. İyi eğlenceler.

Salih Abi Forever Salih Abi Forever Türkiye televizyonlarının en başarılı komedi dizilerinden biri olan İşler Güçler isimli diziyi konu alarak geliştirilen Salih Abi Forever adlı bu oyunda dizinin sevilen karakterleri Salih Abi, Ahmet Kural ve Murat Cemcir var. Oyunumuzda Salih abinin kendine aldığı yemekleri çalmaya çalışacaksınız. Bunu gerçekleştirebilmeniz için yön tuşlarınızı kullanmanız gerekiyor ve oyun içerisinde bulunan yiyecekleri ele geçirmelisiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli kısım Salih Abi'ye yakalanmamak. Oyun içerisinde 3 hakkınız olacak bu yüzden dikkatli olmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

Zarflardan Kaç Zarflardan Kaç Komik Oyunlar arasında yer alan Zarflardan Kaç isimli bu oyuna başlayaiblmek için öncelikle" SKİP >>" yazısına daha sonra ise PLAY yazısına tıklamanız gerekiyor. Oyunda beyaz noktayı kontrol edeceksiniz ve  üzerinize gelecek olan yeşil renki zarflardan kaçmalısınız.  Bunun için farenizi kullanmanız gerekiyor. Oyunun başlangıc seviyesinde yeşil zarflar üzerinize yavaş bir şekilde gelecek ancak ilerleyen seviyelerde ki beyaz zarflar gerçekten çok hızlı bir şekilde üzerinize geliyor olacak. İyi eğlenceler dileriz.

Oppa Gangnam Dance Oppa Gangnam Dance Güney Koreli PSY'nin dünyaca ünlü şarkısı Gangam Style ile ilgili olarak hazırlanmış dans oyunumuz "Oppa Gangnam Dance" oyunu sizlere yirmiden fazla dil seçeneği sunmaktadır ve bu dil seçenekleri arasında Türkçe dili de mevcuttur. Bu yüzden oyuna başlamadan önce Türkçe dil seçeneğini sol üst kısımdan seçmeli ve ardından OYNA yazısına tıklamalısınız. Bunun ardından karşınıza çıkacak ve gangam style klibinde bulunan 6 alandan birini seçerek oyuna başlayacaksınız. Oyunumuzda kontrolleri sağlamak için yön tuşlarınızı kullanacak ve gangam style dansı yapacaksınız.

Lahana Saldırısı Lahana Saldırısı Çok komik bir oyun olan Lahana Saldırısı oyununda, önündeki yemek bitmeden sağdan soldan sürekli lahanalar geliyor. Kendilerini yemesi için lahanaları sevmeyen adam ise onların üstüne yumruğunu sıkarak vurup dümdüz yapıyor. Eğer lahanaları kaçırırsa ağzına doğru zıplayıp yedirecekler ve adam bi süre sonra bayılacak :) Yön tuşlarından sağ ve sol olanı kullanarak oyunu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Hayvanat Bahçesinde Öpüşme Hayvanat Bahçesinde Öpüşme Oyunumuzda birlikte vakit geçirmek isteyen sevgililer, günün son zamanlarını hayvanat bahçesinde gezinti yaparak tamamlayacaklar. Birbirlerini çok seven bu genç çift, her zaman birbirlerini öperler. Oyunumuzda kimsenin onlara bakmadığı bir anda öpüşecek olan çiftimiz beyaz barın dolmasını sağladıktan sonra bir sonraki bölümde kaldıkları yerden devam edecekler. Mouse ile oyunun kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

0/3